Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hrdinou příběhu scenáristky Alexandry Berkové je váhavý mladík (J. Schmitzer), který přijíždí na abiturientský večírek s představou, že tam dožene, co v mládí zameškal, a že znovu naváže na studentský milostný vztah. Jenže zjistí, že dávná láska je vdaná, spolužáci se změnili, žijí své životy, a v humorné konfrontaci iluze s realitou si uvědomí i hlavní hrdina, že má-li se změnit jeho život, musí změnit především sám sebe… (Česká televize)

(více)

Recenze (6)

Pitryx odpad!

všechny recenze uživatele

Jednak mi vadí hlasité myšlenky hlavního hrdiny, ale co ještě navíc, celé to nemá kapku děje. Není se čemu zasmát, není se čím bavit. Nuda jako hrom. Věčná škoda, protože režie a herci jsou někdo. 201202164005/4123++++++ Názor nezměněn. Strašná bejkovina. Přímo kapitální. 20180913 ()

BigBang 

všechny recenze uživatele

Jestli to tu někdo náhodou bude číst, tak to je dobrá TV komedie z nádražní restaurace v Čermošicích, i když z osmdesátek. P. Schmitzer výborný, pí. Kodešová - Skopalová okouzlující (byť jí oblékli do nějakého klingonského kostýmu) ale i ostatní účinkující hrají zcela neobyčejně přirozeně a věrohodně. ()

Reklama

wayne99 

všechny recenze uživatele

Setkání byvalých spolužáků po dvaceti letech na večírku, kde Jiří Schmitzer jako strarý mládenec, který stále žije se svou maminkou, potkává svou školní lásku Lenku Skopalovou a Rostislav Kuba, bývalý školní frajírek a její nynější manžel. Trochu hořká komedie o tom jak se člověk během let mění, ale v jádru vlastně stále zůstává stejný. Docela rád bych se na tento film, který běžel v naší televizi naposled tuším v roce 1996, podíval znovu. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (2)

  • Příběh se odehrává v nádražní restauraci v Černošicích. (sator)

Reklama

Reklama