Reklama

Reklama

Televizní scenárista a producent Taylor Mendon měl na víc než na mizerný sitcom, ale pití, drogy a hazardní hry ho stáhly dolů. Teď chce, aby mu manželka odpustila, a hodlá zachránit neteř Amandu ze svodů života v Las Vegas.  Matthew Broderick se v americké dramatické komedii představuje v roli televizního scenáristy a producenta Taylora Mendona, který pracuje na mizerně sledovaném sitcomu. Původně sice měl mnohem vyšší cíle, ale to by nesměl být hazardní hráč, pijan a narkoman. Teď sice tvrdí, že už má problémy pod kontrolou, ale když mu jeho žena Lorraine přijde na další prohřešek, opustí ho. Aby ji Taylor získal zpět, vymyslí skvělý plán. Odjede do Las Vegas, kde žije jeho půvabná dvacetiletá neteř Amanda, a zřejmě se živí prostitucí, a přiveze ji zpátky domů. Jenže i sebelepší plán může mít chybu - dokáže Taylor odolat hráčskému pokušení ve městě, kde se s ním setká na každém kroku? Režii má Peter Tolan. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (29)

Blazis34 

všechny recenze uživatele

Známý televizní producent jede do Las Vegas přemluvit svou neteř, aby si přestala vydělávat prostitucí. On jako velký gambler (avšak velice neúspěšný), sázející hlavně na dostihy najde ve Vegas přímo pohádku, město hazardu mu je zaslíbené. Když najde svou neteř marně se jí snaží domluvit a propadé velkému gamblerství. Film, takřka bez akce pojednává o tomto problému obou lidí. ()

lennyd 

všechny recenze uživatele

Taylor Mendon, známý a uznávaný herec vášnivě propadl hazardním hrám, což, kromě velmi rychle snižujícího se jmění, znamená i problémy s jeho ženou Lorraine. V rodině není ale sám, kdo by se mohl stát černou ovcí - jeho neteř Amanda žije v Las Vegas, kde se asi živí prostitucí. Taylor se do Vegas vydá, aby Amandu přemluvil k návratu do normálního života, ale i aby své ženě dokázal, že jeho problémy s hazardem již jsou pryč. Ale Vegas je město hříchu, a tak Taylor nebude mít svůj úkol dvakrát jednoduchý ... Film sice má svůj potenciál, ale nevím proč, nějak mne zaujmout nedokázal. Shlédnout jsem jej musel asi natřikrát, protože jsem u něj vždycky usnul. Matthew Broderickovi sice takováto role sedí jako prdel na hrnec, ale ani on mne u filmu neudržel, o ostatních ani nemluvě, nicméně na Brittany Snow se alespoň dobře kouká. Docela mě potěšil samotný konec :) ()

Reklama

Ilhan 

všechny recenze uživatele

Takový pohodový film, sice ničím zas tolik nezaujme, ale ani neurazí. Jeho největším problémem je, že v rámci žánrů je u obou na půli cesty a ani jeden bohužel nefunguje na 100 %. Je to prostě příběh jedné mladé šlapkoidní blondýnky a jejího věšně ulhaného gamblerského strýce, který sice uteče aniž by vás nudil, ale po pár dnech si z filmu na moc věcí nevzpomenete. ()

Spooner 

všechny recenze uživatele

Jakoby tvůrci nevěděli, jestli chtějí natočit spíše komedii, nebo drama o postavě gamblera a prostitutky. A nefunguje ani jedno. Když už si totiž člověk řiká, že už fakt tvůrci přepnuli na tu vážnější notu, tak řekne už dost obtloustlý a většinu času nudný Matthew Broderick nějakou cynickou hlášku a nebo přispěchá celkem nevyužitý a zbytečný Steve Coogan. Zkrátka nepovedený film v obou směrech, aneb co byste chtěli po filmu, kde hraje docelou vděčnou roli prostitutky příšerná Brittany Snow. ()

honajz odpad!

všechny recenze uživatele

Matthew Broderick nemá moc štěstí na nové projekty a ani tato rádoby komedie o hledání neteře se nezařadí mezi jeho lepší filmy. Inspektor Gadget patřil k propadákům, Stepfordské paničky byly přijaty s rozpaky, Marie a Bruce je totální (finský) úlet, komedie Poslední výstřel nebo Budiž světlo moc k popukání nebyly, a drama Konečně spolu umřelo na nedostatek nápadu i příběhu. V této snad komedii hraje televizního producenta, alkoholik a gamblera v jedné osobě, který vyráží do Las Vegas přesvědčit svou 21letou neteř Amandu, aby přestala s prostitucí a polepšila se. Vedou mezi sebou různě obsprostlé řeči, jež nejsou často nijak vtipné, aby to skončilo do tracena, protože se v podstatě nic nezmění. Prostě film, který nezaujme příběhem, postavami, ani dialogy, ani vtipem, natož nějakým dramatickým obloukem. Disk nenabízí žádný bonus, ale zase rychle naběhne menu, bez zdržování. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (2)

  • Natáčení probíhalo v Kalifornii po dobu tří měsíců. (Terva)
  • Tvůrci a herci soutěžili o kaliformské ceny Prism v kategoriích nejlepší celovečerní film, nejlepší ženský výkon a nejlepši mužský výkon. (Terva)

Reklama

Reklama