Jason 'Jinx' Taylor, mladík naštvaný kvôli všadeprítomným malým poplatkom, pri prepadnutí banky nedopatrením zostane zavretý v bezpečnostnom trezore s Jessicou, ktorá je členkou zločineckej skupiny. Pred trezorom číha partia lupičov, ktorí sa chcú za každú cenu dostať dnu. Celá budova banky je obklúčená policajnými zložkami. Zatiaľ čo policajný náčelník vyjednáva so šéfom zločineckej bandy Simonom, Simon vyjednáva o vstupe do trezora s Jinxom. Keď sa však Jinx s Jessicou dozvedia, že celý prepad riadi človek z vonku, a že oni sú jediní, kto má prístup k centrálnemu počítaču banky, rozhodnú sa to využiť vo svoj prospech. (tibenskym)

Radiq

Volací film. Tak moc volací, až to bylo chvílema otravný. Jinak to s tím PINem a kartama jsem vůbec nepochopil. Nápad to nebyl špatnej, ale bylo to celý takový zlehčovaný a snažilo se to být zábavné. Někdy to bylo, někdy zas ne. Líbil se mi záběr uvnitř trezoru / průřez trezorem / vně trezoru. ()

Kecik

Podľa môjho názoru je to veľmi slabý film, pri ktorom som doslova trpel. Čakal som určite viac. Celé sa to točí okolo 2 ľudí, ktorí sú zamknutí v trezore a vedú medzi sebou nezmyselné kecy. No to je asi všetko, čo som si z toho filmu zapamätal. Odpad nedávam len pre ten koniec ktorý ma ako tak prebral z ospalosti. ()

rubik1

Dosť hustý film s flegmatikom Stahlom a sexi kočkou Erikou Christensen. Mňa to teda bavilo od začiatku až do konca. A hlavne je fajn že sa film zbytočne nenaťahoval a mal kratšiu stopáž. Very good !! 4,5* ()

jenik71

Přepadených bank už byla ve filmech hromada. Tahle se přece jen trochu odlišuje. A to nečekanou zápletkou, kdy mladík zůstane nechtěně zavřený v trezoru a lupiči před jeho mohutnýma vratama.... Zahrané je to dobře, přesto se nemohu zbavit dojmu, že tomu prostě chybí více šťávy. Je to opět jedna z dlouhé řady krimi s prvky komedie, která je dobrá na jeden deštivý podvečer. ()

Hollohlaway

Hodně komorní, a zajímavé jen nápadem s uzavřením v trezoru. Jinak se tam toho moc neděje, zvraty ani originalita žádná, a celé je to takové televizně upatlané...nic moc. ()

BMAJTZ

Paradni komedie skvele jsem se bavil od zacatku do konce. Nektere hlasky jsou fakt genialni a hlavne ten konferencni hovor. V nekterych situacich jsem se vazne rehtal smichy. Tenhle film ma napad a provedeni neni nejhorsi. Jeden fakt je ze film v jedne mistnosti v podstate na nicem moc nestoji, nicmene dialogy byly vskutku vychytane. Pro me je to za 75% cemuz napomohl rychly spad a 80 minutova stopaz. ()

Kevadros

"A co taktická analýza, jak to s ní teď vypadá?" "V prdeli" Ale jo dost mě to pobavilo...škoda, mohlo být víc černého humoru... ()

unagi

priznám sa ! nedopozeral som to celé (preto jedna *), lebo s takýchto filmov sa mi dvíha žalúdok....teror v podobe nudy! Obyčajná americká hovedina ! ()

KosiR_ksr

Velmi nápaditá zápletka, bohužel potenciál nebyl zdaleka využit a k profesionálnímu zpracování také ledacos chybělo (místy chaotické dialogy, zbytečně zběsile roztěkané záběry kamery (asi rádoby umění), hluchá místa v ději,...). Našlo se ovšem i pár velmi zábavných situací a originálních nápadů (konspirační chaty, konferenční hovor moderovaný rukojmím a další), které z film dělaly poměrně příjemnou zábavu. 60% ()

Matli

Kdyby si to vzal na starost úplně jiný tým s jiným obsazením, tak by to mohl být hodně dobrý thriller, takhle je to jen mlácení prázdné slámy se zajímavým příběhem a sympaticky krátkou stopáží. Hvězdu navíc za Terryho Crewse, který se hodně snažil, ale bylo to málo. 42% ()

merigieren

takový povídací příběh jednoho chlápka, co si chtěl vybrat 20 babek a nakonec získal holku a miliony. Nechal se zavřít uvnitř sejfu s kráskou, volal si s lupiči před sejfem, kteří nevěděli co dělat a policajti před bankou se chovali taky jak nekňubové. Ale je to koukatelné... ()

E lan

Vcelku nudná záležitost s komorní atmosférou a jen s težko akceptovatelnými hereckými výkony. Nevidím důvod proč tento film sledovat... ()

SKreyn

Z tohoto filmu mám zmiešané pocity. Keby som to mal hodnotiť len ako krimi film, tak tomu dám hodnotenie ODPAD, ak by som to hodnotil len ako komédiu, tak by som to hodnotil 2*. Je to také nereálne a málo vtipných situácií. Takže môj celkový dojem - 1* ()

ab.dul

Žádná věda, kličkování, natahování, piplání se...Příběh je jednoznačný, jedna dějová linie. Nápad naprosto super. A co se dá říct o dialogu, tak není co dodat. Ten film především bavil, a právě TO všichni chtějí. No, já to dostal, vy ne? ()

RobbieM@N

Hodně hravé vykrádání banky, takový studentský film s neskutečně přitažlivou Erikou Christensen, mezi ní a Stahlem to funguje velice dobře, ale 81 minut je tak akorát, aby to nezačalo nudit, příjemná oddychovka. ()

Marcus.das

No to koukam, co se da vymacknout z filmu, ktery se odehrava z 90% v trezoru! Hned jednim z prvnich zaberu me Erica Christensen:) Jsem dost prijemne prekvapeny, necekal jsem to:) ()

Cikinko

Nič EXTRA a napriek tomu som sa nenudil. Film ktorý vás pobaví , aj keď neprinesie nič nové. Zápletka pre mňa neznamenala ako sa dostanú z banky , ale kto je ten záhadný muž na telefone. David Carradine na konci bol čerešnička na torte :D :D ()