Sim Salabim

• USA Presto
Krátkometrážní / Animovaný / Komedie / Fantasy
USA, 2008, 5 min

Důstojnost. Vyrovnanost. Záhadnost. Nic jiného ani od skvělého jevištního kouzelníka Presta žijícího na přelomu století neočekáváme. Když ale Presto už poněkolikáté zapomene nakrmit svého králíčka z klobouku, začnou se dít vskutku velmi zábavné, záludné, ale i nebezpečné věci, které by nikdo nečekal! Sledujte čím dál vyhrocenější rošťárny úžasného Presta, jeho králíka Aleca, a staňte se svědky toho, co se stane na jevišti, když ego kouzelnické hvězdy vyprovokuje jeho zanedbávaného parťáka k důmyslné pomstě. (HBO Europe)

Marek1991

Milý a poriadne prehnaný príbeh, či už čo sa týkalo pádu z výšky alebo snahy neprezradiť tajomstvo, či dejovou naháňačkou. Čakal by som niečo múdrejšie a zábavnejšie, ale nebolo to zlé, roztomilé a miestami vtipné, takže fajn. ()

Krissty

Tohle musí každému vyčarovat úsměv na rtech... Ten králíček je jednou z nejúžasnějších a nejroztomilejších postaviček z kreslených filmů! :)) ()

LV.Helter

V jednoduchosti je krása a u Presta to platí dvakrát. Úsmevný a zábavný animač, ktorého hlavnú pointu vobec není tažké nájsť. Podobné Pixarovky nemusím, ale Presto je fakt kvalitka. ()

Makky

Dnes som bol na premiére WALL-Eho a tohto kraťasa pustili pred fimom. Takéto veci by mali naše kiná robiť častejšie. Výborný animáčik, môžem len chváliť ()

Bat55

Ako dokáže takto krátky animák očariť, všakže?:-D... No proste paráda vo všetkých smeroch, animácia a kraťučký príbeh boli dokonalou stránkou tohto animáku. Film o kúzelníkovi a jednom králičkovi, ktorý chce mrkvu, lenže kúzelník mu to akosi nedopraje pred vystúpením. A to naozaj nemal chlapec milý robiť. Fakt nemal. Pretože si pretrpí nesmierne napínavé ale stále dokonale zábavné minúty. Popravde, už dlho som sa takto od srdca nezasmial a preto musím dať plné hodnotenie, pretože za 1.) na nudu nezostane čas a za 2.) nesmierne som sa zabával. :-) ()

ABLABLABLA

Aha...no konečně už vím, jak se vytahují králíci z klobouku ;) Velmi vtipné, svižné tempo, originální a ten králík no co..prostě chtěl svou mrkev, dobře tomu kouzelníkovi tak, parádních 5 minut, kdy se jen usmíváte, takových kraťasů, kdyby bylo více. ()

kaylin

Mám rád animované grotesky a tohle je jedna z nich. Je to snímeček, který těží z jednoho skvělého nápadu. A naprosto to stačí. To, že je stopáž na ten jeden nápad přece jen docela dlouhá, to je jedna věc, ale jednotlivé eskapády, kterých jste zde svědky, vám jasně dají najevo, že tohle točil někdo, kdo má fantazii, a kdo se dokázal poprat s tím, že dělá film od Pixaru. Výborné, s nápadem, jen trochu přetažené a místy možná i trochu obyčejné. Nepřítomnost mluvení je ale rozhodně plusem. Odkazuje to na krásu klasických němých grotesek. ()

Kreeki

Dokonalé, nicméně ať se Pixar bude snažit jakkoli, nikdy nepřekoná More Marka Osborna. Dokonalá animace a vtipný příběh není všechno. ()