Svěží komedie o dvou kamarádech (Fahran a Raju), kteří studují vysokou školu strojní. Fahran je tam z donucení a Raju, aby vytáhl svoji rodinu z bídy a částečně také kvůli otci. Do života jim vstoupí Rancho a tak jsou tři. Tři idioti, kteří neustále provádějí různé vtípky, aby upozornili na zatuchlost vysokého školství. Jejich protivník, profesor Virus, je ale pořád o krok napřed. Virova dcera Pia se zamiluje do Rancha a tak kolizí s profesorem jen přibude. (CIma)

Damnsinead

Zajímavý počin, Chvíli jde o bláznivou komedii, o vteřinu později je to uslzené drama, a do toho přijde hudební číslo, a ve výsledku to realitu nevidělo ani z rychlíku, což se tak nějak od Bollywoodu očekává.. Ale bavilo mě to, a za 171 minut jsem se nestihla nudit, ani mi nevadily to občasné potoky slz. Tedy až na scénu s porodem, kde se mi z toho patosu ježily vlasy. Tohle si vážně mohli odpustit. Celkový dojem 80% ()

rado3105

Pekne, mile, ludske....pre niekoho ale aj pre mna miestami naivne, ale naivita je typicka pre azijske filmy.... Alebo my berieme zivot moc vazne.... Nadherna priroda, nadherne zobrazenie priatelstva, ludskych snov a riesenie dnesneho najvacsieho problemu ked vsetci studuju len s vidinou zisku.... Vrelo odporucam kazdemu, kto ma aspon trosku ludskeho citu v sebe..... ()

Rob318

Nikdy bych nikomu nevěřil že, se budu koukat na tříhodinový film který dokáže po celou dobu nejen udržet mojí pozornost, ale a ted se podržte "nenudit". Skvělé. ()

Izzetman

Stalo se vám, že po bezmála třech hodinách filmu si přejete aby ještě nebyl konec? Přeci jen se jeden našel a trofej se přesouvá do Indie. Příjemný bláznivý film pro odlehčení v neotřelých a hypnotizujících barvách orientu... ()

LaaYosh

Normální průměrná romantická komedie. Ale i těch průměrných už není tolik. Zaujala mě hlavně ta holka, když zpívala, nebo tancovala. Ta si to doslova a do písmene užívala. Bylo to vidět na jejích pohybech, výrazu tváře a hlavně to vyzařovalo z očí. 60% ()

niki7123

Neskutočný snímok. Miestami emotivný, až dôjde k slzám. Inokedy veľmi zábavný. Herci podali skvelé výkony. Odporúčam tento snímok. ()

Maja008

Moc jsem od toho nečekala, ale už během prvních deseti minut jsem propadla kouzlu 3 idiotů. Tenhle film má správnou dávku melodramatu, aby Vás to chytlo, ale ne unudilo nebo znechutilo, po celou dobu zajímavý děj, má trochu samozřejmě i tance bollywoodu a hlavně to má notnou dávku vtipných, občas až absurdních situací, u kterých jsem nevydržela hlasitě se nesmát. Bonusem je podle mě i výskyt postavy jako je profesor Virus a jemu skvěle oponující hlavní hrdina Rancho. ()

finest

S radostí dávám 5* - 95%. Film ačkoliv má dlouhou stopáž, pokud si dáte ze dvě přestávky, není problém zkouknout. Vtipné, dojemné, místy smutné, místy úsměvné, některé vtipy opravdu stojí za to! Decentně se řeší problémy, které jsou pro indické rodiny typické, boj o pozici ve společnosti, titul, jméno, peníze! Málo rozšířený film, který si zaslouží být viděn širokým publikem!!! Hudba příjemná, není to Hanz Zimmer, jedná se o jednoduché hudební podbarvení filmu, scén, změna při nebezpečí, změna při humoru... možná i proto mám po současném dokoukání dobrou náladu!! Doporučuji!!!! ()

TheWomenshow

Naprosto fenomenální film....Scénárista je génius.U sledování tohoto příběhu jsem zpytovala svědomí a začala přemýšlet o životě.Nic podobného jsem neviděla...Nikdy jsem se takhle nenasmála a byly tam i chvíle,kdy jsem opravdu brečela jako malá holka.Opravdu skvělá hořkosladká komedie. ()

Lubyk

Pořád ještě přemýšlím, jestli dát 5 nebo 4. Jsou tam 4, protože je to přecejen film z jiné planety jménem Bollywood, a proto mi něco málo na tom filmu nesedlo. Místy až přílišná grotesknost scén, možná mohli udělat normální porod a pár dalších drobností. Bez kýčovitosti by to nebylo ono, ale v některých scénách by to šlo možná líp. Jinak je ale film skvostný. Přežil jsem ouplně v klidu i stopáž. Postavy jsou skvěle potrhlé, ale hlavní hrdina je fakt charakter. Jeho činy člověka dohání k upřimným čistým slzám. Film má hloubku, ale odsýpá to a provede vás těmi 3 hodinami s lehkostí. Co ještě napsat? Jestli nemáte rádi Bollywood, tak to asi nedáte. V opačném případě se opravdu budete bavit. ()

ynteligent

82 % ? To vazne ? To ja som asi pozeral uplne iny film alebo co....3-hodinove tapanie v indickom muzikali o nicom. Sem tam nejaka myslienka a asi 5x som sa zasmial...3 HODINY !!! Stale neviem prist na to ze ako sa tato trapnost dostala k tak vysokemu hodnoteniu... ()

Sicilius

Asi normální indický film, snažící se šokovat pompézností, pobavit americkým mainstreamem po indicku. Ale za krásnou přírodu 1* ()

skipik12

Jako tri hodiny urvanejch teplousu, prokladane silenejma dojemnejma songama z Indie. Jste blazni vsichni? Vzdyt je to uplne totalni zmatlana sracka, s ukradenyma vtipama , prakticky bez deje. Po dvou hodinach agonie jsem to nevydrzel a vypnul Mozna kdyby to trvalo tak hodinu a deset minut- tak by to clovek mozna jeste kousnul To jdete radsi do zoo k pavianum a bude to vetsi zabava nez tenhla film. Jenom proto , ze vsichni sledujete americke komedie, tak vam tohle pripada exoticke,vtipne? Tak se kouknete na Asijske- budete prekvapeni Jedna hvezda za kameru ()

tehol

První polovina mě moc nebavila, bylo to takvé ne zrovna vtipné(na to, žemajít o komedii), druhá už byla o poznání lepší, navíc průběh celého filmu zachranovala dobrá hudba. Dostala mě porodní scéna, to bylo jedno velké wtf :D(v tom pozitivním smyslu slova). Nakonec jsem se po ty skoro 3 hodiny vůbec nenudil, takže Aal izz well :) ()

mafer12

Začnu od názvu - 3 Idiots... A musím poznamenat, že celý film je skutečně jaksi o idiotsii tří vysokoškoláků, Kareena byla do ústřední trojice takovou třešničkou na dortu, nicméně všichni podali skvělý výkon. Naštěstí se ale v jejich životech dějí situace u kterých jsem musela uznat, že jsou to vlastně tři velmi inteligentní lidé, jež jsou semlety nemilosrdnou mašinérií celého vzdělávacího systému v čele s Bomanem Iranim alias Virusem, což byl naprosto odzbrojující herecký výkon. Na co jsem ale valila zraky nejvíc, bylo to, kolik bizardních situací, které na sebe navíc ještě navazovali, dovedl režisér do filmu nasměstnat. A to mě na celém filmu bavilo nejvíc - nevěděla jsem jestli se mám smát nebo si říkat:" To snad není pravda, už nic bizadnějšího přijít nemůže!". Těžko říct, která ze scén je nejlepší, ale snad bych vyzdvyhla ty tragikomické - projev o znásilnění a tahání dítěte vysavačem... Pět * dávám nejen za celkový dojem z filmu ale i za naprosto zásadní poselství: Dělejte práci, jaká vás baví! Protože pak můžete v klidu říct:" ALL IS WELL! ()

barny120

Kto by to bol povedal že indovia natočia taký zábavný film.. je pravda že by mohol byť aj kratší, pozrel som si to na dvakrát, indické tančeky som preskočil, no stále tento film vo mne zanechal silne pozitívny dojem. Odporúčam, aj na romantické večere. ()

Lajan

Doporučeno od Duška kvůli momentům ukazujícím nesmyslný vzdělávací model...Což o to, kdyby to bylo jenom o tom a kratší minimálně o polovinu, proč ne. Ovšem to, co je k tomu přidané, je odporně kýčovité a trapné. Chápu, že pro Indy je romantická pohádka životní potřebou, ale pro Evropana..? ()