Scenáristé a režisér Krvavé hostiny přicházejí s další kapitolou této nové klasické hororové série. Je ráno po prvním útoku a ohavná masožravá monstra vpadla do blízkého městečka. Ti, kteří měli to štěstí, že přežili noc, se přidávají k zvrácené skupině místních, jejichž jediným cílem je zůstat naživu – za každou cenu. Krvavá hostina II: MASAKR představuje nesourodou skupinu postav – včetně dívčího motorkářského gangu a týmu mexických wrestlerů – a servíruje dvakrát tolik krve a dvakrát tolik částí těla! (oficiální text distributora)

Bloody13

Ale no tak, kolegové, vy snad nemáte smysl pro humor! :) Takovouhle porci zvratků, sraček a příšeráckého spermatu si v obývaku rádi pouštíte u zvířecího porna, tak proč najednou děláte Zagorky a ostýcháte se, že je to za hranicí nevkusu? Vždyť tohle je skutečně masakr, navíc zabalený do černohrubé vulgární komedie s pořádnou porcí gore a splatteru, takže takoví fandové Tromy musejí být celkově spokojení. Kde jinde uvidíte takhle parodické postavy v šílených, až bizarních situacích, u nichž si dostatečně procvičíte břišní svaly? - "No tak, člověče, odtrhni ještě kousek babičky." ()

Flipnic

První díl byl pro mne pecka, v podstatě pocta starým "chatovým, barovým" a podobným "splattermasakrům". Byl jsem z ní nadšen. Dvojka mne ale opravdu zklamala. Mnohem víc se používají digitální triky, které moc nemusím. To je velký rozdíl oproti skvěle "oldschoolových" kašírovaných triků v prvním díle. Celý film se vlastně nic neděje, akce je minimum, vtipu také, párkrát jsem se zasmál, ale mockrát to nebylo. Film ani tak nevsází na brutalitu a násilí (i když se tak zpočátku tváří), ale na nechutnost. Ale tím opravdu myslím NECHUTNOST ve velkém!! Tohle je film, který vyloženě zkouší, co divákův žaludek vydrží. Což si nemyslím, že je zrovna ta správná cesta. Podobně fungoval např. film "Blood Feast 2: All U Can Eat" od H. G. Lewise, který také nestál za moc. Nebo se takto snaží často zaujmout TROMA (zde ve "Feast II" jsou ale nechutnosti velice dobře ztvárněné). Je asi na každém, jak to kdo vezme. Znásilnění kočky mimozemšťanem a scéna s miminem je taky hardcore, ovšem osobně jsem vůči takovým věcem již otrlý a vycvičený. Každopádně nezvyklého diváka tohle asi přibije. Bohužel ale opravdu zklamání, spíše nuda. Perfektní jsou asi poslední 2 minuty, kdy se rozjede nářezová hudba a film se rozjede, aby rázem nečekaně skončil ... ()

J*A*S*M odpad!

Ne že bych první Feast považoval za nějakou velkou hororovou událost, spíš to pro mne byl pohodovej zábavnej film na jedno zhlédnutí, ale tohleto mě fakt naštvalo. Druhý díl je pouze sledem nepřehledných, rádoby vtipných, krvavých a hlavně trapných a nevkusných scén, který se s jedničkou nedá vůbec srovnávat (a to to režíruje ten samý člověk). Komické a sympatické charaktery nahradila banda nesnesitelných figur, které by byly na zabití sami o sobě, natožpak dohromady. Jako jediný povedenější moment zde shledávám gag s dítětem, který je krásně nekorektní a je to jediná chvíle, kdy jsem se pousmál. Celkově by si to možná zasloužilo jednu hvězdičku, ale já ji dát nechci. ()

Slasher

Jednička mě srala, ale tohle... paráda:D Nuda prakticky neexistuje, pořád se něco děje. Je tady spousta dobrých charakterů, jako hovadskej černoch Slasher, dál týpek co slouží jako skvělá parodie na hrdinu, nerudnej dědek, nebo duo trpasličích wrestlerů... Z těhle postav jsem chytal jeden výtlem za druhym. Ve skupině jsou jeden hovado jako druhý, není tady žádný moralista, co by do někoho něco hustil že má dělat nebo nedělat, což je rozhodně taky plus. A scénky jako heroická záchrana mimina, dědek mlátí blondýnu, kočkošuk, čachry kolem katapultu, pitva příšeráka - hustý. Je to taková filmovéjší, profesionálnější Troma.. podobný bordel, ale ne tolik odlehčený, menší míra hrocení do absurdna a věrohodnější provedení. Mně to sedlo. Skvělý humor. Ať žijí blitky, sliz, rozkládající se babka a monster mrdka! ()

obitus

Dvojka začíná přesně tam kde první díl skončil a snaží se pokračovat v jeho stylu. Bohužel, rozjezd trvá minimálně dvě třetiny filmu a nudí víc než vaše komentáře. Dlouhá scéna pitvy monstra plná krve, spermatu a zvratek situaci nezlepšuje a tak ta pravá zábava nastoupí až v poslední čtvrtině, zhruba od brutální vraždy malého miminka. Následující desetiminutovka je vtipná a opravdu zábavná, aby byl výsledný dojem bohužel zabit debilním koncem. Škoda. ()

• Roli nemluvněte ztvárnil syn režiséra Toma Gulagera. (Avalon820)
  • Diane Ayala Goldner, ktorá stvárnila šéfku motorkárskeho gangu, je manželkou režiséra Johna GulageraClu Gulager, ktorý stvárnil barmana, je zase jeho otcom. (DJ Rocco iNc)