Muži, co zírají na kozy

• USA The Men Who Stare at Goats (více)

Saintcrux

Lacná, netradičná a absurdná komédia. Film ,ktorý mal síce jasnú ale absurdnú tému z vojenského prostredia . Vo filme sa nachádza minimum logických scén a dialógov. Na filme sa dá na pár scénach zasmiať ale inak sa to stupňuje do čoraz väčších nezmyslov a keby sa tam náhodou objavili aj mimozenšťania divák by nebol prekvapený. Veľmi sa čudujem ako sa v takom filme objavilo toľko známych hereckých mien. ()

Doski

Rozhodně nepochopený a podceňovaný film. Chápu, že se to nedotkne každého třeba tak jako mě, ale mě se tenhle film díky svému kouzlu a zpracování zařadil do Top10. Sranda od začátku do konce. Taková hezká přiměřená směs amerického a anglického humoru, která mi výborně sedla. Výborný soundtrack, herecké výkony, atmosféra, scénář (geniální) i děj. Jak zde již možná zaznělo: absurdní humor, chytrá parodie, satirický podtext. 90% Top10 ()

Likan7

Tohle asi není souzený pro mě. Trochu jsem to čekal, když jsem objevil slovo "satira". Satiru holt nemam v lásce a nepobírám její úžasnost, a už vůbec ne tady. Je ale s podivem jaký herecký ansábl se Heslovovi podařilo dát dohromady. Jen je škoda, že z toho nevzniklo něco....nebo spíš cokoliv, Muži, co zírají na kozy je totiž nic. Jen 90 minut nudy. ()

Gac

Divný Jediové, kteří se nepovedli. Měla by to být komedie, u komedie by se měl člověk smát, ale zasmál jsem se jen jednou, ve scéně, kdy najedou s autem na minu, jinak je to taková bláznivá nuda. Bohužel. Aspoň Clooney a McGregor ten film trochu zachránili. ()

zmates

Příliš ujeté na to, abych si z toho něco odnesl, nedostatečně ujeté na to, abych se dobře pobavil. Přívlastek "velmi zvláštní" bude asi nejvýstižnější... ()

MRPitivier

Vše dobře udělané, zpracované, zahrané, natočené, originální námět, téměř až šílený! Jen jsem čekal trochu něco jiného, možná lepšího! Film mě tak nezaujal a často jsem nevěřil svým očím, uším, co se na filmovém plátně děje, ale stálo to za to, možná s odstupem času po druhém shlédnutí změním své hodnocení, ale teď spíš převládá zklamání! Stojí za to, se na tento snímek podívat, protože herecké výkony jsou doopravdy úchvatné a celé je to bravurně zamotané! ()

Sciner

Zasmál jsem se jednou. Škoda, že ta spousta dobrých herců, co se zde sešla, filmu moc nepomohla. Jedna hvězda za Kevina. ()

Lukaso1

Tento víkend jsem viděl George Clooneyho ve 2 různých rolích, v Up in the air a v The Men Who Stare at Goats. Jeho styl hraní je poměrně nenásilný, ale i tím mě dokáže někdy pěkně dostat. Tenhle snímek je plný protikladů, pokud se bavíme o filmu jako o celku, proto zde výše uvádím porovnání 2 různých snímku s jedním hercem. Jako by celý snímek tvořili 2 různe filmy, na jedné straně neuvěřitelná prča a to doslova, to co zde tvůrci dokázali vymyslet jim herci bravurně zahrali, neuvěřitelně vtipné scény mě někdy doháněli až k slzám smíchu. Na straně druhé je tu příběh, který za vtipným podáním velmi pokulhává a myslím si, že by se dal zužitkovat mnohem lépe. Navíc jde bohužel o opravdu nudný děj. Jednoduše řečeno jde prostě o jeden velký nevyrovnaný snímek a já mu musím dát průměr, každopádně snímek Vám doporučím, jelikož i jen kvůli těm pár scénám to opravdu stojí za shlédnutí. ()

Rodin

Vtipné, originální, jen to hercům pod nohama tak nějak klouže. Na vině bude nejspíš scénář, který režisér zjevně nedokázal (ke škodě výsledného vyznění) dostatečně ovlivnit ani předem, ani střihem. Ovšem herci to zvládli navýsost dobře, to nemohu říct. ()

crjules

Film asi kazdemu nesedne.Kdo ma rad styl treba Monty Pythona,bude oproti jinym ve vyhode. Priznam se, ze film me na jedne strane dost nudil ale pak vzdy prisel skec, ktery me donutil divat se dal. Ne, zmackat a hodit do kouta si film nezaslouzi. Hodne zachranuje obsazeni vybornych hercu a nenapadny, pritomny humor. ()

BaronX

Poněkud zvláštní podívaná, nadupaná hvězdami, pár skvělých gagů, ale ... podle traileru jsem čekal mnohem víc srandy, kam se sakra ve filmu poděla? ()

Bounded

Nevadí mi filmy, co se nesaží nic sděit. Humor byl vcelku vtipný, ale jak já se těšil a jak mě zklamal výsledek. MINIspoiler: kdyby byla poslední scéna filmu stejná jako ta na začátku, šel bych o hvězdičku nahoru, ale takhle bohužel. Režisér podle mě neví, co chtěl a talent takové skupiny dobrých herců dostatečně nevyužil. ()

stiewe

Nemůžu říct, že bych byl se vším spokojen. Rytíři Jedi opravdu ještě nevymřeli, jenže teď je vystřídali obyčejní lidé s "nadpřirozenejma" schopnostma. Spousta hereckým hvězd nedokázala využít svých kvalit jak by mohli. Obvzlášť Kevin Spacey, který by mohl celý film táhnout jen na svém charizma byl upozaděň a nemohl tak ukázat co v něm je. Ale Ewan McGregor a George Clooney ukázali jaký to jsou frajeři. Hlavní poklona ovšem patří Kozám a zdrogované vojáky. ()

zElina

Zajímavé pojetí děje v němž armáda testuje drogy na vojácích... celkově vzato film naprosto bez zápletky. Žánru komedie tedy moc neodpovídá....smála jsem se víc u fimů, které komedií nebyly nazvány. ()

RajCZitko

Ještě, že jsem věděl, že to má být komedie. Alespoň jsem věděl jselti to berou vážně. Téměř nic mi tam teda nepřišlo nikterak vtipný. Na nejlepší scénu z celého filmu jsem si musel počkat až do konce. ()