Cyberjack

Alan M. Trow

John A. Curtis

Derek A Whelan

• Wacoslav1

Dudikoff uz rozhodne natocil vetsi sracky nez je tahle i na jmeno rezisera to jeste neni az takova hruza ale na rovinu drzi to hlavne Brion James a semtam nejaka ta hlaska nebo povedenejsi akce jinak je to film vykradajici tri jiny kousky prepadeni mrakodrapu je samozrejmne Smrtonosna past ten vir zase odkazuje na Terminatora a Dudikoff coby ozralej udrzbar to mi zase pripomina Lovce stinu 2 nejvtipnejsi je asi scena kdy po Dudikoffovi jde policejni robot kterej ho chce sejmout v domneni ze je to terorista jak to vypada i stroj pozna co je skodlivy a je treba to zlikvidovat takze je to dementarna ale narozdil od nekterych jinych pozdejsich filmu velkeho Michaela sem to jeste nemel problem dokoukat(21.2.2012)

• cheyene

Na snímek ze šuplíku Dudikoffa to nebylo vůbec marné. Děj sám o sobě skutečně lehce připomene Smrtonosnou past, ovšem pouze tím, že policista a nyní údržbář Jack čelí teroristům v mrakodrapu, postupně je přivádí k šílenství a pokouší se hláškovat v duchu McClanea. Domnívám se, že pochválit je nutné Briona Jamese, jenž psychopatickou roli zahrál bravurně, ale také Dudikoffa, který tu podle mého názoru předvedl obstojný výkon.(12.2.2019)

Die hard (nebo spíš Die easy) s Michaelem Duddikoffem mě celkem bavilo. Zajímavý záporáci, pár hlášek ,,domovník tu byl, cítím leštenku", pár vtipných okamžiku třeba když poslouchal ten fotball v radiu. Toto mě bavilo.(25.3.2015)

Není to zase tak hrozné,jak sem předpokládal...ikdyž sem tedy vyděl tucet filmů s Dudikoffem,které byli lepší po všech stránkách,tak Cyberjack je celkem ke shlédnutí...(25.1.2008)

Pro mě osobně jeden z nejlepších filmů s Michaelem. Je to nasáklé béčkovitostí od hlavy až k patě. Má to nadhled, hodně akce a někdy naprosto geniální hlášky od Briona Jamese (Hledáme nákýho Nicka. Nick, Nick...... ve vězení sem šoustal... ale to je blbost to byl Nicol......)(5.2.2012)

• Ellmariachi

Dudikoffova Smrtonosná Past. Alespoň se tak snaží film tvářit. Především hlavní hrdina má být taktéž zranitelný jako starej, dobrej John McClane. Takže občas krvácí z nohy, občas z ruky, ale je to v pohodě. O 2-3 scény dál už ho nic nebolí. Snaha o McClanovo hláškování se občas (jednou z deseti) povede, ale většinou působí vyumělkovaně a lacině. Stejně jako celý film, který na rok vzniku vypadá tragicky. Ono na rovinu. Taková jaká je propast mezi Dudikoffem a Willisem, tak stejně taková je i mezi oběma porovnávanými filmy. 36 procent.(9.7.2014)

• Lacike

Jednu hviezdicku davam za roztomile triky a druhu za psychopatickeho Briona Jamesa. Ale inak to bola celkom nuda. Dudikoff ma nikdy nebavil.(5.3.2016)

Jako vždy je Míša Dudikoff neohroženým akčním hrdinou zachraňující svět. 75%(2.1.2013)

• Martin741

Jo, Dudikoff uz roku 1995 komplet zhasol a tento film je toho dalsim dokazom. Hrat nevedel nikdy, a hoci ma dobre srdce, ide o priserneho herca. 40 %(6.5.2017)

• majo25

Dudikoff v roli domovníka, ako blbo nazvali dabingové odborníci údržbára, ktorý sa akosi kostrbato mstí za zavraždeného partnera a zároveň zachraňuje životy ostatných. A z prvu sa do toho veľmi nemá (žeby kvôli pár promile v krvi?). Zaujímavé, ako si autori predstavujú budúcnosť, hoc blízku: Všade svetelné bannery a reklamy naprieč vzduchom, neodmyslitelné videotelefóny a hologramy. Na druhej strane ich ale netrápi klasické staré rádio, ktorým sa hrdina snaží počúvať svoj obľúbený zápas, staré autá (na zápchy zabudnite) a podobne staré nástroje. Pritom môžeme v dialógoch počuť, že internet už funguje na plné obrátky. Pobavil aspoň Brion James v klasicky zápornej a vyšinutej roli.(7.10.2014)

Srandovni scifi ala Smrtonosna past (vlastne je to temer kopirka). Za vedkyni je tady puvabna zrzka Suki Kaiser. :)(28.4.2016)

• Hapretor

Tohle se dá dokoukat snad jen jako kulisa k např. věšení prádla, ... - Tady někdo okopíroval scénář ke Smrtonosné pasti, ale nemohli obsadit Bruce Willise, protože ten zrovna natáčel její originální pokračování - (Smrtonosná past 8) s podnázvem - "Die Hard and Stay Dead Until I Kill You Again"(11.4.2015)

• Jean3

Michael Dudikoff(5.11.2014)

• Job29

Smrtonosná past v horším podání, s kapkou cyber ptákovin. Ale koukat se na to dalo. Na konci jsem ale trpěl, abych to dokoukal celé :D(27.8.2013)