Pavučina hrůzy (TV film)

Gary Dauberman

Charles Salmon

Scénografie:

Jon Bunker

Komentáře uživatelů k TV filmu (42)

• hirnlego

Chtěla sem dát 1*, ale Bišop je nesmrtelný, takže odpad za klamy!!§(28.12.2010)

• Phobia

Šmankokote, Bishope, máš tohle zapotřebí? To vy androidi potřebujete prachy tak nutně, že jste ochotní hrát v kdejakém produktu vzniklém po sežrání kila kyselého zelí se syrovým bůčkem, zapití litrem kefíru a půllitrem vodky a po následném zrychleném průchodu tohoto všeho trávící soustavou? Nehodnotím, anžto jsem viděla akorát fragmenty, ale co jsem zhlédla bylo čiré zoufalství: snad jen sledování zasedání Parlamentu ČR nabízí podobnou dávku stupidity, trapnosti a "dramatu"... a je děsivější.(29.12.2010)

• MaedhRos

Parta idiotů, na nichž vám nebude ani minutu ani v nejmenším záležet, se potýká s hrůzami, jimž nebudete ani minutu ani v nejmenším věřit. Jediným aspoň trochu světlým bodem je podle očekávání Henriksen, byť jde tedy o svit dost unaveně zimničný.(2.3.2013)

• sarkas21

Mám rád pavouky dokonce koukám i na dokumenty o nich,ale takhle to posrat ten (tv film) by mě ani ve snu nenapadlo(18.12.2011)

• darkrobyk

Čirá hrůza. Před odpadovou jímkou nezachránil ani L.Henriksen.(29.12.2010)

• frashmaker

Spolu s Pterodaktylem jeden z nejpoctivějších Déčkových hororů. Efekty jak 50 let staré a nelogické jednání postav. Tomu říkám opravdová bašta pro fajnšmekry vypiplaných kravin.(29.12.2010)

• SOLOM.

Těšil jsem se na další béčkový pavoučí horor, ale dostalo se mi opravdu podivné céčkové patlaniny, která až na pár slibných momentů po krk uvízla ve smradlavé žumpě hororového žánru. RHI Entertainment společně se Syfy a Terrym Winsorem vsadili vše na jednu kartu a tou se měl stát Lance Henriksen. Bohužel tento kdysi skvělý herec se v poslední době objevuje především v podprůměrných filmech a marně se snaží oprášit svou zašlou slávu. No a ani tímto filmem si jí rozhodně nevylepšil. Přesto patřil k tomu lepšímu, co nám zde bylo nabídnuto. Začátek přitom nevypadal zas až tak hrozně. Pokud tedy pominu stupidní chování postav, z nichž mě ani jedna nezaujala natolik, abych jí po zbytek filmu fandil. Ponurý les, obrovské pavučiny, jedovatí pavouci – to všechno se přímo vybízelo k vytvoření zajímavé atmosféry, ale to bychom chtěli hodně. Během krátké chvíle se totiž začnou objevovat (ne)logické kopance jako na běžícím páse, atmosféra i napětí se vytratí do ztracena a divák je nucen sledovat gumové pavoučky na provázku a jeskynní komplex plný umělé pavučiny (leč bez obrovských pavouků). Aby to bylo trošku akčnější, tak scénárista do toho všeho přimíchal ještě domorodce s mačetami a lidské orgány. Jenže tímto zápletka vůbec nedostala nový impulz, ba se v tom tvůrci začali spíše plácat jako ryba na souši a diváci s nimi. Jeden by si řekl, že na nás režisér alespoň vybalí nějaké to laciné gore, nebo pořádné útoky pavouků, ale ti jakoby po zmocnění jedné z dívek už jen přicmrndávali v pozadí. Místo toho se nám snažili podstrčit pod nos rádoby „napínavou“ honičku v jeskyni, při které jsem málem usnul. 20%(6.4.2015)

• UncleG

Jasná totální odpadovka bez špetky nápadu či závanu originality, příjemných hlavních hrdinů, děje nebo dokonce spádu. Akce trapná, výprava za pět padesát, digitální "triky" nedomrlé, herci vesměs příšerní. ... a vyvalený kozy nikde žádný. No jak říkám jasná "odpadovka"... :-D(29.12.2010)

• DH3Factor

Do konce se to dát nedalo.(9.6.2011)

• kapsomut

Horory mám rád. Ale tohle byla píčovina. Navíc tam bylo několik chyb. Příklad: Když našli kameru té černošky, koukali jak jí koušou pavouci, ale jak to mohlo být nahrané, když kameru pustila pod sebe. Potom další záběr kamery, a na její obličej jak po ni lezou pavouci. Takže ona kameru upustí a potom jsou ještě dva záběry z jiného úhlu a pohledu?! Trapnost(29.12.2010)

• Fallen_One

Hrozná idiotina... až mě zaráží, že něco takového mohlo vzniknout.(7.6.2011)

• cariada

Pavouci jsou sami dost odporní a dost náhání hrůzu. Mě by nikdo do džungle nedostal ani heverem. Film nemá špatnou atmosféru, ale ten děj je dost slabý.(3.2.2014)

• t_gon

Terry Winsor má nakoukáno jistě spoustu hororových béček let dávno minulých a snažil se jim jakýmsi divným způsobem „vzdát hold, napodobit“ nebo něco v tom stylu. Inspirace z kousku typu Klíšťata nebo Arachnofobie je zjevná a bije do očí každým druhým framem filmu. Jenže snaha nestačí a dnes se v podobném hnoji ani nepočítá. Kdyby se vše film nebral tak ukrutně vážně, bylo by zde pár zajímavých úmrtí nebo i sem tam nějaký vtip pro uvolnění, tak by se snad i ta jedna pěticípá našla. Takhle je to v dimenzí typického utrpení, kde podobně jako v Bloodmonkey sledujeme tupou sebranku studentů v lese za bárakem s jedním stanem a „sjetým komparsem“, kterýžto je naháněn vskutku famózně gumovými „spidery“, kterým nežerete ani jednu nohu…(27.12.2007)

• Druby

Absolutně nekoukatelné, leda o půl druhé v noci na COOLu s minimálně dvěma promilemi...;-) Snad aspoň 5% za nějakou hezkou babu..?! NE, je mi líto.. odpad!(29.12.2010)

• rakovnik

Televizní céčkový horor, u kterého se spíše smějete. Pár lidí pobíhá po pralese a pak někde v jeskyni a motají se v balvněných provázcích. Sem tam po nich leze pravý pavouk, sem tam halda trapných digitálních, často se tam mihne banda domorodců, kteří moc nevědí, co nají dělat a proč tam vlastně jsou.(29.12.2010)

• wosho

Kravina bez východiska, motající se v kruhu idiocie.(8.6.2011)

• t.mon

Jéžišmarjá, to jsem se zase jednou nechal napálit filmem v pozdní hodině na Prima COOL. Skupinka tupých turistů jde lesem a najednou jednu z nich kousne jakási černá vdova nebo co. Tak jdou pro pomoc a dorazí do vesnice plné ťamanů, s jedním vědcem(doktorem) a jeho zmutovaným bratrem. Pak jdou jedni pro pomoc, druzí zůstávají a jdou do nějaké rozvaliny či co, a tam samý pavouci. Pak ještě trhlej policajt. Nakonec se zjistí, že ten vědec prodával lidské orgány na černém trhu. Kdyby to mysleli jako komedii(odpusť J*A*S*Me, že kopíruju tvůj komentář z Bloodmonkey), dal bych 1* za větu: ''Uteč, Gino. Ale tam ne.". O chlup lepší než BloodMonkey, ale ani na 1* to není. Fuj.(18.6.2011)

• Hapretor

Jeden z těch sračkových hororů. Spíš se smějete, než se bojíte - spíš se nudíte, než bavíte - spíš vypínáte, než dokoukáte. Já to dokoukal, chtěl jsem totiž unavit. Povedlo se. Ale neusínalo se mi dobře. Ten film je jen na zabití času. Začínám si myslet, že Henriksen hrál snad jen ve dvou opravdu dobrých filmech - "Terminátor" a "Vetřelci".(18.1.2011)

• drankeryth

Kurva, to bolo teda slabe... Dokopy ti pavuci nic nenarobili, len hlupe, pavucie siete ukazovali, ktore fakt nevyzerali ako skutocne :( Aj ten LAnce Henrikssen v ulohe podivina mi liezol na nervy, ako aj jeho domorodi prisluhovaci. A o tom jeho akoze bratovi s polorozpadnutym vrecom na hlave, ktore akoze malo byt z pavucin, som sa nad nim musel chytat za hlavu, co to akoze ma znamenat. Vo filme sa dokopy nic nedialo a ked uz aj nieco bolo naznacene, ze by vas to malo bavit, tak to bolo odflaknute v plnom nasadeni. Film nema daleko k odpadu.(19.9.2014)

• Heroine

Moc pěkní pavoučci... ale jinak taková nuda, že se to nedalo dokoukat do konce.(18.1.2014)

<< předchozí 1 2 3