Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Walt, Mike a Jesse se potýkají s následky krádeže metylaminu. Mike a Jesse chtějí skončit, ale Walt je odhodlaný vybudovat impérium. (Netflix)

Recenze (14)

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! Na mimořádně vydařený předchozí díl se podařilo navázat ve velkém stylu. Skyler je bohužel díl od dílu větší a větší píča a Walt by měl vážně začít zvažovat její rozpuštění v kapalině, která smrdí jako kočičí chcánky. Ke zbytku nemám moc výhrad. Dějově je tato epizoda podstatně ukecanější, ale po té předchozí nervy drásající epizodě si malý oddech rád dopřeji. Po předchozí události to samozřejmě mezi hlavními hrdiny trošku zaskřípe, ale závěr naznačuje světlé zítřky. Za zvláště vydařenou považuji scénu u večeře a také oceňuji, že se Walt k té píči Skyler konečně začíná chovat přibližně tak, jak ta píča zasluhuje. ()

Alementina 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jako ne, nejsem žádný koumák, natož profik jako Mike, ale po par zkusenostech i já bych Waltovi svazala obě ruce i nohy a ještě k něčemu přivázela, že by se ani hnout nemohl, pusu zalepila a Mike mu zaváže jednu ruku k topení...🤦🏼‍♂️ Výsměch a tohle ne na tom seriálu sere celou dobu...A hlavně bych mu alespoň ty ruce svázala hned jak přišli, ale oni ne, se na sebe v noci hezky koukaj... A jinak z Walta se stal totální nenasytnej a necitlivej psychouš. Se divím, že ho ženuška ještě nezabila, stejně o tom přemýšlí. ()

Reklama

Vajonek

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Obsahuje drobné spoilery... A já už bych málem na Šedou hmotu zapomněla... Někomu tady asi došlo, že ten vcelku náhlý přerod Walta v šílence, jehož zaťatost, neústupnost, tvrdohlavost šlo chápat dříve, za současných okolností již stěží, by asi přece jen chtělo trochu vysvětlit. A tak jsme se dočkali vysvětlení z úst samotného geniálního chemika. A dobře, lepší než nic, ale já jim to pořád moc nežeru. Celou dobu posloucháme, že ten člověk dělá vše pro rodinu. Kvůli tomu, co dělá, o rodinu přichází. A jeho ve vší té genialitě nenapadne, že když toho nechá, k čemuž má skvělou příležitost, že se ta rozvrácená rodina třeba ještě podaří zachránit? Pokud ho to napadá a stále chce pokračovat, pak popírá sám sebe, to, co opakovaně vykládal, a za mě i jeden z hlavních motivů, které se nám lnou celým seriálem v jeho dosavadním průběhu. Jasně, ta postava se nějak vyvíjí, spousta těch záporáckých skutků se dá chápat, odůvodnit (a ty důvody nemusí být jen racionální), Walter si nám taky občas dost vymýšlí, když něco srdceryvně vykládá. Směr, jakým se to zatím v páté řadě ubírá, mi ale do toho všeho prostě moc nezapadá... ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak tu máme poriadnu kovbojku, kde sú zrazu proti sebe tí, čo nám nedávno predviedli krádež storočia. Úplný záver ale dáva nádej, že z patovej situácie sa zase bude dať nejako vyvliecť. Svojim spôsobom zlomový diel, pretože Walt došiel, teda aspoň povedal na kameru, skutočnú príčinu tvrdohlavého zotrvávania v byznise. Že ho nechápete? No buďťe radi... ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama