poster

Komediograf (TV seriál)

Komedie

Česko, 2003, 40 min

 • Radek99
  ***

  Hvězdička hvězdička hvězdička.(11.9.2011)

 • MarekT
  *

  Trochu se tu budu ztrácet v té záplavě vysokých hodnocení. Včera během sledování prvního programu České televize jsem zrovna na tohle narazil, a téměř nic mě tam nepřišlo vtipné. Naštěstí tam bylo jen velmi málo trapného. Jsem sice hrdý Brňák a jsem hrdý na zdejší umělce, ale Komediograf je bohužel výjimka potvrzující pravidlo. Srovnání se Sodou je naprosto mimo mísu.(1.1.2009)

 • Radiq
  odpad!

  Je mi to líto, ale na to se mistama fakt nedá koukat. Jsou tam sice docela dobří a oblíbení herci, ale když to neni vtipny a je to spiš trapny, tak se nedá nic dělat. Zatim zaujal jenom pan Jiří - muž, co vidí všechno eroticky (Je to táám), ale ani to neni žádnej hřeb večera... Hrát debila a vypadat jak debil Liškovi opravdu jde, ale kdyby to bylo aspoň trochu vtipny. Ani Kamil a Michal nepobaví. Většinou fakt nic nepobaví...(11.4.2014)

 • igi B.
  *

  Hvězdička hvězdička hvězdička hvězdička hvězdička hvězdička hvězdička hvězdička hvězdička hvězdička hvězdička hvězdička hvězdička - jo, nešťastně prolezlá třinácterníkem pizdička jedna - ta hospodská byla totiž jediná scénka, kdy jsem se opravdu od srdce zasmál, páč Maruna byla nosná... Jinak ale kýbl srandy vypocené pisskultůrní zase jednou z Brniska, povětšinou bez pointy a soudnosti, tak fak škoda slova, i kdyby bylo graficky vyvedený a stokrát opakovaný taťkou blbosti... %-/ - - - P.S. (27.10.11 zas po jednom dalším dílu...) Komické pak je spíše to, v jakých srajdách se naši komediografici angažují po těch letech akokotuálně dnes, no jo, "někdy to vyjde a většinou né", to jsou holt ty >klaunináhody< , že... - - - - - (Poprvé viděno kdysi jednou dávno v té naší >komedioprávní< , hodnocení 10.9.2011 po repete na >dojce< 389., komentář zde jako pětadvacátý - 10.9.2011)(10.9.2011)

 • SOLOM.
  ***

  Jo bývávala to vcelku prdel – ovšem jak který díl. Nicméně dvojka Kamil a Michal v podání Lišky a Matonohy jen málokdy zklamali…To je pohodička coo…Tu a tam narazím ještě i dnes na nějaké to jejich video a hned mi zvedne náladu. Co se týká těchto „skečů“ tak ani Polášek či Daniel nebyli špatní, ovšem musím souhlasit, že někdy převyšovala trapnost nad humorem. I tak však šlo o průměrný pořad…(22.3.2020)