Dylan Moran: Like, Totally

všechny plakáty
Velká Británie, 2006, 69 min

Dylan Moran

Druhý záznam představení stand-up komika Dylana Morana, tentokrát z Londýna. Jeho zvláštní postavení ke všemu znovu napadá řadu témat, ať už stejných jako v předchozím představení, ale s novými vtipy, nebo úplně nová témata. "Cynický" Ir zasahuje znovu a je vidět, že i Londýňané jsou nadšení. (c.tucker)

DarkoCohen

Nechávám si rezervu na Monster... Každopádně ideální záležitost do uřvaného vlaku. Paráda je pozorovat zmatené lidi, jak se na vás vždy nechápavě otočí, když máte výbuch smíchu. A že jich při tomhle není zrovna málo;p ()

jaki96

Dylan Moran zavítal do divadla, kde se rozpovídá o všelijakých věcech. Zajímavé je, že se od jedné věci dostane třeba za minutu a půl k jiné věci, ze které pak naváže na úplně jinou. Dylan používá různá vtipná přirovnání a myslím, že se divák, který nebere všechny věci vážně, dokáže i kterékoliv věci zasmát. ()

m4xp4yn3

Nic převratného. Moran rezignuje na jakýkoliv koncept či strukturu výstupu, překotně skáče z tématu na téma, přičemž nezvládá udržet ani svou, ani moji pozornost. Slabý vtip střídá lehce nadprůměrný, nouze není ani o zcela hluchá místa. Materiál je povrchní a nezanechal ve mě žádnou stopu. ()

Psycho.R

Váhal jsem mezi 4 a 5*, jelikož mi to přišlo slabší než The monster, ale pořád je to Moran a pořád je tu originality víc, než u jakýhokoli jinýho baviče. Navíc ten jeho přístup k světu a alkoholismus je bomba. ()

RajAthen

Já se jen stále sám sebe musím ptát, nakolik tento komik hraje sám sebe a kolik z toho je zcela a neředěně on sám. Mám takové tušení, že žádné hraní neprobíhá...:) ()

Burrows

Druhé one-man show Dylan Morana tentokrát v Londýně. Upravenější, více zkulturněný, s čajem a před větším publikem. Ve srovnání s představením v Dublinu (Monster) je Like, Totally trochu slabší. Možná je to tím, že jsem viděl toto show hned druhý den po Monster, kterému bych dal přednost. Ne tak moc vtipné, ale určitě stojí za zkouknutí především kvůli méně častým, ale ráznějším a ještě drsnějším hláškám. ()

vitac.

Podobné Monster, něco málo se i zopakuje, víc ostřejší mluvy... Ale celkem o fous slabší, za mě horší čtyři. P.S. Nechápu, proč vůbec to víno na podium nosí, když z něho sotva ucrcne... To například já na kšeftě... no dobře, herci/komici a muzikanti jsou asi prostě jiná liga:) ()

pasqviL

Trochu kratší než monster a i když je tam jedna chvilka kdy žvatla o ničem, tak je to pecka u které se člověk nasměje až mu tečou slzy :) ()

Blazis34

Mistr mluveného slova a stand-up komedií. Neříkám, že jsem se u jeho vystoupení nezasmál, ale musím říct, že poskrovnu. Pořád mu přícházím na chuť jeho humoru, i když některé hlášky a názory jsou velice originální a líbí se mi už teď. Za mě 70%. ()

koubekson

Za mě jednoznačně nejlepší z Moranových vystoupení. Vtipné hlášky v jeho klasickém stylu na různá témata, ale nezasekává se tolik a většinu času neblábolí nesmysly (u ostatních představení se občas stane že se zapomene). Musím se smát nahlas i když na to koukám po několikáté :-) Povedená taškařice! ()

Mon_Ty

Oh John!... Podle mě asi nejslabší díl z celé trilogie, ale tím to rozhodně nechci shazovat. Pořád je to špičkový zážitek. Je to opravdu temnější než Monster. Dylan Moran pro mě bude vždy hvězda ať předvede cokoli. ()

JackieBliz

Bude se vám to líbit pokud nejste: 1. Vidlák z Austrálie, 2. Transková jeptiška z Ameriky 3. Němci toužící po dítěti. ()

metztlimoon

"Thank you for sharing. Now... What's that? I-I-I-I appreciate everythin you've done. I loved your early work. I think it's only getting better." ()

Desmi

Opravdu vtipných komentářů je tam pomálu. Měl jsem pocit, že narodit se jako Angličan nebo Ir, tak si to představení užiju o dost víc, zkrátka humor určený domácímu publiku. ()

mr.Bambino

Monster je podle mě trochu lepší, víc jsem se u něho smál. Toto taky není vůbec špatné ale předcházejícímu představení od tohoto skvělého komika se nevyrovná. 4,5* ()

Aniii

Like, pretty much... Většinou sranda - občas hodně velká, občas bohužel nuda. Ale vše napraví Moranovo charisma. ()