Hannah Montana a Miley Cyrus: To nejlepší z obou světů

• Česko Hannah Montana & Miley Cyrus: Koncert Best Of Both Worlds (více)

Patnáctiletá hvězda Miley Cyrusová a její blonďaté rockové alter ego Hannah Montana, jež jsou zbožňovanými idoly mladé generace, nabídnou divákům velkolepou show v americkém hudebním filmu natočeném při koncertní šňůře po 69 městech.  Fanoušci mají možnost vidět svou oblíbenou zpěvačku, autorku písní a herečku Miley Cyrusovou v americkém hudebním filmu, který byl natočen v průběhu její koncertní šňůry po 69 městech. Patnáctiletá populární hvězda a její blonďaté rockové alter ego Hannah Montana, jež se staly mediální senzací a zbožňovanými idoly mladé generace, nabídnou divákům velkolepou show plnou tance, pyrotechnických kouzel a imaginace, a také speciální hosty. Jsou to Jonas Brothers, jejichž hvězda rychle stoupá. Režii má Bruce Hendricks. (oficiální text distributora)

ScarPoul

Koncert Miley Cyrus alias Hannah Montana sa nesie v duchu nezáveznej pohody, chytľavých pesničiek a hlavne skvelej tanečnej choreografie a atmosféry, ktorá mi naozaj rozprúdila krv v žilách. prestrihy pred veľkým koncertom, anketa o najoblúbenejšiu pieseň, zákulisie, pád, učenie pesničky, súťaž o lístky spestrujú atmosféru okolo fenoménu hannah montana a aj keď sa nájde veľa miest kde som na naozaj hanbil, pretože publikum väčšinou pozostávalo z dievčat od 5 do 16 rokov, ku koncu mi to nevadilo. Kameru môžem len a len pochváliť, pretože jej nálety vyslovene stáli za tým, že som si miestami pripadal ako na koncerte a tiež Hendricskova réžia a Ortegova choreografia, ktorý mi priniesla nezabudnuteľný zážitok. Miley mám veľmi rád, pretože jej svojský štýl, má dokáže rozosmiať a jej pesničky ma dáko chytajú aj keď si uvedomujem že je to naivné popové dievčatko nejako sa neviem ubrániť pocitu ľahostajnosti voči tomuto faktu. jednoducho sa mi to páči a hotovo. Veľmi príjemná atmosféra aj koncert. Jedinú chybu čo by som tomu našiel su The Jonas Brothers, ktorý tu hostujú a ja mám predsa len radšej alebo som aspoň tolerantnejší k naivným dievčatám ako k naivným chlapcom, našťasie to zachránili pesničkou od Busted - year 3000, ktorá je vlaste jediná počuvateľná od tejto skupiny a chalani ju zahrali s patričným entuziazmom. Miley Cyrus and hannah montana rules forever ()

fars

Nj, jen se neposerte s tema odpadama. Nemelo by se nahodou hodnotit s ohledem na zanr, a cilovou skupinu? Protoze v tomhle ohledu to proste funguje dokonale. Jak vidim, drtiva vetsina zde hodnoti stylem -z toho jsem uz vyrostl -> odpad! Nasrat, tenhle typ hodnoceni je pokrytecky a k nicemu. Jasne ze to neni vec, co bych osobne vyhledaval (nahodne jsem to videl v tv, a to jeste ne cele), ale znovu pripominam: je to cilene primarne pro mladez kolem 12-14 let, a evidentne to funguje. Ja sam v tech letech bych na tom uletel jak svina (sam jsem tou dobou ujizdel na klipu Baby on more time od Britney Spears), takze dat koncertu Hannah Montane odpad, i kdyz (priznejte si to) to vetsina z vas ani nevidela, je obracene pozerstvi. A jelikoz se na obracene pozerstvi nehraje, tak to je proste jenom pozerstvi. Jo, dam tomu odpad, abych dal najevo, jak jsem dospely... Gratuluji. ()

char_t

K tomuhle davovému lynčování se s dovolením nepřipojím. Je strašně snadné říct, že neschvalujete šílenství kolem téhle pseudohvězdičky, a že seriál je hovadina. A možná to i bude pravda. Ale to neznamená automaticky, že tenhle koncert/dokument můžeme šmahem odsoudit. Kupa nezávadného průměrného popíku a záběrů ze zákulisí si prostě míň než dvě hvězdy nezaslouží, a na truc proti odpaďákům přidám i třetí :) ()

novoten

Miley Cyrus zpívá, tančí, komentuje všechno možné - a všudypřítomná averze ji chce zabít. To, že někdo nemá rád samotný seriál nebo rozjásaný repertoár, se pochopit docela reálně dá, ale vztekat se tu do ruda u hudebního koncertu a zatracovat všechno od amerických seriálů po příjemnou poprockovou hudbu? To chce klid, vážení. Já si většinu songů téhle milé hvězdičky rád poslechnu a věřte mi, že kdyby dokument ukazoval jenom koncert, na který by navíc omylem nezabloudili otravní Jonasové, šlo by o víc než fajn podívanou. ()

IvcaSammet odpad!

BLONĎATÉ ROCKOVÉ ALTER EGO?!?!?! Bože, prosím, ať je to vtip!!!!! K tomuto příšernému kousku jsem se dostala jen náhodou a to když jsem soutěžila o DVD Zohan - Krycí jméno kadeřník, ale bohužel jsem vyhrála tuhle ... Ehm, ne, nebudu zbytečně plýtvat takovými slovy na něco takového ... Docela smutné nazývat playback živým záznamem z koncertu ... Jsem hodně ráda, že jsem se toho DVD zbavila tak brzo ... A ne, neměla jsem na to se dodívat až do konce ... ()

• Jedná se o nejvýdělečnější film, který byl vydán během víkendu Super Bowlu. O tomto víkendu vydělal 29 milionů amerických dolarů a tím překonal do té doby nejúspěšnější film Na lince je vrah (2006), který si dokázal přijít na 21,6 milionů. (Cheeker)
  • Jedná se o vůbec první vystoupení, na kterém Miley Cyrus vystupuje nejen jako své alter ego Hannah Montana, ale také pod vlastním jménem. (Olík)