Zack a Miri točí porno

• USA Zack and Miri Make a Porno (více)

Zack a Miri jsou celý život jenom přátelé, nic víc. Nemají velké plány, bydlí ve společném bytě a žijí, jak se dá. Když jim ale vypnou vodu i elektriku, musí se nějak dostat k penězům. Rozhodnou se, že natočí film pro dospělé, aby zaplatili nájem svého bytu. Se společným přítelem Delaneym se oba vydali na konkurs pro svůj porno film, ale během natáčení si uvědomili, že k sobě cítí víc, než jsou ochotni připustit. (JOJ Cinema)

egan

No, námet je to výborný....ale je to strašnáááááá nudáááááááá. Dokonca sa mi už veľmi dlho nestalo, že by som asi po pol hodine začal film pretáčať aby som zistil, ako skončí, lebo ma vobec nezaujímal a bol mi ukradnutý. Konca som sa potom dočkal. A presne takého, aký som čakal. Sorry, ale šťavnaté dialógy by mohli byť aj vtipné, aby boli zaujímavé. Jednu hviezdičku dávam za námet a za scénu školskej stretávky. ()

bonovox

Mám trochu rozpaky hodnotiť tento snímok ale zaslúži si určite uznanie za originálny nápad, šťavnaté dialógy a netradičnú romantiku. ()

schwejk

Docela drsná komedie. Hlášky padají jedna za druhou, ale děj je celkem předvídatelný. Ovšem dialog: (černoch slangem) Do you belive this shit? -(kameraman, na kterého právě přistál průjem)Yes I do! - to se prostě musí vidět. ()

makau

Musím dát pět hvězdiček. Nečekal jsem od toho mnoho, ale filmy od K.S. mám shlídnuté všechny. Clerks 2 jsem očekával s nadšením a nic. Standart. Kdežto Zack a Miri mne naprosto dostalo. Pěkná romantická komedie v nezvyklém prostředí s humorem jenž může vymyslet snad jen Kevin Smith. A nechybí opět narážka na Star Wars jak je v jeho filmech obvyklé. Tuto komedii si ještě rád několikrát pustím. Zvlášť když budu chtít v těchto chmurných podzimních večerech rozesmát. Nenechte se odradit názvem a koukněte se jak Zack a Miri natáčí svůj filmový debut. PS: Velmi mne překvapil Jason Mewes rolí jakou tu hraje. ()

Ellway odpad!

Tak tenhle (dle hodnocení skvělej) film jsem teda nestrávila a možná bych ho i vydávila, kdybych zrovna neměla prázdnej žaludek. Nejsem puritánka, ale z tohohle mi bylo fakt zle nejen fyzicky ale i psychicky. ()

Dimie

Nikdy jsem Smithovým filmům na chuť nepřišel.A nejspíš asi nikdy npeřijdu.Nicméně u téhle komedie jsem se celkem pobavil.Pokud člověk nemá co dělat a chce na chvíli vypnout,tak je to ideální volba... ()

Retimo

3 a půl hvězdy kdyby to šlo.Tenhle film mě velice mile překvapil....to,že je od K.Smithe jsem zjistil až po zkouknutí-proto to překvapení.Nebýt sladkýho závěru bylo by to za 4.Jason Mewes je tu naprosto geniální. ()

da_silva

Neznat předchozí Smithovu tvorbu, tak je to vážně jedna z nejlepších romantických komedií co jsem kdy viděl, aneb -u Kevina Smithe nic převapivýho- jak na upřímnou romantiku skrz anální sex. ()

Scaevola

Přes kladné recepce ostatních naprosté zklamání, které nijak nevybočuje z dlouhé řady komedií začínajících v koláči. ()

kishi_SO

skuska predstavy, ze takto zacinal Woodman alebo Dorcel. Ale i tak cez to vsetko celkom vtipna oddychovka. A vysvetlenie Holandkeho kormidla mi otvorilo nove obzory .-) ()

Sylvanas

Tenhle film mě extra nechytnul. Děj trapně předvídatelný a naprosto nelogický, stejně jako jednání postav. Chápu, že u tohohle žánru je to normální, ale tady mě to prostě dost rušilo. Jinak fajn oddechovka, člověk se pobaví a zasměje. Dobré hlášky a parodie pornoprůmyslu, ale dalo se z toho vytřískat víc. ()

Hrus

Čekal jsem větší průšvih (hlavně víc fekálního humoru, který nesnáším), ale nakonec to nebylo tak špatné, navíc to hodně povznesla moje oblíbená Elizabeth Banks. Na druhou stranu nechápu pokusy z poslední doby v žánru romantické komedie, kdy se nějaký totální tlustý looser dá dohromady s totálně hot babou. Tam prostě nemůže fungovat chemie... ()

BlueNeon81

Zábavný film o ľuďoch, ktorí vidia v porne riešenie ich finančnej situácie. Ale každopádne je to film o veľkom priateľstve ľudí, ktorí veria v to, čo robia. I keď koniec je taký sentimentálny a typický americký. Ale zachránil to aj bonus medzi titulkami. ()

gpx

Určitě jedna z lepších romantických komedií, která se svojí náplní hodně vymyká. Dějovou stavbou zas tak ale moc ne. Varování: Jisté vtípky může někdo vnímat jako nechutné. ()

Tony.Frisco

Celkom dobrá komédia . Veľmi dobrí komediálny herec, ktorý sa hodí na ,,pošukov,, Dokonca porno herečka :D Oceňujem zaujímavý a nevídaný dej . ()

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

18.10.2008

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

25.06.2008

Zavalitý sympaťák se proslavil díky komediím z režijní a producentské dílny Judda Apatowa, brzy jej uvidíme v nové smithovce Zack and Miri Make A Porno, ale zdá se, že poloha fu*kujícího losera už se… (více)