poster

Winx Club - Výprava do ztraceného království

 • český

  Výprava do ztraceného království

 • Itálie

  Winx Club - il Segreto del Regno Perduto

 • slovenský

  Winx Club: Výprava do strateného kráľovstva

 • anglický

  Winx Club: the Secret of the Lost Kingdom

Animovaný / Fantasy

Itálie / USA, 2007, 85 min

Režie:

Iginio Straffi
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • wanderrook
  ****

  Jéééj, Lienka navrhla, že ideme do kina, predtým sme doma kúkli Hory majú oči 2 a teraz, že ideme vyrovnávať hladinu adrenalínu animákom v kine. A akým? Filmovým spracovaním Lienkynho milovaného seriálu Winx. Ako neviem prečo, ale nejako záhadne som tušil, že sa mi to bude páčiť a bola to fakt, že zábava :). Kino skoro prázdne a keď tak, kopa maličkých dievčatok a my v prvom rade úplne nadšený príbehom. Víla Bloom spolu so svojími kamarátkami ide hľadať svojích rodičov... Nie tých, s ktorými žije na Zemi, ale tých, ktorý sú stratený v čarovnom svete, ktorého špecifiká príliž nepoznám, lebo seriál som jakživ nevidel, ale kúzelné dobrodrúžsvo som si užil :). Asi stárnem :D.(15.7.2008)

 • Manarit
  *

  Musím říct, že ač mám ráda původní seriál, tenhle film jsem dokoukala jen silou vůle. Děj by ani nebyl tak zlý, jako spíš jeho provedení a scénář. Hlášky jsou většinou opravdu trapné, navíc je tu použitý dabing (eng), který by se stejně dobře hodil i k chipmunkům, zvlášt kdykoli promluvila Stella se mi ježily vlasy na hlavě. Další věc, kterou osobně nepřekousnu, je animace. Můj osobní pocit je, že než dělat film, který vypadá spíš jako video z počítačové hry, bylo by lepší to nechat kreslené. Vážně jsem měla pocit, že se dívám na záznam z trošičku lepších The Sims. Pro malé děti je to asi dívatelné, ale pro dospělejšího diváka už je to asi peklo. Hvězdička za to, že jsem viděla i horší, a za poměrně hezký, ač nevyužitý nápad.(27.8.2013)

 • choze
  ***

  "BYLO NEBYLO, V PŘEDALEKÉ MAGICKÉ DIMENZI ŽILA OBYČEJNÁ POZEMSKÁ DÍVKA, KTERÁ ŘÍZENÍM OSUDU ZJISTILA, ŽE JE VÍLA A PRINCEZNA." Ještě jsem se tomu nedochechtal a už to do mě pral úžasný ústřední song, po kterém přišel kalibr nejtěžší - morfing hrdinek do jejich vílích podob, při kterém jsou nahé, ale jejich partie barbínovských proporcí zakrývá oslnivé světlo, a bitva s armádou zlých robotů, prokládaná povykováním, ve kterém pro zapamatovatelně (ne)kvalitní hlášku není místo. Těchto prvních pár minut pobytu v oné veskrze magické dimenzi (ještě teď mám v puse pachuť umělé hmoty), kde je magické snad i to poslední psí hovno v trávě, mě vzdor její zoufalé neoriginalitě (W.I.T.C.H. + STRÁŽCI VESMÍRU + ?) slušně nakoplo, ale pak akce ustoupila, začalo se zhusta blábolit o tom, jak člověk respektive víla musí naslouchat svému srdci a bylo po psině. Vychovávat děcka podobnejma kydama, který navíc vzdychají charakterově dokonale plochý postavy, to je zvrácený.(27.11.2008)

 • NinadeL
  ****

  AGAMENON by rád patřil do exkluzivního klubu, se kterým Winx srovnává, bohužel si nechal při sledování Barbie filmů doma soudnost a neodhalil základní věc. Totiž to, že ty jsou na rozdíl od Winx velice dobře vstřebatelné v jakémkoli věku a vhodné jsou pro obě pohlaví... Ale na to to chce pročítat anglické weby, nikoli ty české. Samotnou Výpravu do ztraceného království pak považuji za akceptovatelný doplněk k seriálu, který jeho věrné divačky (předškolačky) v pohodě přijmou. Neřeší dokonce ani změnu animace a dějem jsou nadšeny.(28.2.2009)

 • JJ.Gibson
  *

  Poslední dobou zažívám nějaké manga období a tak mé oko spočinulo i na Winx Clubu. Sledování 6ti diskofilních víl, bylo fakt hardcore!!!! Žádný sladší film jsem v životě neviděl, miliony barviček, srdíček, světýlek. Šmankote, bylo toho vážně strašně, strašně moc! Vše pečlivě zabalené v absolutně nezkažené, sprostým slovem neoslovené krustě z cukrové vaty. Pro děvčátka od 2 do 6 let, určitě trhák, pro všechny ostatní zbytečnost...(2.10.2008)

 • - Děj je zasazen do událostí odehrávajících se po třetí sérii seriálu Winx club (od r. 2004). (JackBurda)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace