Jeon Woo-chi je silný, ale nezbedný kouzelník, jenž se dostane do problému a je zaklet do obrazu. Za 500 let je zase osvobozen, aby přemohl démony, kteří utekli. Ale setkává se i s horšími věcmi, než jsou démoni. (balone)

Ivuse

Tak po tomto filmu si Dong-won Kang u mě zaslouží místo mezi oblíbenými herci. Role nezbedného kouzelníka mu sedla jako ulitá. Grimasy, které zde předváděl a to jak uvěřitelně vypadal při tahání kouzel z opasku... no možná na tom má větší zásluhu to, že charisma z něj jednoduše srší. :-) Druhá polovina filmu je o poznání zajímavější a mě osobně bavila mnohem více. Efekty trochu pokulhávají v místech, kde se střetnou démoni s lidmi - ale i přes tento fakt to - dle mého názoru - neubírá filmu na kvalitě. Nejkrásnější skladba z filmu: Home to a widmill (http://www.youtube.com/watch?v=1xRSC0zK_nk) ()

Kalidor_

Myslím, že ve výčtu žánrů tohoto filmu chybí ještě fantasy. Byl to podivný miš maš, ale hezky koukatelný, a kouzelník co vypadá jak Michael Jackson to se jen tak nevidí. ()

Kurikmoon

Opäť jemne uletený, ale netuctový film, od ktorého som nevedel, čo čakať. A to bola i výhoda Jeon Woo Chi. A preto, by si zaslúžil hviezdičku nad 3.... Jemný nadpriemer. ()

ZkuKol

Asijští kouzelníci mají něco do sebe, ale přefouklá stopáž a komplikované vyprávění berou příběhu lehkost a drive. Každopádně je v tom spousta fantasie a zábavy, takže to HP a spol. poměrně úspěšně atakuje... 60% ()

Al44...

Příběh tohoto filmu by mohl být i docela poutavý a naskýtá se v něm opravdu hodně příležitostí k pobavení diváka. To by ale nesměl být podán takovou zkratkovitou a střeštěnou formou. Některé žerty se i povedly, většina ale vyšumí do ztracena. Herci tradičně přehrávají. Přitom to vše vypadá vizuálně velmi dobře. Hold promarněná a nezvládnutá slátanina. ()

Ygnor

Královsky jsem se pobavil, jen ty některé triky mohly být lepší a záplateka míň zauzlovanější. (Yun-seok Kim je stejně ďábel, to mi nikdo nevymluví ...;-D) ()

Tamten

První (historická) část je dosti slabá a bohužel i dosti dlouhá. Teprve v současnosti se film zlepší (ne že by změnil styl, ale stejné vtípky v současné době začnou fungovat). ()

Moiraine

Začátek se mi líbil a opravdu jsem se těšila, až se Woo Chi dostane do přítomnosti. Bohužel někdy po dvaceti minutách filmu, mě to, ani nevím proč, přestalo bavit. Flétna, hrdinové, všechno mi bylo ukradený. Vlastně jsem to dokoukala jenom kvůli tomu, že jsem byla líná vstát a vypnout to. ()

Dantte..

Na začátku se mi zdálo, že sleduji šílený míš-maš nějakého cirkusového představení. Zdálo se mi, že všichni herci přehrávají a předhánějí se, kdo z nich nejlépe napodobí opičí zvuky. Myslel jsem, že to ani nedokoukám a vypnu to po 20 minutách, ale nakonec jsem rád, že jsem to neudělal, zatvrdil se a dal filmu šanci. A voala. Film se mi nakonec docela líbil a to co se mi na začátku jevilo jako přehnaně šílené se stalo standardem a docela rád se na tento filmek někdy zas podívám. Jen je škoda, že takových kouzelnických soubojů jako byl ten finální nebylo ve filmu více, rozhodně bych zvedl hodnocení. 60 % ()

zipacna

Příběh mě zajímal už od začátku, byl skvělý. Ale film byl téměř po celou dobu hrozně chaoticky sestříhaný, často jsem v soubojích neměl přehled, co se vlastně děje. To je naprd, když člověk musí film vracet, aby zjistil co se tam sakra vůbec stalo. Jinak vážně opravdu zajímavý námět. ()

Lavinia

Na rozdíl od většiny ostatních názorů se mi líbí víc minulost než děj v přítomnosti, lahůdka vzniká ovšem až spojením obou částí. Ono ty hysterické projevy moderních filmových Asiatů moc nemusim. Film ke stálému znovu-pokoukání, nezbednost, která zaujme. ()

Vykuk odpad!

Tak jsem se zase po nějaké době chtěl podívat na nějaký japonský, čínský nebo v tomhle případě korejský film.. mohla by tam být akce, říkám si,.. mohlo by tam být nějaké to fu-kung umčo a uvital bych zdravou dávku humoru... trailer vypadal docela lákavě... no a pro změnu to zase byla blbost na entou s létáním, které se ani do fantasy nehodí, o sympadiích k hlavním hrdinům nemůže být ani řeč a humor? Eeeee, snad by se to i povedlo, kdyby nebyl rejža pod vlivem vílího prášku se špetkou majoránky. Tak zas budu pátrat dál, semtam narazím na film, který překvapí, ale tenhle to nebyl:) ()