Zack a Miri točí porno

Zack and Miri Make a Porno

Zack a Miri točia porno

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 101 min

"Chytit, jebat, fotbal - Oceláři do toho!" Chci-li obnovit dodávku energií, tak natočím porno, to je snad jasné a mně se ten nápad líbí. A název Spolkni mý kokočíno je vynikající, stejně jako turbotopořící penis, bublifuková vagína i velmi originální holandské kormidlo. Na závěr si nemohu odpustit radu pro začínající filmaře - akci "análním sexem proti zácpě" není nezbytně nutné snímat z uměleckého podhledu, neboť nelze vyloučit útok tekuté čokolády.(28.11.2016)

Vtipná mrdací romantická komedie se sympatickými herci. Byl jsem dost zvědavej kam až Kevin Smith dojde s tím pornem. Takže máme tu kozy a zadek. Jason Mewes dokonce ukázal dicka a zadek. Nejsměšnější scéna je ta jak Zack a Miri jdou na to a je to dosti neohrabané :) Vyměklej konec jsem čekal a nevadil mi. Kevin Smith natočil vetší pecky, ale za toho Bludnýho Holanďana to stálo.(5.1.2009)

Mně se to celkem líbilo, ale když teď (druhej den) chci napsat komentář, tak zjišťuju, že mi v paměti utkvěly snad akorát kozy Katie Morgan a pár nějakejch hlášek. V jinejch filmech od Kevina Smithe, který jsem viděl, se vždycky našly nějaký (aspoň pro mě) geniální scénky, na který se nedá hned tak lehce zapomenout. Tenhle film pobaví, ale je o poznání slabší, než jiný Smithovy kousky a proto jen 3 hvězdičky.(11.2.2010)

Oblíbený ale vyčpělý režisér Kevin Smith již jen recykluje své starší, mezinárodně proslulé filmy. Po kontra-konformní taškařici "Clerks 2: Muži za pultem" nyní oprášil koncept snímku "Hledám Amy". Jenže zatímco ten dodnes platí za jednu z nejlepších romantických komedií, neboť se osobitě oprošťuje od schémat žánru, Zack a Miri jsou jen tuctová romance zasazená do Smithova světa looserů a pošuků.(28.2.2009)

Zack a Miri točí porno velmi vulgárním, nevkusným, stejně jako zábavným a milým způsobem. S tradičním rádoby sexuálně americkým humorem o "koulích, ptácích, š**ání", který mi už po chvíli začal připadat únavný a nevtipný, se v ději začala rozvíjet romantická linie o vyvíjejícím se citu Zacka a Miri. Přitom vůbec nepůsobila kýčovitě (až na jednu závěrečnou scénu), ale naopak velmi přirozeně. Jejich společný "akt" před kamerami je jednoduše krásný. Jsou tací, kterým tato "láska" mezi "sexem a pornem" neseděla, či dokonce vadila. Já ji naopak uvítala a myslím, že sem skvěle zapadla. Kdyby byl celý film založen jen na "tom jednom" a o žádný skutečný cit by se zde nejednalo, nejspíš by se mi ani tolik nelíbil. Zajímavé, jak někdy dokáže v podstatě jedna krátká scéna na člověka tolik zapůsobit a ovlivnit tak jeho náhled na zbytek filmu, který by mu možná jinak ani tak úchvatný nepřišel. Jako úsměvný bonus se jeví tituly porna s "vylepšenými" názvy známých filmů: Lawrence z pornrábie, Úsvit nadržených či Hvězdné šlapky:)(26.12.2011)

• - Lester ve filmu mírně šišlá. To je způsobeno problémy se zuby, které měl Jason Mewes během natáčení. (Kulmon)

• - Traci Lords a Katie Morgan jsou bývalé pornohvězdy. (Chrustyn)

• - Zack se zmíní o pornu parodujícím Star Trek. Pornoherečka Katie Morgan účinkující též v tomto filmu se objevila v pornofilmu Sex Trek: Where No Man Has Cum B4. (Othello)