Zbouchni mě!

• Velká Británie Miss Conception (více)
všechny plakáty

Georgininy biologické hodiny už dost děsivě tikají a ona si jednoho dne uvědomí, že by chtěla mít dítě. To však pro jejího přítele Zaka nepřipadá v úvahu, prostě to vypadá tak, že nemá rád děti. Georgina však po malém tvorečkovi touží, kvůli tomu se také se Zakem pohádá a vypadá to na rozchod. Zak pak odjíždí na služební cestu společně se svou krásnou sekretářkou a Georgina se dozvídá, že má posledních pár dní na to, aby otěhotněla, nebo už nikdy nebude moci mít dítě. A proto musí rychle najít vhodného dárce spermatu. (Ssimca)

merigieren

Několik vtipných míst by se našlo (2-3), jinak jde jen o to, jak dostat bílou tekutinu na správné místo ve správný čas se správným člověkem. Všude naráží jen na neschopnost. Nic moc. Sestra hlavní postavy byla stejně hezčí :-) i když se nesvlékla do spodního prádla. ()

MickeyStuma

Bezdětné Georgině biologické hodiny dávají jasně najevo, že už je nejvyšší čas zplodit dítě. A co její přítel? Ten o dítěti nechce ani slyšet, pohádá se sní a odletí na služební cestu. A tak rozjede zoufalou honbu za získáním spermatu, ať se děje co se děje. O nic jiného tu totiž nejde. Velmi jednoduchý námět, jehož realizace se poněkud vymkla kontrole. Podivně uvřeštěný snímek, který se pohybuje mezi komedií a sitkomem snažící se přesvědčit jak zoufalá Georgina je a jak si opravdu dítě přeje, a jak je ochotna pro to udělat vše. Je to ale nesmírně nepřesvědčivé a nevěrohodné. Mnohdy její činy zavání až s trapností. Několik humorných situací tu sice skutečně je, ale spíše jsem zíral s otevřenou pusou, co všechno je žena ochotna udělat, jen aby otěhotněla. Jako ryzí sitkom bych to bral, ale takhle jsem krapet na pochybách. Zkrátka, moc se tu tlačí na pilu a to film velmi poškozuje. ()

Zevon odpad!

Deset minut naprostého zoufalství, víc jsem nevydržel. Typický kýčovitý hnus, určitě bude mít mezi částí ženského publika úspěch, já ale budu raději čumět na Nově na tu šílenou Jílkovou. ()

haWranka

Opravdu hodně hloupej film s příšerným českým názvem, kterýmu kraluje Heather Graham se svým trapným výkonem. Ale je asi těžký hrát postavu, která je napsaná tak děsivě nesympaticky. ()

KdG

Celkem stupidita, ale párkrát jsem se zasmál to je fakt. Každopádně kouknout se jednou a stačilo. ()

Neklan006

Georgininy biologické hodiny už tikají... tak je klidně nechte tikat a neztrácejte s touhle krávovinou ani minutu ;-) viděl jsem kolem 2.00 v noci a posléze s chutí přepnul na o třídu lepší Volejte věštce ()

mansonn odpad!

tak ani vtipne,ani romanticke ,ani prekvapive,ani zaujimave.......hlavne Heather sa spravala ako monika v priateloch,,liezla mi polku filmu na nervi.Ozaj lacny a priblbly humor.Toto sa ozaj neoplati vidiet ,jedine ta irska priroda bola velmi pekna,skoda ze z nej bolo vidiet iba 3 minuty.takze vobec neodporucam ()

StereoHearts

Hmm do pi*i.. Hmm pi*a to vystihuje :D :D Dá sa skvelo zasmiať, no málo, ale inak mám z filmu celom slušný dojem, zaujímavá téma príbehu, a trochu klišé koniec ako to pri takýcho filmoch býva no to sa dalo čakať. ()

Nepl

Není to tak strašné, jak by se mohlo na první pohled zdát. Párkrát se u filmu zasmějete, ale nic víc od toho nečekejte. Jednou podívat a vrátit. ()

Jrk

Film mi prisel jak predelana telenovela treba kasandra. Dokonce tak ne ma pusobila i kamera a obraz. Ale oproti takovymto silenostem na ktere nekoukam film se hlednout da. Je tam nekolik vtipnych scen ( nekomu mohou pripadat predvidatelne pripadne vyumelkovane). Ovsem i tak jim to na nicem neubira. Hlavni dej filmu je naprosto fadni, nudny ale diky tomu ze se snazi o gegy lze prekousnout. Nastesti film neni ani umele protahovan takze se dockate konce aniz by jste se uz kousali do rtu kdy to skonci. Hodnotim vicemene pouze gegove sceny, zbytek se fakt hodnotit neda. I kdyz hudba ve filmu rozhodne neni nijak spatna. Zaverem, mateli chut na oddychovou komedii a naprosto nic od toho necekate, dobre se pobavite. ()

Veroniques

Hodnocení tohoto filmu bude snad těžší, než samotné shlédnutí. Ale na romantickou komedii jsem se skutečně málo smála a dost často jsem se cítila trapně. Ani ne kvůli nehodě se stříkačkou a dortem, jako kvůli stupidnímu scénáři. Ale to k tomuhle druhu filmu nejspíše patří? Nemyslím si, "zbouchni mě" určitě není jedinou romantickou komedií, kterou jsem viděla. Ale z kombinací GB/USA/GER nemůže nejspíš vzejít nic lepšího. ()