Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sedmnáctiletá Klára je nezvladatelná a agresivní puberťačka, na kterou si bezradný otec pro jistotu najal bodyguarda, aby nezpůsobila nějaký další průšvih. Po pouhém týdnu jsou ale Klářiny rodiče nalezeni ve svém bytě zastřelení, domácí trezor někdo vyloupil. Šlo o náhodnou loupež, nebo mají detektivové hledat pachatele mezi podivnými Klářinými kamarády? Ale dá se věřit tomu, že by si dcera objednala vraždu nepohodlných rodičů? (TV Nova)

(více)

Recenze (7)

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hlavní hrdinka Terezy Ramba je fakt nechutná, zasloužila by si pár facek a ne policejní kontrolu. Díl docela svižný, přispěl k tomu i podivín Štěpána Benoniho, příběh ale předvídatelný. Rozhodně ale slušný průměr, který fanouška seriálu nezklame. ()

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Díl na téma rozmazleného fracka bohatých rodičů se příliš nepovedl. Tvůrci se nechali unést a namíchali guláš, kvality jako od pejska a kočičky. Méně střelby by neuškodilo, stejně jako hloupého chování skoro všech postav. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (3)

  • Při první návštěvě diskotéky hraje píseň „Insomnia“ Faithless a při druhé návštěvě hraje píseň „Say It Right“ od Nelly Furtado. (lofa)
  • Příběh se točil v Praze - Stodůlkách, diskotéka je v Libni v ulici na Na Košince 6, objekt byl zbourán. (sator)

Reklama

Reklama