Když spolužáci ze střední připraví obézní Maggie (Nikki Blonsky – Hairspray), ten krutý žert a přihlásí ji bez jejího vědomí do školní soutěže Královna krásy, změní své zakřiknuté a bázlivé spolužačce život. Není krása jako krása a ta skutečná se nedá měřit na kilogramy váhy. Maggie se z ošklivého káčátka mění v oblíbenou kamarádku a její cesta za zlatou korunkou je lemována poraženými hubenými blondýnami. Jenže žádná cesta za slávou není jednoduchá a stát se skutečnou královnou někdy i bolí… (oficiální text distributora)

R4D0

Nebolo to až také zle podla mňa to zlé nebolo vôbec,príjemne som sa pobavil,oddychová komédia ako stvorená. ()

johhny007 odpad!

Příběh pojdenává o tlusté odponé holce , která chce , aby ju všichni měli rádi a nedělali si zní srandu doopravdy NEJHORŠÍ FILM CO JSEM KDY VIDĚL!! (ZATÍM) PS: škoda , že se dá dát jen odpad! jinak bych dal asi -5/-5 ()

megan017

Překvapení, ovšem ne bůhvíjak příjemné. Čekala jsem nějakou napodobeninu disneyovky, kde bude ta vepřice tancovat ve spodním prádle, veselá jak sloník Dumbo, ale ono je to velké drama. Přiběh vystihl pocity, jaké má asi každá ukřivděná tlustá puberťěčka. Jednání charakteru Maggie se dalo chápat, i když pro ostatní to byla zlá tlustoprdka. Ten styl, že z těch, co jí křivdili nakonec byli "oběti" a ona ta nejhorší. To mi upřímně moc nesedělo. Jinak mě film nenudil, jak by se zdálo. Hlavní hrdinka sváděla jak duševní, taky fyzický boj s ní samotnou. Člověka by to i dojalo, kdyby film nebyl tak jednotvárný. Většině filozofů zde nedochází, že přežírání hlavní hrdinky souvisí se ztrátou jejího otce. Není to nejlepší řešení, ale takový lidé opravdu existují. Myslím, že kdyby to řešila sexem nebo alkoholem, tak by jste byli více nadšení. Já to neschvaluji, ale chápu to. Každopadné je film přehnaně zaujatý proti tlustým a hubeným zároveň. Ne každá hubená holka je svině a né každá tlustá je chudinka. Aby se škola i s kantory a matkou spykli proti jedné sádelnici je dost přehnané. Film byl spíše o pocitech, jaké má mezi vrstevníky a celkově ve společnosti. Film bohužel děla z tloušťky normální věc. Je běžná, ale rozhodně né normální. Na co děckám pouštět dokumenty o zdravé výživé, když pak natočí tohle? Nikki Blonsky se mi líbila v Hairspreyi, ale tady zahrála zamindrákovanou tlustou puberťačku, kterou nejspíše sama byla, takže si dvakrát nešplhla. Neustále moralizování z obou stran tomu moc nepomohlo. V čem je to výchovné? Asi, že oplácet stejnou mincí je zlo, ale já to naopak považuji za spravedlnost. Přežírání je špatné pokud se tím někdo snaží přebíjet své útrapy, nebo nemá rychlý metabolismus, aby nebyl chodící koule nebo obojí dohromady. Nevím, jak se stala královnou. Její finálový proslov jí nějak nekorunoval, jen omluvil její předchozí jednání. Navzdory tomu všemu jsem jí docela fandila, ale aby bylo všechno tolik zaujaté proti ní, to mi přišlo až nereálné. ()

HEED odpad!

Debilní film, ale doslova!! Vydržel jsem se na to koukat asi tak 42 minut a pak už jsem ani nechcel vědět jak to dopadne. Vždyť se na to nedá ani koukat. Kdybych se já měl přežrát pokaždé když se nedokážu přenést skrz své nedostatky, tak se neunesu. Skloubení dramatu s komedií bych se ani neopovážil uplatnit v teenagerovském filmu který je o párty, chlastu a pěkných roztleskávačkách. ()

kacir odpad!

Ano, film o pravej americanke,neuveritelnej krave, ktora hovori..ved zrat tri krat viac ako normalny clovek je uplne normalne...aspon kebyze sa na tom filme da zasmiat...ale strasna nuda..radsej sa zavriem do chlieva a budem tam hodinu a pol cumiet na prasce,tie aspon netrepu take sprostosti... ()

Huncút

Tak nudný a zbytočný film, až to bolí. Téma šikany tučných detí mohla byť zaujímavou, no určite nie v rukách tohto režiséra, scenáristu a celkom určite aj väčšiny štábu. A čo ma serie najviac, že niekto ospravedlňuje obezitu jej prirovnaním k inej farbe pokožky. Športom a zdravým stravovaním sa predsa z černocha beloch nestane. Och. ()

rogger

Film je naozaj odpad no jednu hviezdu dám aspoň za to, že som si všimol, že táto téma celkom dosť zarezonovala vo všetkých komentárocha viac-menej vyselektovala ludí na skupiny tolerantných voči tlstým ludom a tých , ktorí voči ním majú odpor. Téma je vhodná skôr na vážnejšie,seróznejšie sfilmovanie.Urobiť z tohto handikapu teenage sračku, z prostredia strednej školy, kde ako je známe, šikana a predsudky voči škaredým, loserom, či šprtom sú na dennom poriadku, sami zdá byť krutá. Hlavná hrdinka je jednoducho zakomplexovaná moletka, ktorá nie je zrovna sympatická pozitívna hrdinka a to zo sledovania tohto filmu robí ešte väčšie utrpenie. Zbytočných 91minút! Aj keď myslím si, že tým milónom obéznych američanov je táto téma blízka a asi pre nich bol práve tento film robený. Takže pokial patríte do tejto skupiny, hurá do toho, možno sa tam nájdete. ()

Tartaros odpad!

Nevidim pointu filmu.. mozno v tom aby sa clovek zhadzoval aky je ubohy. Staci si precitat komentar uživatela LIVINGDEAD, stoji zato... mozno by ma film zaujal, keby bol aspon stipku vtipny. ()

EnneX

není to tak špatný podle hodnocení - prostě film je tak 40%. Spíše co mi zaráží jsou naprosto dementní komentáře o tlustých. Tohle jsem nikdy nechápal a obzvlášt třeba i proto, že Nikki Blonsky je kromě své váhy opravdu hezká. Jenže jasný konzum jede ve velkým a všichni jsou naprosto striktní vůči lidem co nemají ideální váhu. Naprostá demence nikdy jsem nedělal rozdíly a i takový lidi mají právo žít. Trošku mi to připomíná film Těžce zamilován, kdy se přesně ukazuje, že holka, která je naprosto krásná je jinak vnitřně hnusná a naopak. Trošku se někdy zamyslete, kdo je horší atd. ()

JSSVLVKMK odpad!

No jak to tak asi mohlo dopadnou! Jestli někdo od spuštění filmu netušil, tak leda v případě, že nad tím nepřemýšlel! A u takvé stupidity se ani přemýšlet nedá! Vypatlá vás to na 90 minut a odporným koukáním se bojít strčit do pusy i ten popcorn! Nic proti tlustým lidem, ale tahle... ehm... slečna spíš než při naštvání lízt do lednice měla potiti posilku! ()

zero_zelo

tak to je fakt mrdka ... bez pardónu. americká sračka a to, že hraje prim buřt, to je mi jedno, taky sem buřt. ale to hysterický žraní a psí pohledy a moudra na konci ohledně rasismu a myšlenka dne. jeden bod asi jenom za to, že teda takovejdle film udělali a to tiche poselství, že krása není všechno. a ty výkony.. no nic, je to TV. jo a soudit ten film jako odpad jen proto, že se hlavní hrdina nevejde do kamery? tak to je taky trapný, asi stejně jako tenhle film ()

Bloodrayne

(nejen) Pro LIVINGDEAD: Ano, je potřeba změnit okolí, protože to jste vy kdo nám ze života dělá peklo!! Prostě někomu to hubnutí nejde. Ale nejde tolik o nás tlusté abychom se změnily, ale to vy, vy všichni co se nám posmíváte a nadáváte a škodíte a šikanujete a všemožně ubližujete! To vy se musíte změnit! My tlustý tu prostě jsme a budeme a takový fakt vy všichni musíte překousnout! To máme kvůli vám pořád žít jen a jen v nadávkách a ponižování? A proč? Co vás k tomu vede? Jaký máte důvod si zasednout na tlustýho? (jestli jste si v hlavě právě řekli – no protože jste tlustý svině, či něco podobného, tak to je přesně to o čem mluvím!) celý život se potýkám s (kdyby jen nadávkami) ale dlouholetou šikanou a to kvůli vám co proti nám něco máte! máme žít snad v kanálech?? Nebo se na vše kvůli vám vysr++ a prostě se snad zabít?? Proboha vzpamatujte se všichni a srovnejte si to v té své palici, že s náma prostě budete muset žít! A přestaňte nás pro jednou ponižovat a nechat nás prostě žít!! ()

Desires

dávám jednu hvězdu za krásnou hlavní představitelku. víc dát nemůžu,bylo to klasicky americky trapné,přiblblé,nereálné a výběr herců byl katastrofální.sakra když už má jít o rádoby elitní výběr děcek,mají tak vypadat.Hemžící se nosaté a vychrtlé nuly mě moc moc nutily zatínat pěsti.Nepochopila jsem tu dámu s drdolem,co jí neustále něco našeptávala-její hnusné já by přece měla být ona sama,...Takže závěr filmu? ehmmm...že stojí před tribunou ve špatném účesu v ještě horších šatech a sem tam jí někdo tleskne? spíš ponižující než vítězné. Pokud tohle mělo nějakou plnější dívku navést k tomu,aby se svými 170 kily žila jako její stejně tenké spolužačky,tak se to zřejmě minulo účinkem.No jak říkám,ztráta času.Vydržela jsem jen kvůli zklamání z konce hm. ()