Pan Tau a rodinná slavnost (TV film)

Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Československo, 1975, 30 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (8)

Jeden z nejlepších dílů...(1.9.2008)

• NinadeL

Přelidněno stary podivného lesku. Nač ten světácký Beneš, všeználek Somr, nijaká Smejkalová, šílená Čížková, duo Dítě/Hanus...? Však šlo jen o to dokázat, že Alfonz není schopný zařazení do pokrokové socialistické společnosti s těmi svými klukovskými manýry.(19.4.2011)

• Jacinda

Nemám ráda pana Tau v žádné jeho podobě(31.1.2009)

To se dalo očekávat, že to s tou rodinnou oslavou dopadne přesně takhle. Taky by se mi chtělo někam vypadnout a mít od všeho klid. Bohužel nemám kouzelbnou buřinku, která by se dala krásně využít. Všichni se na Alfonse přijeli podívat jako na cvičenou opičku do cirkusu.(14.5.2012)

Krásný příběh, v jedné epizodě tolik vynikajících herců a ty nádherné gagy..: "Stlejdo? No čopak? Ploč ti říkají smlaďoch?!...úžasné..(16.2.2016)

Když slavnost, tak se vší parádou, navíc když je k dispozici kouzelná buřinka, je o zábavu postaráno.(10.7.2012)

Tenhle pohádkový pán s buřinkou nebyl nikdy mým favoritem. Jsou to sice příběhy plné fantazie a dětské hravosti, ale není to úplně můj šálek kávy.(14.3.2016)

Legendární Pan Tau a jeho příběhy. Prostě naši filmaři před 89r. byli jedničky ve vesmíru. A že to tu nějaké chudáčky nebaví? Není divu, je to nádherný film a seriál a né žádná kriplovská uchylárna a na to dnešní genrace nemají buňky.(27.12.2014)