Příběh čtyř lidí, kteří se souhrou náhod poznají a začnou mít rádi. Camille, která v noci uklízí kanceláře, ve volném čase maluje krásné obrazy. Plachý, citlivý a samotářský Philibert je mladý aristokrat zblázněný do historie. Mužný a něžný Franck, který se živí jako kuchař, má hluboce rád svou křehkou a okouzlující babičku Paulette. Ti čtyři se společně naučí mírnit své pochybnosti a trápení, ale také dívat se dopředu a plnit si své sny. Objeví jeden druhého a pochopí, že nejsilnější jsou "prostě spolu". (gardenlady)

jabrada

že byl fim opravdu velice dobrý poznám podle toho že na něj musím myslet ještě minimálně celý nástedující den a mezi ty tento rozhodně patří,vístižný název skrývá geniálně prostý příběh o tom co by mělo být přirozené pro každého-o ochotě pomáhat a nic za to nechtít,příběh lásky je zde pak poddán z lehkostí a grácií.Po tomhle filmu se vám bude opravdu dobře spát...Řádím mezi své nej... ()

Loganberry

Já vím, že psát o tom, jak je kniha o 100% lepší je snad ještě otřepanější než používání v komentářích slovo "dechberoucí". Navíc co se filmu týče, nebyl tam zmíněn jeden dost podstatný fakt vysvětlující mnohé ( například proč dělá Camille uklízečku.. atd.) Ale film se mi líbil a ráda se na něj podívám znovu, ačkoli někomu přijde laciný nebo kýčovitý. Mám totiž ráda hepyendy. ()

prdelitos

Tak tady se stala ta věc kdy jsem první četla knížku a tu jsme přečetla skoro jedním dechem. Film je takový velmi strohý výcuc. Tři dávám jen kvůli hercům - první jsem se bála obsazení A. Tautou, ale nezklamala mě, ostatní herci taky výborné. Jen prostě tam spoustů věcí nebylo, ale tak určitě to je příjemný film na odpoledne. A doporučuji knihu je od Anna Gavalda. ()

Almera

Áno, má to ten sladký romantický klišoidný záver. Chýba tomu aspoň kúsok akčnosti (lebo v podstate jediná akcia vo filme je jazda na motorke). Ale, keď vezmem do úvahy herecké výkony 4 hlavných postáv s Laurentom a Audrey na čele, k tomu pripočítam svoju slabosť pre Guillauma a francúzske filmy, a až neuveriteľne krásne vykreslený vzťah medzi rozprávkovou babičkou Paulette a jej vnukom, vychádza mi z toho, že pri všetkých nedokonalostiach tohto filmu môžem privrieť oko. Čo ma ale asi najviac z celého filmu fascinuje je, koľko nezištnosti, empatie a nehy prítomnej vo všetkých svojich podobách, sa dalo vtesnať ani nie do 100 minúť v podstate romantického filmu. A možno práve tá krehkosť príbehu a jednoduchosť dialógov sú tým, čo robí tento film aspoň pre mňa výnimočným. Počas filmu som sa viackrát neubránila myšlienke, že by Paulettine posledné obdobie života mohol nejeden odstrčený a zabudnutý senior v domove dôchodcov závidieť. 80% ()

smazilek

Mohu říci, že po hodně dlouhé době opravdu zajímavý film. Dívat se na postavičky ve filmu mě vyloženě bavilo.... Pohodový, uklidňující film se závěrem, který si přeje už snad každý od začátku. Natočeno pro romantické duše.... ()

Margotka

možná trošku naivní a průhledný, ale neuvěřitelně lidský příběh o tom, co všichni potřebujeme a čeho se nám často nedostává. krásně jsem si u toho pobrečela a vnesla si trochu klidu do duše ()

dzivetka

Většinu lidí to asi nenadchne, ale mně se to líbilo. Jednoduché, prosté, i slzička ukápla :) Čtyři hvězdy - i přesto, že romantické komedie ráda nemám. ()

Kaylar

Film divákům nesentimentálním způsobem vypráví osudy několika různorodých lidí, kteří se shodou okolností sejdou na jednom místě. Řeší se zde vztahy, které vypadají jednoznačně a pak nejednoznačně... a nakonec vše dopadne víceméně tak, jak si divákova romantická duše přála. Film je typicky francouzský - a snad právě díky tomu i přes své banální zápletky je takovým tím milým oddychovým filmem, který snad nikoho nemůže urazit. ()

Sejkorka

U mne 65 % , 3* . Ano, dá se tomu leccos vytknout, předvídatelný americký konec apod. Nicméně, je to romantika s Audrey Tautou a to já můžu. Dobrá postava je dobrácký koktavý Philibert, bytný obou dvou, Francka a Camille,. Ti se zpočátku nesnášejí a nakonec do sebe zamilují. Ale tak to v životě chodí. Nebo ne ? ()