Penguin sa v Arkahame dozvedá o skrytom poklade v gothamskon cintoríne. Rozhodne sa peniaze nájsť a zmocniť sa ich. Po úteku z Arkahamu prehľadáva gothamský cintorín, kde našiel vzácnu hrobku. Jej obyvateľ ešte nie je mŕtvy, ale nie je už ani medzi živými... Gotham sa tak stáva bojiskom dvoch netopierov. Kto bude vládcom noci? (Richard_Ba)

Arkanoid

Tradične kvalitná klasická animácia, časovo správne použitá hudba aj vizuálne efekty, Pinguin nebezpečný v bojových umeniach, Joker a Dracula, podľa potreby okorenené humorom. Batman má čo robiť. Alfréd má príjemný, aj keď okatý britský prízvuk, ktorý jeho postavu ozvláštňuje. Bruce Wayne je obohatený pochybnosťami o sebe a surrealizmom, až sa trochu podobná tomu z Batman v Supeman: Dawn of Justice. Škoda, že sa zabudlo na pravidlo, že upír má byť pozvaný, predtým, než vstúpi do miestnosti. Akcia je zaujímavá, súperi sú vyrovnaní. Chýba tomu už len väčšia hĺbka postáv a ešte viac dramatických momentov so životom na kahánku. ()

adamo_znk

Hlavní devizou tohohle animáče je rozhodně skvěle temná atmosféra, která perfektně sedí jak k Batmanovi, tak samozřejmě k Drákulovi a obecně k upírské tématice. Jediné co mě zpočátku trochu vadilo byla zvláštní animace, ale to mě v průběhu filmu úplně přešlo a už jsem si jenom chrochtal ! Víc takových filmů ! ()

Dreadd

Animovaný Batman nikdy nedosáhne kvalit Nolanova zpracování, ale má jednu velkou výhodu - může si dovolit náměty, které by ve filmu působily hodně přitažené za vlasy. V tomto případě je to souboj netopýřího muže s králem upírů (dvě moje oblíbené filmové postavy). Skvělá temná atmosféra, Batman proti mnohem silnějšímu protivníkovi a animace docela povedená. Škoda jen, že si Bruce neudělá mezi bojem s Dr. Alucardem / Hrabětem Drákulou trochu času i na Vicky. ()

HiddenDragon

Pomerne slusny napad skloubit Batmana a Draculu, netopyra a vampyra. Vsechno zpusobi utek Jokera z Arkhamu, ktery ma spadeno na mafianskou korist. Protoze se mu ale postavi do cesty Batman, k mistu jejiho ulozeni se dostane Tucnak, ktery omylem probudi spiciho krale upiru. Drakula se hodla s jeho pomoci zmocnit Gothamu a Batman si musi pospisit, nez se vsichni obyvatele mesta zmeni na upiry... Pribehove dobre vystaveno, akorat s trochu jinou grafikou nez predchozi (i nasledujici) celoveceraky. Batman (stejne tak Bruce Wayne) se mi takto vzhledove prilis nelibi (pripomina hodne Suvu z Watchmenu), ale aspon to vsechno nevypada pokazde stejne. Upiri naproti tomu maji spravne expresivni az hororove ztvarneni. Batmanovou slecnou je zde novinarka Vicki Vale, podobne jako v prvnim Burtonove "Batmanovi" (1989). Celkove zajimavy animak...s prichuti krve :) Chramst. [da se jiz sehnat ve verzi 720p/16:9, nejen puvodni televizni format] ()

Hellboy

Zábavný snímek, ve kterém proti gothamskému netopýřímu muži stojí netopýr z Transylvánie, doktor Alucard. K tomu se zde několikrát objeví i Joker a Tučňák. Drakula je výbornej filmovej záporák, je mnohem silnější a rychlejší než Batman, umí létat, ovládá lidi svou myslí, prostě dokonalý Batmanův protivník. ()