Vlna zabiják (TV film)

Smrtiace cunami

Vražedné vlny

Akční / Thriller

USA, 2007, 2x90 min

Obrňte se trpělivostí při sledování prvního dílu, který se táhne. Několik odborných výrazů a nezajímavých dialogů je ale potřebných pro to, abyste si druhý díl mohli aspoň trošku užít a pochopit. Druhá část je už mnohem lepší a zajímavější, vodní živel běsní docela slušně. Film není zase tak špatný, i když tam převládají opravdu nudné pasáže. 50 %(23.12.2009)

• wosho

Podprůměrný televizní kousek se vším, co ktakovému filmu patří. Kdo hleda originalitu, nebo alespoň technickou kvalitu, bude sklamán jak děcko po první návštěvě zubaře. Kdo hledá však film, jenž jej dokáž rozesmát neschopností filmařů, bude se bavit solidně-já se málem podělal smíchy u děsivě zrealizované rvačky a následné přestřelky v chatě a nesmím pozapomenout na přímo tragické a smrtelně vážně udělané vyuzlení Vlny zabiják. Hahahaha.....(24.11.2008)

• Nettrass

Vida, ,,Vlna za biják,, . Přišlo mi to jako dobrý nápad, vyměnit vlnu za biják. Posbíral jsem u matky, kupu staré vlny a těšil se do kina. Bohužel nikdo ten lístek, vyměnit nechtěl. Nakonec jsem měl, ale úspěch. Přijeli nějací chlápci a vyměnili tu vlnu za ubytování. No a ještě prý půjdu zadara na pozorování. Jsem moc zvědav, co budu pozorovat. Nejspíš přece jenom, nějaký film uvidím.(15.12.2012)

• Deimos

TV/// Obsazení 3/10 Děj 3/10 Hudba 3/10 Efekty 3/10/// +ve druhém díle se už konečně něco děje, je to napínavý televizní průměr (hodnotil bych 50%) -v prvním díle se skoro nic neděje, je to hrozná nuda, skoro se to nedá vydržet do konce (hodnotil bych 10%)/// Nejlepší na celém filmu je ten plakát. Ten je fakt dobrej. Možná ještě lepší než jakej má velkofilm Den poté. Ten jich má ale víc. Jinak je vlna zabiják naprostá ztráta času. Nevím jestli dát 1* nebo 2*, protože ta druhá část už byla koukatelná a byla docela napínavá. Zřejmě se nakonec rozhodnu pro jednu hvězdičku. Protože zaplatit za průměrný prožitek z druhé části tím, že prvně vytrpím tu první je hodně velká cena. Nehledě na to, že proč proboha točí katastrofický film, když nemají peníze na to aby v něm nějakou katastrofu ukázali. A ke všemu. Přežil bych to kdyby to byla jen katastrofa, ale ten film si hraje i na špionáž, terorizmus a pronásledování. To je pěkně v háji./// Celkem 30%///(22.11.2008)

• Rodriguez

Jako katastrofický film bych to bral, ale ta špionáž a terorismus jsou opravdu trapné. Američani jsou vždy při nějaké katastrofě paranoidní, že to musel někdo zavinit. Kdyby to byla 100 minutová zábava, není problém, ale jako 170 minutový gigant působí hrozně nudně a postupem času ztrácí na akci! 20%(2.2.2014)