Dva bratři se rozhodnou unést dceru jednoho zazobaného chlápka. Avšak vše se (jako obvykle) zamotá a bratři nedostanou ani korunu a ocitnou se v pěkném maléru. Chatka, ve které ukrývají unesenou, je odříznutá od civilizace, navíc mají v patách gangstery, ti je mají za úkol zlikvidovat a dovézt dívku do bezpečí. A tak jim nezbývá nic jiného, než se dát na útěk. K jejich smůle naráž na opuštěné stavení, ve kterém je čekají větší hrůzy, než si kdo z nich dokáže představit. (Ssimca)

vlado90

Celkom dobrý horor s prvkami komédie a aj postavy su celkom dobre vybrate no zo zaciatku je to trosku nedne no potom pridu dobre vrazdy a blby koniec. ()

Lichty

Devadesát minut vytříbeného humoru, který graduje ve výborném závěru na farmě. Chválím svěží režii, chválím fungující fóry (nejlepší byla podle mého názoru skeč s hráběmi) a chválím herce v čele s Andym Serkisem, Reecem Shearsmithem a krásnou Jennifer Ellison. A chválím v podstatě i většinu ostatního. ()

Shanen29

Ano,je to vcelku povedená zábavná horor-komedie,kde funguje veškerá atmosféra vložená do tohoto snímku.Pro mě dobrý. ()

LuNaj

Vynikající hororová komedie, která by byla ještě lepší, nebýt první půlhodinky. Ta byla poměrně dost nudná, ale překousl jsem to a pak to byla docela jízda. Takže hodnocení? Nadprůměrné 3*. Ale pořád jenom 3. ()

Pitryx

Marně vzpomínám, kdy jsem se u splatteru naposledy místy tak řehtal. Nevím. Nu, zde je trochu vidět inspirace u pana Jacksona. Rozhodně je tu dost vtipných okamžiků a dost překvapení, abych se královsky bavil. Jednoduché, primitivní, účinné. Víc takových komedií. +++++Po třech letech opáčko. Přidávám dvacet. ()

tremors

První půlka filmu celkem obstojná komedie s anglickým humorem, ale kdybych chtěl vidět komedie, tak si pustím jinej film. Už jsem chtěl film vypnout, ale po příchodu na farmu se dost zlepšil a byl jsem rád, že jsem ho nevypnul. Celkem brutální vraždy, hezkej mutant a sprostá kurva. :D A hrdinové mi byli celkem sympatičtí. Nadprůměr. ()

Purity1711

No ja som sa bavil, humor je tu skvelý, tak isto aj Andy Serkis a hubatá Jennifer Ellison v originálnom znení na nezaplatenie :D :D. Zábavná oddychovka. ()

Nikolas__

Čekal jsem to lepší, ale je to fajn. Cottage má dobrou atmosféru, slušného záporáka, a dobré herce ale chtělo by to hodně věcí vyladit. Například odstranit komedii, a udělat to spíše jen občasně černohumorné (jako Cabin Fever), sehnat trochu lepší efekty, zasadit děj i do dne, vymazat postavu blondýny, udělat tomu větší a spád, a HLAVNĚ - mutant se bez přehánění objeví až v druhé půlce, kvůli tomu to působí jako dva různé filmy přilepené k sobě. Filmy s vesnickými mutanty mě ale baví tak moc, že jsem rád za jakýkoliv, i za nekvalitní. Když můžu být rád za to že pořád vzniká Wrong Turn, můžu být rád i za Cottage. ()

david666

další kočkopes s britské provenience. první půlka mě vcelku bavila díky suchému humoru a partě looserů, kteří se snaží dotáhnout do konce únos solidně vyvinuté blondýny. po nástupu hororové tématiky se však film trošku propadl do trapnosti. takže *** za první polovinu s hláškujícím Andy Serkisem a sexy Jennifer Ellison ()

sAreOn

Ikdyž to s hororem moc společného nemělo, tedy dobře, něco to společného mělo ale až asi poslední půl hoďku filmu, tak jsem se opravdu bavil. Takové stupidní situace mohou vzniknout pouze ve filmu made by English :D ()

E.T.Martin

Jako horor to moc nefungovalo, ale jako černá komedie to bylo hodně dobré. Kombinace brácha totální ňouma, druhý bratr looser a jejich kamarád ňouma i looser dohromady versus mafiánská dcerka spratek a nájemní zabijáci, z toho se dá vytěžit docela hodně vtipných situací. A ten starší brácha - ten že hrál toho slavného Gluma? To bych nepoznal, i když povědomý se mi zdál, to jo. ()

spawnxp

Zábava se zkraje trochu táhne, režisér asi honil víc zajíců, ale pak se to skvěle srovná - slušná "komedie" ()

Carnosaurus

Černá komedie plná nadávek, krve a toho nejbrutálnějšího násilí zasazená do hillbillyovského hororového syžetu. Co naplat, že podobných kousků o neschopných únoscích už tu bylo habaděj. Jen málokterý dokáže udržet dech po celou dobu stopáže. Pravda, tvůrci rozehrávají dvě hry a může se zdát, že jsou na sebe až násilně naroubované. Takové prkotiny však nemusíte řešit, když točíte třeskutě vtipnou řežbu, kde se pro zlomený nos nebo useknutou hlavu nejde daleko a hlavní záporák má zatraceně děsivej ksicht. Navíc máte k dispozici drsňáka, hezkou blondýnku s prořízlou pusou a ňoumu, kteří se neustále dostávají do konfliktů. Čistá a poctivá zábava... ()

Idoviren

Já zbožňuju Andyho Serkise (z Pána prstenů a z Burke and Hare) a Reece Shearsmitha (jako skvělého knihovníka z Psychoville). A tak jsem doufala, že by to mohlo být skvělé. Dát ty dva dohromady je jako dát si na lívance s jahodama trochu javorového sirupu. Nebo taková byla aspoň moje představa. Jenže ti dva si nejsou v The Cottage rovnocenní a vtipy jsou postavené na tom, že jeden uráží toho druhého. Film to mohl být parádní, ale není. Nevím jestli mu chybí lepší atmosféra, propracovanější vrahoun, víc vtipů (víc jako ten s kuklou) nebo víc jahod. Pro mě průměr, ale je ho škoda. ()

Easykill

Absolutně boží, černočerná komedie! Od začátku nám ústřední dvojice nastaví svými hláškami a chováním tu správnou náladičku. No a pak už je to jen lepší a lepší. Parádní jízda plná skvělých keců, solidních výkonů a krve. Nejde si nevšimnout odkazů na filmy jako pach krve, predátor a další. Opravdu povedený kousek. ()

josmart

Vcelku inteligentní černá komedie, při které jsem se skvěle bavil. Žánrové atributy (mraky krve, levné triky, končetiny lítající na všechny strany) se objevují teprve až v polovině filmu, což není na závadu, nic se nemá přehánět. Nicméně třeba úsměv rozšířený lopatou nevypadá špatně. A všimli jste si odkazu na Predátora? To potěší. Škoda jen, že se tam neobjevili i nějací zombie myslivci. ()

Nemrtvý, kam se podíváš

Nemrtvý, kam se podíváš