Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Melvin (Paul Le Mat) je nenapravitelný snílek a také smolař. Manželka jej opustí, nemá práci a smůla se mu lepí na paty ať dělá co dělá. Jednoho večera najde na opuštěné silnici uprostřed pouště zraněného motocyklistu a poskytne mu pomoc. Ke svému údivu se dozvídá, že ten komu tak nezištně pomohl, je excentrický milionář Howard Hughes (Jason Robards), ale brzy na to zapomene. Po určitém čase se k němu donese zpráva, že Howard Hughes zemřel a Melvina stanovil dědicem více jak 100 miliónů diolarů. Jeho život to převrátí naruby. (alpeew)

(více)

Recenze (7)

betelgeuse 

všechny recenze uživatele

Tento nijak velkolepý, leč sympatický filmeček o marné honbě energického dělníka za americkým snem je velice civilní komedií se zemitými charaktery. Žádná velká taškařice, ale má svůj půvab. ()

Radyo 

všechny recenze uživatele

Připadá mi neuvěřitelné, že tenhle film dostal Oscara. Nenašel jsem na něm ani jedinou složku, která by si takové ocenění zasloužila (byť Oscar je často hlavně o "umění prodat", než o kvalitě). Chvílemi stěží uvěřitelná nuda, na to, že se tenhle příběh (prý) stal doopravdy, se v něm děje dost málo. Herecké výkony nevýrazné, a celkově je to sotva věrohodné. Tenhle film nebrat. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama