poster

Nová dcera

 • USA

  The New Daughter

Thriller / Horor / Mysteriózní

USA, 2009, 103 min

 • kluk z Na
  ***

  Zaprděný otecko s opožděným synáčkem a nevybouřenou dcerkou se nastěhujou do baráku vedle indiánskýho pohřebiště. Kdo by tušil, že se v indiánský mohyle ukrývaj indiáni, nebo spíš zbytky z indiánů co se touží pářit s dcerkou pravě přistěhovaných občanů. To však ještě nevědí, že otec je sám Kevin Kostner a každého nechutného perverzního indiána ze světa zpraví velkou brokovnicí jak to kdysi řešil Harvey Keitel v Kozatém tordnádu. Byla to velká chujovina, ale pobavila.(15.10.2012)

 • bourec
  ***

  Někdo tady v komentáři napsal,že závěr je jak z filmu Descent.Musim uznat ,že poslední čtvrthodinka opravdu tenhle snímek připomíná.Do tý doby je to ale jen průměrnej kousek,jakejch vidíme každej rok dost a dost..Problémem je i Costner,v žádnym případě mu to nejde nějak zahrát,vůbec nepůsobí ,že jde o život jeho dceři.Ale v celkovym pohledu je to koukatelný,ale z hlavy to vyšumí asi dost rychle.50%.(11.11.2010)

 • fugazi
  ****

  Americká blbina se španělským důvtipem a originalitou. Čekal jsem další rodinný horor s trapným hrdinským koncem, kdy hlavní přeživší, žena vyndá tu nejtvrdší hlášku a sejme hlavního záporáka. Nic takovýho se naštěstí nekoná. Atmosféra je chvílema fakt hustá. Občas to pokazí nějaká stupidní scéna, ale není jich mnoho. Sice naprosto nechápu, kdo měli být ty lidožravý bestie, ale díky nim to bylo zajímavý.(23.10.2010)

 • paascha
  *

  Kdyby šlo o studentský nízkorozpoťák,bylo by to boží.Takhle jde jen o blbost, kde strašidelno dělá vrzání podlahy, vzdálené houkání, šepot a pohybující se klika. Nepatřím mezi fandy Kostnera, ale myslím, že má na víc, než účast v tomhle. Snad by účast nějakého levnějšího herce v jeho roli ušetřila produkci nějaké peníze na efekty, takhle to bylo míň strašidelné, než kombiné mojí babičky. No a ten konec, to je úplná tečka...(18.9.2010)

 • Omnibus
  **

  Také "Držitel Ceny Akademie®" je jen člověk a musí se nějak živit v údobí mezi svými dobrými filmy. A co takovej život filmové hvězdy stojí peněz! To máte - jídlo, prádlo, žrádlo, složenky, milenky, chůvy, bodyguardi, zahradníci, právníci... a samozřejmě taky doplňování sbírky uměleckých artefaktů. Například o strašidelného tahacího kačera, co mu fakt strašně strašidelně vržou kolečka. Takže Kevina docela chápu, že si kvůli prachům střihne roli i v nějakém tom prefabrikovaném paskvilu. Zbytečná ztráta času.(31.1.2013)

 • - James Gammon, představitel Rogera Wayna, zemřel šest měsíců po uvedení filmu do kin. (Terva)

 • - John James (Kevin Costner) nosí hodinky značky Panerai. (dyfur)

 • - Natáčení probíhalo ve městě McClellanville nedaleko toku řeky Santee v Jižní Karolíně. (Terva)