Neviditelný útočník

Black Thunder

Neviditeľný útočník

Akční / Drama

USA, 1998, 89 min (Director's cut: 84 min)

• cheyene

Celkem slušná podívaná, ale béčková a to dost...Některé hlášky jsou i dobré (Ratchere, učil jsi mě, učil jsi Jannicka, ale zapomněls učit sám sebe!). Z filmů M. Dudikoffa od r. 1990 je možná nejlepší, ale samozřejmě k Americkému ninjovi nebo Pomstě z let 1985 - 86 se nedá přirovnat. zkrátka opakuji, je to béčko, ale koukatelné.(13.1.2007)

• Martin741

Michael Dudikoff /American Ninja/ uz mal po kariere v polke 90. rokov, a tuna sa nadherne predviedla lesk a bieda jeho kariery. Pribeh je umelina az strach, herecke vykony ziadne a a akcne sceny doslova az samoucelne. niet divu, ze Dudikoff je dnes /rok 2015/ tam, kde je. Nezachranila to ani ucast Richarda Nortona, ktory bol legendou kataristickych filmov a ani Catherine Bell /Walker, texas Ranger s Cakom Norrisom/. 10 %(5.5.2015)

• 5150

Na vzniku tohoto akčního béčka se podílel prakticky stejný tým okolo Ricka Jacobsona, který rok předtím natočil AKČNÍ KOMANDO a výsledek je navlas stejný. Znovu se jedná o únos letadla, teroristy, hrozbu v podobě smrti spousty lidí a znovu je tu Michael Dudikoff v roli zachránce a Richard Norton v roli záporáka.(4.3.2014)

Celkem dobrý film s Michaelem Dudikoffem, kde tu máme dobrý příběh, který ale není moc dobře zpracován, ale nevadí. Podobný film - remake Létající zabiják je se Seagalem (ten je o dost lepší). Akčních scén je tu dost, jsou celkem dobré, souboje se zde také najdou, ale ve filmu není nějak cítit napětí a vše je docela předvídatelné, což ale není velkou chybou. Hudba celkem slušná. Na jedno shlédnutí je to dobrá zábava. Hodnotím na 54% = ***(27.10.2012)

• Malarkey

Dudikoff a akčňák jak od Tony Scotta. K zamyšlení, plný napětí a parádních akčních scén, slušných hereckých výkonů, luxusní hudební vsuvky a v neposlední řadě nápaditého příběhu. To všecko v tomto filmu a v každém jiném, kde se Dudikoff objeví chybí. Přestože nemám rád ani Scotta ani Dudikoffova podíval jsem se na tuhle zhovadilost a už teď vím, že příště to v žádném případě neudělám.(17.5.2008)

• - Neviditelný letoun si zahrála stíhačka IAI Kfir (v Americe označená jako F-21 Lion). Stejný letoun si zahrál i ve filmu Železný orel (1986), odkud byly rovněž převzaty některé letové záběry. (Foxhound#1)

• - Nancy Valen měla v erotické scéně na začátku filmu dablérku. (Cheeker)