Zack a Miri točí porno

Zack and Miri Make a Porno

Zack a Miri točia porno

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 101 min

Všechno co jste kdy chtěli vidět ve filmu, ale báli jste se na to jen pomyslet. Kevin Smith připravil pro své fanoušky další delikatesu, a tentorát si vystačil i bez svých oblíbenců Jay a Mlčenlivýho Boba. Nicméně aktéři obou postaviček jsou i zde. Kevin za kamerou, Jason Mewes v roli v jaké jsme ho ještě neviděli, ale přesto mu věříme každé slovo, každé gesto i jeho rychlovstávajícího ptáka. Takováhle romantické komedie tu ještě nebyla. Pro ostřejší slovo se nejde daleko, přesto ale míra vulgarismů nijak nepřekročila mez. Prostě to sem patří. Ústřední dvojice sice dělá, že k sobě nepatří, ale jako u každýho dojáku víme, že si nakonec královsky zašukaj. Kevin Smith sáhl i po pornoherečkách, které dokreslily amosféru filmu. Katie Morgan ukázala svoje neuvěřitelný megakozy a Traci Lords nás sice nenchala nakouknout do své komůrky, ale i přesto tato nejslavnější teen pornoherečka ukázala, že se o ní právem říkalo, že v "ní něco je". Užasný film, který bude v mém srdci zapsán tím nejvulgárnějším, ale přitom nejmilejším písmem.(10.5.2009)

Žádná z komedií tohohle roku mě nedokázala uzemnit tak jako loni Zbouchnutá nebo Superbad a do řady se přidává i Zack a Miri. Seth Rogen hraje pokaždé tu samou figuru (pokaždé stejně) a člověku už to začíná trochu lézt na nervy stejně jako celý tenhle apatoowský mustr (který vynalezl Smith sám, ale musel se zbavit svých vlastních trademarků a geekovin aby se přiblížil svému žáku) - jsme sprostí a zamilovaní - obojí upřímně.(1.12.2008)

Abolutně nečekané a jasný vítěz v kategorii překvapení roku!!! Zack a Miri točí porno se pro mne okamžitě po shlédnutí stává bezkonkurenčně nejlepší komedií, jakou jsem kdy viděl (nejlepší v rámci žánru, neboť mám desítky oblíbenějších akčních komedií)! Nečekal jsem vyloženě pitomost (režisér), ale ani zdaleka takový nářez! K nejvyššímu ranku se snímek dopracoval již zhruba po dvacáté minutě, kdy jsem zjistil, že jsem se od úvodních titulků nepřestal srdceryvně smát. Tolik bombastických hlášek není snad ani v Indym, Terminátorovi a Smrtonosné pasti dohromady; co věta, to perla! Skutečný divácký orgasmus pak začíná v momentě samotného natáčení Star Whores: Smith k peprným a ultra zábavným dialogům navíc přidá neskutečně nabité a odvážné scénky, při kterých jsem téměř přetáčel film zpátky, abych přes vlastní smích slyšel, o čem si postavy vykládají (když tedy zrovna nešukaly). Nikdy to ale není zdaleka tak nechutné, jako kvanta německých teenage komedií. Naopak, tenhle snímek "to" má v názvu a na nic si nehraje. Nechce šokovat, chce diváka ohromit a vtáhnout do světa amatérského porna jako artu a hlavně zábavy - jakkoliv pitomě to vyzní. A navíc - jako člověka postiženého zákeřnou nemocí zvanou "Hank Moody´s syndrom" mne maximálně uspokojovaly (ne sexuálně) explicitní záběry a nestydatost režie i herců. Tolik poprsí, šourků, penisů, ale i vagín lze snad opravdu vidět už jenom v pornu. Jsem v deliriu a tenhle film je u mě jasný TOP 20. Na každého, kdo můj kometář dočetl se strachem a hrůzou v očích spiklenecky mrkám se slovy: "must see!".(31.12.2009)

Proč stahovat trenky, když erekce je ještě daleko aneb jak jsem prozřel a uzřel R2D2 s koulema!!! Nač si honit.....triko a na plnou pusu okecávat, že Kevin Smith je nepsaným králem do extrému hnaného buranství s nadhledem? On je to vlastně takový svět ve světě, kde se věci vždycky nazývají pravými jmény a nikdy se nechodí dlouho kolem horký kaše, což se ale v případě Zack and Miri Make a Porno potvrzuje "jen" na 80%. Proč? Tenhle film možná nechce a vlastně ani nemůže překročit maximální extrém, protože pak už by nefungovala ani jedna z jeho dvou částí. Jinými slovy, lépe zamaskovanou, prvopkánovou romantiku jen tak někde neuvidíte (na tomhle place musel mít i erární reflektor šulína). Zůstal jsem obohacen o fakt, že prototyp "chlapskýho" hrdiny současnosti Seth Rogen má větší poprsí, než prototyp s vážně pěknýma nohama - Elizabeth Banks, že je Kevinův dvorní náhončí Jeff Anderson bez ejakulačních teorií k nepoznání a jak mocným protipólem k romancím je okulí Jasona "Jay" Mewese pod drobnohledem. Zkrátka i když jsou Zack a Miri pouze těmi 80% extrémního humoru z posledních Clerks II, pořád zatraceně baví - a baví nenuceně. [final rate: 75%](7.3.2011)

Vtipná mrdací romantická komedie se sympatickými herci. Byl jsem dost zvědavej kam až Kevin Smith dojde s tím pornem. Takže máme tu kozy a zadek. Jason Mewes dokonce ukázal dicka a zadek. Nejsměšnější scéna je ta jak Zack a Miri jdou na to a je to dosti neohrabané :) Vyměklej konec jsem čekal a nevadil mi. Kevin Smith natočil vetší pecky, ale za toho Bludnýho Holanďana to stálo.(5.1.2009)

• - Kevin Smith do filmu vštípil zkušenosti z natáčení filmu Mladí muži za pultem (1994) – velmi nízkorozpočtového filmu, ve kterém pracoval pouze s kamarády, používaly se mikrofony připevněné na hokejky a točilo se v jeho práci. (HellFire)

• - Původní plakát s hlavními postavami, ač plně oblečenými, nažnačující orální sex, byl zakázán asociací MPAA pro přílišnou explicitu. (Haluzz)

• - Film byl poslán ke komisi MPAA třikrát a vždy získal rating NC-17. Rating R byl filmu dán až po odvolání. (Othello)