Vražda jeho rodiny byla smrtící hovadina. Krvavá cesta za pomstou... Poté, co byla snoubenka Jompy Tormanna včetně celé rodiny a všech svatebních hostů zastřelena gangem zabijáků, se Jompa Tormann probouzí na nemocniční posteli. Vyhledá pomoc mistra bojového umění pana Handjagiho, aby začal svou cestu za pomstou proti všem, kteří se podíleli na masakru. Jednoho po druhém škrtá Joompa ze svého seznamu "smrti", dokud nenaplní svou pomstu vraždou toho posledního, vůdce gangu Papa Bulji. (oficiální text distributora)

arcticsky

Film, který je extrémně politicky nekorektní k Laponcům...a vedle přehnaně brutálních fórů je zde pár skvělých hlášek: "tolik krve jsem viděl naposledy v mekáči". ()

kluk z Na

Ovčí syndrom naplno nebo chcete-li jak zahubit diváka kinofláků a cdfd hledače nejlepších filmů do několika minut. Pro mě ideální zaplnění času, u které se dostalo i na záchvaty smíchu, sice ne tak časté, ale rozhodně silnější než u 90% seriózně zaplacených komedií z produkce USA.A zdaleka to není vše jen o humoru a nadsázce. Dojde i na překvapivě akční pasáže, někdy až hororově nechutné a co potěší oko fanouška, tak určitě odkazy na velkou řadu snímků(ne jen Kill Bill) a je vidět, že tvůrci se nechávájí inspirovat klasikou a hážou jednu poctu filmové historii za druhou a je v tom cítit respekt. A to nemluvim o práci kamery, herců a postprodukce, prostě mam pocit, že většina lidí tady na csfd a na imdb je s tim hodnocenim mimo a nejspíš teda jsou mimo i v posuzování ostatních počinů, které jim nespadaj do jejich omezené představy o kvalitním filmu.Takže stručně závěrem, Kill Buljo je velkej nářez za malý šlupky. ()

Olík

Norská parodie na Kill Bill - Pan Wirkola zřejmě bude velký umělec!?! Po takovémhle veledíle si začínám vážit všechny ty negramotné „movie“ pánů Friedberga a Seltzera. Tlačítko stop na mém ovladači odolalo jen díky dennímu tisku, který jsem začal číst hned po pár minutách tohoto „mega vtipného“ počinu. ()

drankeryth

Tento film netreba brat prilis vazne, aj ked je to parodia a k tomu nepodarena. Na amatersky sposob je to celkom uchadzajuce. Nejake smiesne gagy som v nom postrehol a najviac cim oplyva tento film su vulgarne slova. Mne osobne moc nevadia, ved v zivote sa tak rozprava:))) Srandovnych momentov mohli urobit viacej, potom by tento film bol putavejsi. Niektore gagy neboli vobec smiesne ale skor trapne a neboli vobec zabavne. Inac videl som aj horsie parodie ako je tento slabucky odvar komedie. ()

Luk Skywalker

Čekal jsem parodii na Kill Bill, ale nedočkal jsem kromě úvodu a pár atributů. Takže parodie to není a jako samostatný film to neobstojí. Nic co by se muselo vidět. ()

KHkomiks

Je to hovadina, ale když jsem se na to dokázal dokoukat... LACINNOST,CÉČKOVOST, je to takovej amatérskej film, ale zasmál jsem se. ()

ZackSawyer

Totální pakárna, ale výborná. Jen si nemůžu vybavit, podle jakýho to bylo filmu, co kdyby třeba pan Tarantino zkusil tenhle film zvěčnit, mohlo by se to líbit. Třeba se nechá někdy inspirovat ale mohl by misto hlavního hrdiny udělat hrdinku a rozštípnout to na dva díly, bylo by to fajn :-D To se prostě musí vidět do konce, ale je mi jasné, že na takhle kulturní film, nemá asi každý žaludek, srábci :-) Borat je proti tomuhle skutečný filmový skvost. A že to má fekální humor, no tak má ;-) Osud si holt nevybírá a cesta za pomstou může potkat každého z nás, nejhorší však je, když vám zastřelí vaši oblíbenou kapelu. ()

palmrus

Norové asi opravdu neumí natočit normálně normální film. Tenhle výtvor je docela originální a jako takový se musí brát, s nadhledem, a nehodnotit ho a nesrovnávat s ostatními díly s jiných končin světa. Fekální humor, až na jednu či dvě vyjímky neurazí a sprostou mluvou se nešetří, takže příjemné a retardované odreagování. Něco mezi 3 a 4*, ten jeden odpornej džouk mě ale donutil dát 3*. ()

djtoko odpad!

"Proč když se chce člověku srát tak se mu chce i chcát? Ale proč když se chce člověku chcát se mu nechce srát?" A mě se chce zvracet.....dlouho jsem neviděl horší stupiditu... :( ()

Bombastikus odpad!

Kamarád mi tenhle snímek doporučil, že prý se z hlášek doslova p****u. O vtipnou parodii jsem nezavadil už pěkně dlouho, takže jsem neváhal a půjčil si od něj DVD. To co jsem spatřil hned na začátku mi připadalo jako noční můra. Nevim jestli jsem divnej, ale tenhle druh humoru snad nemůže bavit nikoho. Přemáhal jsem se, jak jen jsem mohl dokoukat to celé, protože tam měla údajně být ,,legendární" hláška, avšak když jsem zjistil, že do konce zbývá ještě přes 40 minut, musel jsem to utnout. Děs běs. ()

hero_bk

Po tragickém fotbalu jsem potřeboval nějakou stupidní komedii. Jasně, není to žádný oskarový intelektuálský humor, ale mě to fakt bavilo! Oproti americkým parodiím to dávalo smysl jako celek (dost povrchní, ale dávalo), a hlavně to neobsahovalo trapný popkulturní vsuvky na reality show, který tu nikdo nezná a na celebrity, po kterých za rok ani pes neštěkne. Jasně, chvílema to bylo dost fekální (zvlášť věštkyně byla přes čáru), ale jinak to bylo dost invenční (měřič tlaku kolem krku! :D ) a vtipné. Reflexy žádné. Vypadá to na nespavost. Vyjmout apendix análně. ()

driftm odpad!

Nudná blbost,která nemá ani hlavu ani patu,příběh nulový!!!!Dementní prostředí=dementní herci.Trapné scénky,prostě divim se,že to vůbec něco vidělalo!!!!Hrůza,odpad si to určitě zaslouží! ()

Stejšn

Neměla by být parodie vtipná? Ale co bych chtěl po ochotnících. Sračka ve všech rovinách. To, co funguje v Southparku, prostě nefunguje v norském hraném filmu. Asi jinej gang. ()

CrazymanM odpad!

Sračka jako prase!Pan Wirkola je zřejmě "velikej umělec",už jsem viděl jeho dílko Mrtvý sníh a tady to jsem už nevydržel.Nechci zatracovat skandinávskou kinematografii,ale ještě pár takových snímků a v životě už se na nic z tohoto regionu nepodívám.Nevím,jaké mají problémy s Laponci,jestli jsou jako u nás cikáni apod. a vůbec mě to nezajímá,toto je komedie pro lidi s IQ šumící trávy.Borat nebo Bruno jsou taky pěkně uchylný komedie,tady jsem se ale za 20 minut ani nepousmál!!! ()

MichaelD

Vůbec si nemyslím, že by byl film špatný. Tommy má svůj specifický styl humoru, kterého se drží ve všech filmech. Já dávám 4/5. Teď už jen vyčkat na dvojku, která je v plánu na v roce 2013. ()