Když Dannyho zmlátili před zraky jeho dětí, přeje si jediné. Pomstu. Skupina vyhazovačů ho učí jak se bránit i útočit. A tak Danny brzy konfrontuje šéfa místního gangu. Boj má však překvapivě brutální následky...  Danny, osamělý tovární dělník, je během náhodné rvačky zmlácen a ponížen před zraky svých dětí. Jeho už tak bezútěšná existence tak klesá hlouběji do propasti zoufalství. Danny se však rozhodne bojovat. Potkává skupinu klubových vyhazovačů, kteří ho přijmou mezi sebe a dodají mu dostatek sebedůvěry. Danny se pomalu sžívá s jejich světem a zaplete se s místním šéfem podsvětí. Tímto se spustí řetězec událostí, které budou mít neuvěřitelně brutální následky. (oficiální text distributora)

BuryGol

Ještě! Víc! Tohle jsem si řikal po skončení filmu, když na mě vyskočily závěrečný titulky. Miluju britský gangsterky!! A Clubbed mě moc překvapil. Ačkoli tam hrajou mně neznámý tváře a na režisérský stoličce nesedí Guy Ritchie, tak to byl kvalitní snímek. Lůzr, depresář a nula v jedný osobě se stane vyhazovačem a učí se boxovat protože ho nějaký tlustý pako rozkopalo v hospodě před jeho dcerkama. V jistech chvílích jsem v tom filmu viděl stejně kvalitní snímek Rise of the Footsoliders, což osvěžilo vzpomínky na tenhle snímek. Konec je sice dost tragickej a závěrečný dvě minuty mě dostaly taky. Teď už jen doufám, že Neil Thompson neusne na vavřínech a jeho další film bude stejná pecka! ()

Soweek

Rozhodně zahřeje na srdci vidět po dlouhé době herce jako Shaun Parkes, který ztvárnil oblébeného Koopa v Human Traffic a přesvědčit se, že nevyšli za cviku. Clubbed nabídne 95 minut, které utečou jako voda díky plynulému příběhu, který postupně graduje. ()

DannyBoy80

60%. Jako docela dobré, nic objevného. Scénař hodně slabý. Rádoby šokující závěr podtrhuje průměrný film. Průměrný film na všech frontách. Ritchimu se to ani nepřibližuje. Vpodstatě tam není nic co by mě nějak nadchnulo a zůstalo v paměti. ()

Martin_W

Nepročíst si profil filmu před zhlédnutím, tak si myslím, že se jedná o dílo maestra Quentina Tarantina. Podobné filmy mám hodně rád, v tomhle mi však chybělo rozšíření hlavního příběhu a promakanější ukončení. V některých scénách mi snímek hodně připomínal (o třídu lepší) Fight club. 73% ()

Santino7

Nebyť mnou vyhľadávaného žánru, tomuto filmu sa vyhnem oblúkom (a spravil by som dobre). Nestálo to za veľa, po obsahovej stránke to bolo slabučké, povrchné, nešlo to ani náznakom do hĺbky, vizuálnu stránku neriešim, nakoľko rozpočet pochopiteľne nebol nijak ružový, nuž a herecké výkony jedným slovom katastrofa (nepamätám si, že by som v poslednej dobe videl tragickejší herecký výkon hlavnej postavy, než aký sa v tejto snímke "podaril" Mel Raidovi, klobúk dole). Ani jeden z nich ma nedokázal presvedčiť, všetko pôsobilo vyložene béčkovo, nedotiahnuto, odfláknute. Nuž a bitky, pasáže, u ktorých by sa pri tomto filme čakalo, že zapôsobia, boli priam až na smiech, akoby paródia. Mini-spoiler: Snáď jediné, čo ma aspoň ako-tak dokázalo v pozitívnom zmysle slova prekvapiť, bol pomerne brutálny spôsob zabitia jedného z kolegov ústrednej postavy. To je však samo o sebe až nepekne málo, a teda osobne vôbec nechápem tunajšie hodnotenie v červených číslach - osobne si myslím, že film by sa objektívne mohol kvalitatívne pohybovať dokonca v zóne šedej, avšak to je len čisto osobný názor. PS: Ak toto niekto skutočne nazve britskou gangsterkou a myslí to smrteľne vážne, tak zjem klobúk. 35% ()

LukyNike

Popravdě řečeno jsem od tohohle filmu nic nečekal, a dostal jsem hodně dobré vypravěčské drama. Nic nepřebývalo, nic nechybělo, čistá hodina a půl příběhu, který opravdu stojí za shlédnutí. ()

bozka10

Výborná sídlisková gangsterka so starej školy poctivých biletárov,dobre a pútavo natočená so solídnymi hereckými výkonmi. ()

rgrohol

Nebudu vám nic nalhávat, pro britské filmy mám slabost. Zbožňuji tu typickou syrovost, špinavé prostředí a drsnou mluvu, která je koloritem většiny ostrovních snímků. A v Clubbed si toho všeho užijete více než dost. Příběh muže, kterého už nebaví, jak ho život bije a začne se bránit. Že jste to už viděli mnohokrát? Vždyť to vůbec nevadí. Neil Thompson totiž ukazuje, že když se správně volí ingredience a způsob servírování, dokáže i z obyčejného receptu vytvořit nezapomenutelný zážitek. U mě je to za *****. ()

KOZEL84

To je takový průměr,že ani nevím,co k tomu napsat.Snad jen,že hlavní představitel byl dobře zvolený...mě taky sral už od pohledu. ()

Hapretor

Více trapáci než vyhazovači. Oprávněn byl jen Colin Salmon. Nejhorší tragéd byl ten blonďák. Vypadal jak feťák. Děj nuda a klišé. A ten konec? To by se ve mně krve nedořezal - add. Hlavní představitel taky k ničemu. ()

Skleni

Veľmo veľké prekvapenie u tohto filmu! Nečakal som to! Skvelý námet a aj spracovanie tej doby s doprovodnou hudbou a geniálnymi dialógmi dodávajú tomuto filmu šmrnc. Charizma hercov s technickou dokonalosťou, ktorá i keď budí dojem nízko rozpočtového divadla, a záverom potvrdzujúci anglickú genialitu v kriminálnych filmoch je proste pecka! 90% ()

Joppo88

Priemerná dráma. Nič zvláštneho ani nič strašného... Príbeh - nič nové - stvárnenie čosi pridalo na hodnotení a hláška: Coldrex lieči všetko :-) ma pobavila... ()

kwaicheng

Filmová perla. Vpravdě věrné znázornění toho, co obnáší profese vyhazovače. A nejen to! Je to i věrné znázornění toho, co obnáší rodina a především přátelství. Také, co to znamená zaplést se se zmrdama. No a jak se zbavíte zmrdů? Musíte jim pořádně nakopat prdel! Skvělý film, i po druhém shlédnutí jsem zůstal uchvácený tím zážitkem. "Kdo je to ten Sun Tzu? Co já vím, znám snad všechny jeho kámoše?":D ()

ecis

Klasicka anglicka zalezitost so vsetkym ako ma byt. Pribeh nie je az tak silny a originalny, hoci prostredie anglickych klubov urcite zaujimave; zaver ma ale dokonca sklamal, preto nedam plne hodnotenie. ()

Dave Lister

Další syrová a nekompromisní sonda do Londýnského podsvětí, ač zpočátku mně né příliš sympatický hlavní hrdina, který se s outsidera mění přímo před očima v drsného vyhazovače, ale spád a dějová linie malé nedostatky odsouvá do pozadí.V podstatě se mně film líbil ,ale na velký průlom to zase nevidím. ()

patushik

No rozhodně jsem čekal něco víc. Víc akce, zábavy, prostě víc UK gangsterku. Vše završil nepochopitelný konec.. 50% ()

Patrik200s

Film ako taký ma všetko čo priláka typického chlapa. Krčmovo športové prostredie a kopec násilia. Colin Salomon celý film udržal na celkom slušnej úrovni. ()