Vlna zabiják (TV film)

Vražedné vlny

Akční / Thriller

USA, 2007, 2x90 min

• wosho

Podprůměrný televizní kousek se vším, co ktakovému filmu patří. Kdo hleda originalitu, nebo alespoň technickou kvalitu, bude sklamán jak děcko po první návštěvě zubaře. Kdo hledá však film, jenž jej dokáž rozesmát neschopností filmařů, bude se bavit solidně-já se málem podělal smíchy u děsivě zrealizované rvačky a následné přestřelky v chatě a nesmím pozapomenout na přímo tragické a smrtelně vážně udělané vyuzlení Vlny zabiják. Hahahaha.....(24.11.2008)

• Rodriguez

Jako katastrofický film bych to bral, ale ta špionáž a terorismus jsou opravdu trapné. Američani jsou vždy při nějaké katastrofě paranoidní, že to musel někdo zavinit. Kdyby to byla 100 minutová zábava, není problém, ale jako 170 minutový gigant působí hrozně nudně a postupem času ztrácí na akci! 20%(2.2.2014)

Obrňte se trpělivostí při sledování prvního dílu, který se táhne. Několik odborných výrazů a nezajímavých dialogů je ale potřebných pro to, abyste si druhý díl mohli aspoň trošku užít a pochopit. Druhá část je už mnohem lepší a zajímavější, vodní živel běsní docela slušně. Film není zase tak špatný, i když tam převládají opravdu nudné pasáže. 50 %(23.12.2009)

• Tiiso

Snímek je katastrofický hlavně svým zrealizováním. Katastrofické pojetí příběhu, katastrofičtí herci a jejich výkony. Katastrofické triky. Mě je jedno jestli je film televizní či jaký. Jestli tv produkce trpí nedostatkem financí nemá se do takovýchto projektů vůbec pouštět a unavovat diváky nekvalitními snímky. Neboť i televizní film by měl mít nějakou úroveň. Kdyby aspoň nedostatečné výtvarné podání bylo nahrazeno pořádným dramatem. To v tomto filmu, ale také nikde není. Platím tv poplatky, a u komerční tv musím přetrpět spousty stupidních reklam a to jen proto abych shlédl takový zmetek. Někdy jsou tvůrci opravdu zralí na žalobu.(7.12.2009)

• Nettrass

Vida, ,,Vlna za biják,, . Přišlo mi to jako dobrý nápad, vyměnit vlnu za biják. Posbíral jsem u matky, kupu staré vlny a těšil se do kina. Bohužel nikdo ten lístek, vyměnit nechtěl. Nakonec jsem měl, ale úspěch. Přijeli nějací chlápci a vyměnili tu vlnu za ubytování. No a ještě prý půjdu zadara na pozorování. Jsem moc zvědav, co budu pozorovat. Nejspíš přece jenom, nějaký film uvidím.(15.12.2012)