Zack a Miri točí porno

Zack and Miri Make a Porno

Zack a Miri točia porno

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 101 min

Díky celkem vlažnému přijetí jsem se obával, že půjde o zklamání, ale NE..... jedná se o dalšího výbornýho Kevina Smithe! Opět velmi inteligentní humor zabalený do sprosťáren, a k tomu dobře funguje i ta romantická složka. Navíc mně sympatická témata: péčko, hokej/horor, plus prostředí kavárny a la Starbucks. A po pár slabších filmech opět skvělý Seth Rogen. No a Jason 'Jay' Mewes, to už je kapitola sama pro sebe...:) Určitě jedna z komedií roku 2008!(28.1.2009)

Mně se to celkem líbilo, ale když teď (druhej den) chci napsat komentář, tak zjišťuju, že mi v paměti utkvěly snad akorát kozy Katie Morgan a pár nějakejch hlášek. V jinejch filmech od Kevina Smithe, který jsem viděl, se vždycky našly nějaký (aspoň pro mě) geniální scénky, na který se nedá hned tak lehce zapomenout. Tenhle film pobaví, ale je o poznání slabší, než jiný Smithovy kousky a proto jen 3 hvězdičky.(11.2.2010)

No já prostě jenom čumim, chtěl jsem sem napsat, že tahle komedie asi sedne málokomu, ale zatim to podle hodnocení (86%) vypadá, že to sedne každýmu. Hodně mě to překvapuje, jelikož se tu objevuje někdy celkem fekální humor, Jason Mewes tady píchá jak doga a promenáduje se tam s ptákem navrch a do toho se chová stejně jako Jay v jiných Smithově filmech. Nicméně je fakt, že Seth Rogen a Elizabeth Banks je skvělá dvojka a zábavný to teda je jako prase, ale objektivně se musí uznat, že se tam daj najít i slabší chvilky(5.12.2008)

Čím to je, že v zopár momentoch jediného filmu Kevin Smith rozehreje romantickú strunu našich sŕdc silnejšie, než všetky Julie Roberts a Meg Ryan dokopy? A navyše v okolitej kolonáde humoru typu "vylízané pičky" a "vyfajčené ftáky"... Kevin Smith je svetlom v tieni hollywoodskej umelosti.(28.4.2009)

Oblíbený ale vyčpělý režisér Kevin Smith již jen recykluje své starší, mezinárodně proslulé filmy. Po kontra-konformní taškařici "Clerks 2: Muži za pultem" nyní oprášil koncept snímku "Hledám Amy". Jenže zatímco ten dodnes platí za jednu z nejlepších romantických komedií, neboť se osobitě oprošťuje od schémat žánru, Zack a Miri jsou jen tuctová romance zasazená do Smithova světa looserů a pošuků.(28.2.2009)

• - Některé televizní stanice nenechaly u traileru doříci název filmu kvůli děsivému slovu "porno". (Othello)

• - Na zdi kavárny je nápis "Děti bez dozoru dostanou espresso a štěně zdarma“. (Othello)

• - Původní plakát s hlavními postavami, ač plně oblečenými, nažnačující orální sex, byl zakázán asociací MPAA pro přílišnou explicitu. (Haluzz)