Svěží komedie o dvou kamarádech (Fahran a Raju), kteří studují vysokou školu strojní. Fahran je tam z donucení a Raju, aby vytáhl svoji rodinu z bídy a částečně také kvůli otci. Do života jim vstoupí Rancho a tak jsou tři. Tři idioti, kteří neustále provádějí různé vtípky, aby upozornili na zatuchlost vysokého školství. Jejich protivník, profesor Virus, je ale pořád o krok napřed. Virova dcera Pia se zamiluje do Rancha a tak kolizí s profesorem jen přibude. (CIma)

mimozakon

Indické filmy väčšinou pozerám z len tak z nudy. Tento filmík ma veľmi milo príjemne prekvapil. Príjemné, humorné miestami sentimentalne, len pár hudobných čísel.. môžem odporúčiť. ()

syphoon

Taky jsem si nechal cca 24 hodiny na to, aby se mi myšlenky rozležely v hlavě. Nic se nestalo. Po 24 hodinách mám chuť si tu 3 hodinovou parádu pusti znovu! Nevím kde začít chválou, protože já na tomto filmu nevidím snad jedinou výhradu. Když už bych začal zacházet do detailů, pak bych asi zmínil pár kýčovitých efektů, ale jedná se o bollywoodský snímek a tak s takovými to scénami se musí počítat. Jedná se o neskutečnou zábavu, kterou střídají okamžiky, kde i já měl na krajíčku.... Pro mě osobně se jedná o nejlepší film z bollywoodského průmyslu co jsem kdy viděl. Kam se na to hrabe Milionář z chatrče. Ocenění v podobě oscara by zde bylo jistě na místě! Sečteno podrtženo: skvělý - film, hudba, scénář, řežie, výprava a herecké výkony! 90% ()

Rastabilly

(96%) High School Musical, Společenství mrtvých básníků, Svět podle Lelanda, Road Trip. Nechte epikurejce namíchat koktejl z těch nejkvalitnějších ingrediencí zmíněných filmů (nebo vlastních ekvivalentů) + skvělá režie Rajkumara Hirani a dostanete znamenité 3 Idioty. Film je pak netradiční a hodně natáhnutý. Avšak vzhledem k obsahu, díky bohu za to! ()

Mahowny

V rámci pokusu o rozšíření si obzorů jsem se rozhodl okusit něco z Bolywoodu. No...je to jiný. Dá se na to dívat, že to všechno přehrávají, že je to všechno děsně přehnané a že jsou ty tancovací scény trapný. Druhá možnost je dovolit si to užít, uvolnit se a nestydět se za emoce, které ten film velice efektivně v člověku probouzí. Byl jsem mile překvapený, jak se to dá užít. Je to jen o vnitřním nastavení. Vzhledem k tomu, že si poslední dobou rád odpočinu a zažiju něco pozitivního ( lékař na záchrance), zkusím Bolywood brzy znovu. Už mám v hledáčku Singhama. ()

elimS

70% - komentář 20ti slovy: Moc dlouhé...občas naivní...a k tomu ubrečené gejské objímačky, proložené tančením a zpívaním - bo bollywood. Ale příjemná změna od USA komedií. ()

honeja

Neskutečný trhák! Jeden z mých nejoblíbenějších filmů vůbec a nejlepší indický film, jaký jsem zatím viděl. Má všechno: spoustu vtipných scén, emoce, morální poselství, chytlavé písničky, skvělé herce, ... Viděl jsem ho už několikrát a pokaždé mě dostane. Krása přátelství, nesmyslnost tupého biflování a odvaha následovat svůj sen. Ihned po skončení filmu ve mně vždy vzplane silná touha žít naplno svůj život. Nebojte se tří hodin a zkuste to! Věřím, že vás film pobaví, dojme i namotivuje. ()

fenek

Tři hodiny dokonalého, extrémně koncentrovaného velekýče. Tři idioti se po celou stopáž filmu neúnavně snaži přimět diváky k co nejintenzivnějším emocím a používají k tomu ten nejtěžší kalibr scénaristických zbraní, prostředků a berliček. Právě tato z mého pohledu až křečovitá snaha vyždímat z každého diváka bez výjimky (snad včetně molů sedících na promítacím plátně) veškeré emoce na dva týdny dopředu, mi na celém snímku vadila nejvíc. Čtyři hvězdičky jsou za to, že ačkoli je mi to protivné, ono úsilí se opravdu vyplácí a donutí diváka cítit to, co mu režiséři naservírovali, byť by tisíckrát nechtěl. A abych pravdu řekl, uvažoval jsem i o pěti, to mi však při zpětném pohledu nedovolilo pár scén, které mi připadaly vyloženě trapné. Celkově shrnuto, jedná se o velmi nadprůměrnou komedii, při jejímž sledování jsem se bavil a sem tam i zasmál, což se dnes už zas tak často nestává. ()

Katte

Než se to rozjede chvilku to trvá... ale musím říct že jinak si mě tento film získal! Smála jsem se, přemýšlela, brečela a především jsem se dobře bavila. Úžasný film po všech stránkách a ještě lepší, když jej shlédnete ve zkouškovém období :D ()

Ernie_13

Úplne môj prvý bollywoodsky film, na ktorý som sa odhodlal a hneď príjemné prekvapenie. Nielenže som sa pri filme zasmial, ale okrem vtipu mal film aj krásnu myšlienku, ktorá vôbec nepôsobila umelo, tak ako to teraz býva v mnohých hollywoodskych filmoch. Ide o dosť dlhý film, no nemôžem povedať, že by som sa čo i len sekundu nudil. Troška som sa obával hudobných čísiel, ale nebolo ich ani tak veľa a dokonca ma 2 aj dosť pobavili. Veľká spokojnosť. ()

boombang

Trochu zklamání. Místy moc hysterické a zbytečně fekální. Ale úplná bollywoodská blbost to zase nebyla - a zvlášť potěší jedna z ústředních myšlenek, že student by neměl jen honit známky a biflovat, ale taky myslet vlastní hlavou a jít si za svým snem. Ale i tak napodobím užívatele Fr a napíšu NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ NEMÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1) je to moc dlouhý; 2) Rancho je o generaci mladší než herec, který ho hraje (ale je teda fakt, že to není znát); 3) vtipkuje se v tom o znásilňování; 4) díky za titulky - už nevím komu. ()

Meeryan

3 Idioti nepřekonatelní, bavil mě i profesor Virus. Amir Khan tady má 44 let a hraje vysokoškoláka, neuvěřitelné! Velmi od srdce tento film doporučuji! ()

Saros

Když jsem si vzpomněl na indickou Boolywoodskou produkci, byl jsem trochu skeptický k tomuto filmu. Nakonec mě však přes značnou délku opravdu překvapil, dojmul, přinutil zapřemýšlet i zavzpomínat. Poslední hodina je jasně nejlepší. Snad proto, že tam už není tolik rozjařeného střeštěného zpívání a hopsání, ale naopak nám tvůrci otevírají oči a nutí nás přehodnotit vlastní životy, jestli naše rozhodnutí byla vždy ta správná. Navíc fakulta strojního inženýrství je mi docela blízká :) ()

Babulik

Toto dielko má všetko, čo sa dá očakávať od Bolyvúdskej produkcie, lovestory, sem-tam upadne slzička, samozrejme povinné tanečky s hudbou a prehnaná dľžka. Pozerať sa to dá v pohode, tri slušné hviezdičky, plus jedna za neskutočnú scénku- "viete, kto sme my?....utekajteeeee....!" ()

KERUOCOK

Velká splácanina, nic zde snad není originálního kromě přeskakování ze "zábavné" scény na ubulenou a znovu sem a tam, a když už si po 4. myslíte, že musí být konec tak ne, to je teprve polovina ubíjejícího díla… a přitom mělo takový potenciál komediálního filmu z prostředí vysoké, kde nejde jen o píchání kozatých slečen… do toho samozřejmě nezapomněli tvůrci zamíchat trochu toho indického kýče a samozřejmě i zpěvu… Ach jaká tragédie. ()

Psychotic17

Pět hvězd normálně dávám jen takovým filmům, které mi přijdou perfektní. Bez vady. Tenhle film vadu má: naprosto nehodící se trapná muzikální čísla, naštěstí ne početná. Ale celkový pocit z filmu mi prostě nedovolí dát jinak, než absolutorium. Skvěle zvládnutý snímek, který si půjčil od hollywoodu to nejlepší a to pitomé mu nechal. Tak to má být. 95% ()