Triangle

helraiser

Tak tohle se mi opravdu líbilo. To si jednou za čas nechám opravdu líbit. Ani se mi nechtělo věřit, že tuhle psychárnu má na svědomí autor řezničiny Metro Christopher Smith. Vážně suprová záležitost plná skvělé tísnivé atmosféry při které opravdu zamrazí. Atmosférou a prostředím ne nepodobné Death Ship, ale přece jiné. Ovšem není to pro každého, není to totiž žádná řezničina, jak by se mohlo po podívání na poster zdát, ale horor u kterého se musí i přemejšlet, čehož jak to vypadá někteří nejsou schopni a když nevidí hektolitry krve tak film okamžitě posílají do odpadu. Já byl rozhodně spokojenej a můžu tohle psycho jednoznačně doporučit. ()

Torgal

Na dobrom nápade vystavaná tuctová vyvražďovačka, ktorej najväčší problém je, že nedodržiava vlastné pravidlá. Mieša sa tu totiž hneď niekoľko prístupov k cestovaniu v čase, ktoré si navzájom odporujú. V jednu chvíľu to vyzerá tak, že cyklus udalostí je neporušiteľný, len aby ho hlavná hrdinka následne narušila. Režisér a scenárista v jednej osobe to skrátka až moc prekombinoval, ale aj tak za málo peňazí celkom solídny zážitok. 6-/10 ()

Kuliss

Od začátku to má správné tempo a náboj, líbí se mi ten nápad a celá pointa filmu, akorát mi sem tam nějaká scenérie přišli až příliš přehnaně, jinak to určitě stojí za shlednutí a myslím si, že každému se bude snímek líbit trochec jinak ;-) 60% ()

Slimakovec

Dlouho jsem se rozmešlel mezi 3 a 4 hvězdama. Dobrej nápad s několikanásobnou smyčkou a zvláštní atmosférou mluví pro 4 hvězdy, chování hrdinky a divnej (ale zároveň překvapivej) konec to sráží na 3. Nakonec jsem se rozhodl pro 3, i přestože v průběhu filmu jsem se snažil odhadovat, co se stane a většinou jsem se netrefil (tzn. neni to typickej horor, kde hlavní hrdina jde temnou chodbou a za dramatickejch zvuků na něj vyskočí zpoza rohu úchyl se sekerou) a taky mi to neustále nutilo v průběhu filmu i po skončení k přemejšlení, co by se stalo, kdyby... Možná by to na ty 4 i bylo, ale potom jsem viděl další horor, kterej mi zaujal daleko víc. ()

cinemaboy7

Jestli chcete být z filmu vyvalení jako já, tak si o něm nic nečtěte. Čím méně toho budete vědět, tím líp. Pro někoho to může být ta největší stupidita a blbost pod sluncem, pro mě to je naprosto geniálně vystavěný scénář, který mě držel od začátku do konce v napětí. Na neznámé herce se nejen dobře kouká, ale i dobře hrají.Je to takové "Na Hromnice o den více" v hororovém podání a už to je dost nato si ho pustit znovu a znovu a znovu a znovu a........... ()

Slunkoo

Poprosím idiotov ktorí tomu dali 3 a viac vysvetliť mi o čom to vlastne bolo kvôli vám som to stiahol a kukol v čom je pointa tohto filmu?????? Prečo sa opakuje stále ta istá scéna je ona duch??? Totálna sračka nezmyselná....A s bermudským to nemá nič spoločného... ()

lakart

Velmi povedená záležitost, která nenudí a dynamicky spěje k dobrému rozzluzení. Byl jsem velmi spokojen. Takovýto typ filmu opravdu můžu. Buduje se postupné napětí a neplýtvá se hektolitry krve. Skvělé. 90% ()

chaturga

Luxus ála Predestination nebo Uvězněni v čase... není co dodat... miluju to.... Sice závěr vám to totálně rozhodí, ale nemá smysl hledat chybu nebo možnost, jestli to opravdu zapadá, protože vždy je nejdříve A, pak B a pak C..... V tomto případě to nevychází, ale na druhou stranu koukněte na Predestination, kde byste museli začít od Z až k A a beztak to nejde :) Na to jsou naše mozky málo otevřené. ()

Kingjiri

POZOR SPOILERY Tyhle hrátky s časem jsou dost ošemetný. Nabízej sice spoustu různejch možností, kdy se dá využít spoustu nápadů a potažmo variantních příběhů ve stejnym prostředí se stejnejma postavama, jenže když se začínaj jednotlivý dějový linie kupit, začnou dřív nebo pozdějc aspoň trochu ztrácet smysl a vyvolávat různý otázky. Chování postav občas taky haprovalo. Proč třeba Jess nevzala brokárnu a nezačala varovně střílet na starý známý z převrácený jachty, aby se nenalodili? Nebo proč na ně jednoduše s maskou na obličeji nezakřičela, ať se nenaloďujou? Pak by mě ještě docela zajímalo, co se stalo s "evil" kopií Jess nebo proč si na začátku nepamatovala předchozí události. No, nemůžu říct, že bych z toho byl uplně chytrej. V diskuzi jsem si našel teorie s očistcem nebo taxikářem jako převozníkem, což se mi vcelku líbí, ale uvíta bych v tomhle směru větší tvůrcovskou snahu o vysvětlení nebo přehlednější způsob vyprávění. Na druhou stranu byla mysteriózní atmosféra dost zajímavá i napínavá, herci solidní a rozhodně jsem se nenudil. Udělat příběh o něco přímočařejší, pohrát si s logickejma nesrovnalostma a šlo by o velkou pecku. Škoda, takhle fakt víc než tři silnější hvězdy dát nemůžu a další projekci oželim. ()

gemi

Mindfuckový slasher. Koncept parádní, originální a zajímavý, provedení v zásadě dobré, ale hlavní postava se nechová úplně racionálně (v závěru vysloveně debilně a nepochopitelně). Nakonec mi byla docela slušně protivná. CGI místy děs. Přemýšlím, jestli ty čtyři z prvního zhlédnutí nechat. Asi ano, kvůli tomu originálnímu konceptu, ale je to těsně. (Druhé zhlédnutí, první 19. 5. 2011) ()

hero_bk odpad!

I mistr tesař se někdy utne, a Triangle je ve Smithově případě úten jako prase... Zatímco všechny tři jeho další filmy mají zápletku i pointu, tady sledujete hodinu a půl pořád to stejné, což začne během chvilky vážně nudit. Když už se zdá, že přijde trošku slušné rozuzlení, které by si i tu hvězdičku zasloužilo, přijde totální scénáristický zkrat, který úplně zabije veškeré naděje na to, aby film dával aspoň trošku smysl... Chtěl jsem dát jednu hvězdičku, ale zjistil jsem, že asi nemám za co... ()

Miagy

Natocit takyto film a nestratit sa v scenari,,klobuk dolu. prijemne prekvapenie, casova slucka ako sa patri...PLUS: prostredie lode, sympaticki herci, rozuzlenie a zaver. MINUS: trocha napatia mi chybalo.. ale 5* ako vysite... ()

goodnic

Nezamotal jsem se a to považuji za úspěch, ke kterému si srdečně blahopřeju. Dokonce jsem se i slušně bavil a během filmu jsem nepřemýšlel o jiných věcech, což je u mě velmi vzácný jev. ()