Zack a Miri točí porno

Zack and Miri Make a Porno

Zack a Miri točia porno

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 101 min

"Chytit, jebat, fotbal - Oceláři do toho!" Chci-li obnovit dodávku energií, tak natočím porno, to je snad jasné a mně se ten nápad líbí. A název Spolkni mý kokočíno je vynikající, stejně jako turbotopořící penis, bublifuková vagína i velmi originální holandské kormidlo. Na závěr si nemohu odpustit radu pro začínající filmaře - akci "análním sexem proti zácpě" není nezbytně nutné snímat z uměleckého podhledu, neboť nelze vyloučit útok tekuté čokolády.(28.11.2016)

Připadalo mi, že Kevin Smith tak nějak počítal s tím, že ve vyšponovaném prostředí, jakým natáčení porna je, bude v podstatě obyčejná lovestory působit méně banálně. Nestalo se. Ovšem, co se týče humoru, zase mě dostal. Nesmlouvavě. JSOU NA OSTROVĚ NEBO MIMO OSTROV...KDO MÁ TU SRAČKU POŘÁD SLEDOVAT.(24.8.2009)

No já prostě jenom čumim, chtěl jsem sem napsat, že tahle komedie asi sedne málokomu, ale zatim to podle hodnocení (86%) vypadá, že to sedne každýmu. Hodně mě to překvapuje, jelikož se tu objevuje někdy celkem fekální humor, Jason Mewes tady píchá jak doga a promenáduje se tam s ptákem navrch a do toho se chová stejně jako Jay v jiných Smithově filmech. Nicméně je fakt, že Seth Rogen a Elizabeth Banks je skvělá dvojka a zábavný to teda je jako prase, ale objektivně se musí uznat, že se tam daj najít i slabší chvilky(5.12.2008)

Jsou švorc. Tohle jsou přesně okolnosti ve kterých se lidé ocitnou těsně před tím, než začnou mít sex za peníze. A nebo začnou točit porno.… Nejsou úplně normální dvojka, ale to u K.Smitha nepřekvapí. Mají spolu krásný vztah, znají se od první třídy, vědí o sobě všechno. ,,Takové se nešukají“. Oplzlé keci, sexuální humor – přesně jak jsme zvyklí. Co taky čekat od filmu o sexu. Teda péčku. Ale v podstatě jde o romantickou komedii, jen hrubšího rázu. K.Smith prostě místo MÁM TĚ RÁD říká ,,JDE SE ŠUKAT! Ovšem k tomu, že láska hory přenáší dospějeme i ,,jeho“ cestou. Bohužel, jak lásky přibývá – humoru ubývá. A to mi chybí. Chci se bavit a ne šukat třeba bludnýho Holanďana. PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE * NAPĚTÍ * P.S: Vzhledem k tomu, že mi Proxy zablokoval přístup na odkaz k tomuto filmu, usoudil jsem, že (ne)přístupnost tohoto snímku mi dovoluje uvolnit mravy. Všem, které můj komentář ,,pohoršil“ se touto cestou omlouvám..(5.10.2009)

Nejlepší romantická komedie co svět porna stojí! A self projekce taky zafungovala, takže jsem se nasmála, dojala jsem se a zafandila jsem si. A tak to má být. A slovo fuck není nic závažného, natož amorálního :) Komerčnější Smith? Ale jděte... Traci Lords miluju už od Hercula.(26.8.2009)

• - V USA byl na Blu-ray edici a DVD jenom název „Zack and Miri“. (Othello)

• - Kevin Smith chtěl původně točit v Minnesotě. Kvůli problémům s rozpočtem se však musel přesunout do Pittsburghu, kde již točil svůj film Dogma (1999). (HellFire)

• - Stát Philadelphia odmítl vylepovat plakáty na autobusových zastávkách kvůli slovu " porno" v názvu. (Haluzz)