Reklama

Reklama

Televizní scenárista a producent Taylor Mendon měl na víc než na mizerný sitcom, ale pití, drogy a hazardní hry ho stáhly dolů. Teď chce, aby mu manželka odpustila, a hodlá zachránit neteř Amandu ze svodů života v Las Vegas.  Matthew Broderick se v americké dramatické komedii představuje v roli televizního scenáristy a producenta Taylora Mendona, který pracuje na mizerně sledovaném sitcomu. Původně sice měl mnohem vyšší cíle, ale to by nesměl být hazardní hráč, pijan a narkoman. Teď sice tvrdí, že už má problémy pod kontrolou, ale když mu jeho žena Lorraine přijde na další prohřešek, opustí ho. Aby ji Taylor získal zpět, vymyslí skvělý plán. Odjede do Las Vegas, kde žije jeho půvabná dvacetiletá neteř Amanda, a zřejmě se živí prostitucí, a přiveze ji zpátky domů. Jenže i sebelepší plán může mít chybu - dokáže Taylor odolat hráčskému pokušení ve městě, kde se s ním setká na každém kroku? Režii má Peter Tolan. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (29)

Blazis34 

všechny recenze uživatele

Známý televizní producent jede do Las Vegas přemluvit svou neteř, aby si přestala vydělávat prostitucí. On jako velký gambler (avšak velice neúspěšný), sázející hlavně na dostihy najde ve Vegas přímo pohádku, město hazardu mu je zaslíbené. Když najde svou neteř marně se jí snaží domluvit a propadé velkému gamblerství. Film, takřka bez akce pojednává o tomto problému obou lidí. ()

F.man 

všechny recenze uživatele

Prvních 30 minut to vypadalo alespoň na průměrnou komedii. Matthew Broderick totiž poměrně dobře hláškuje a jeho postava, spisovatele Taylora Peterse se tváří jako slabší odvar Hanka Moodyho z Californication. Když se ale děj přesune do Las Vegas, celý snímek jako mávnutím kouzelného proutku ztratí tu trochu šťávy, kterou měl (zejména kvůli režijní nechopnosti Petera Tolana využít potenciál scénáře) a z Finding Amanda se stává pouze dlouhé čekání na konec. ()

Reklama

Ilhan 

všechny recenze uživatele

Takový pohodový film, sice ničím zas tolik nezaujme, ale ani neurazí. Jeho největším problémem je, že v rámci žánrů je u obou na půli cesty a ani jeden bohužel nefunguje na 100 %. Je to prostě příběh jedné mladé šlapkoidní blondýnky a jejího věšně ulhaného gamblerského strýce, který sice uteče aniž by vás nudil, ale po pár dnech si z filmu na moc věcí nevzpomenete. ()

lennyd 

všechny recenze uživatele

Taylor Mendon, známý a uznávaný herec vášnivě propadl hazardním hrám, což, kromě velmi rychle snižujícího se jmění, znamená i problémy s jeho ženou Lorraine. V rodině není ale sám, kdo by se mohl stát černou ovcí - jeho neteř Amanda žije v Las Vegas, kde se asi živí prostitucí. Taylor se do Vegas vydá, aby Amandu přemluvil k návratu do normálního života, ale i aby své ženě dokázal, že jeho problémy s hazardem již jsou pryč. Ale Vegas je město hříchu, a tak Taylor nebude mít svůj úkol dvakrát jednoduchý ... Film sice má svůj potenciál, ale nevím proč, nějak mne zaujmout nedokázal. Shlédnout jsem jej musel asi natřikrát, protože jsem u něj vždycky usnul. Matthew Broderickovi sice takováto role sedí jako prdel na hrnec, ale ani on mne u filmu neudržel, o ostatních ani nemluvě, nicméně na Brittany Snow se alespoň dobře kouká. Docela mě potěšil samotný konec :) ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Matthew Broderick tady praktikoval famozní humor a Brittanny Snow jako děvka Amanda je vysloveně rajc nad rajc. Zamiloval jsem se do ní v okamžiku když tvrdě a nekomprosině řekne "ten zmrd se mě vystříkal na kozy." a vzápětí pak úplně něžně a zamilovaně řekne "Víš já svého přítele miluju, chci mu dát hrozně moc lásky a doufám že ho to změní." Jóóó pro romanticky založený děvky jsem měl vždycky slabost. Zdejší hodnocení absolutně nechápu, původně jsme chtěl dát trojec, ale když zase vidím tu armádu zdejších sucharů, jedu nahoru. No je otázkou jestli to tady všichni viděli, protože se tady v hodnocení objevují nedodělci, kteří v roce 2009 hodnotí filmy z roku 2010. Co je tedy trapnější ? Tato komedie nebo hodnocení zdejších nedodělků ? HA ! Nic, ještě řeknu fóráka z filmu ať vidíte, že to je vtipnej film. Matthew žere v herně hambáče a salát mu kecne na košili, nevšimne si toho a tváří se dál jak Topolánek ve sněmovně, pak přijde čísnice, vizuálně nic moc, ale do pokoje bez elektřiny by stačila a řekne mu "pane máte na tý košili salát" a Mathew, aby neztratil dekoru, tak s klidem odpoví "to k tý košili patří". Tak jsme se všichni zasmáli a teď už hajdy do postele. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (2)

  • Tvůrci a herci soutěžili o kaliformské ceny Prism v kategoriích nejlepší celovečerní film, nejlepší ženský výkon a nejlepši mužský výkon. (Terva)
  • Natáčení probíhalo v Kalifornii po dobu tří měsíců. (Terva)

Reklama

Reklama