Fontána pro Zuzanu 3

• Slovensko Fontána pre Zuzanu III (více)

Další osudy Zuzany, tentokrát z horké Afriky, kam se vypravila, aby pomohla příteli od nechtěné svatby. Na dva předchozí snímky nyní volně navazuje i díl třetí, odehrávající se v exotickém prostředí Viktoriiných vodopádů. Sem přijíždí Zuzana se svým kamarádem původně jako alibi, proč si nemůže vzít nevěstu, jemu určenou již od dětství. Jak už to tak ovšem bývá, vzájemné vztahy se komplikují. Z odmítané nevěsty se totiž vyklube krásná modelka a Zuzana potkává sympatického novináře. Snímek samozřejmě provází výborná muzika, na níž se podíleli Vašo Patejdl, Jožo Ráž, Ján Baláž, Laco Lučenič a Ibrahim Maiga. (oficiální text distributora)

clemo odpad!

Zrovna na to koukam a musel jsem zapnout csfd a ulevit si. A jak vidim, nejsem jediny se svym nazorem. Tohle nelze zanrove zaradit, neni to dokument, neni to inscenace, neni to telenovela. Otresna kamera, otresny strih, pribeh jako by ho napsalo retardovane dite, jedine vhodne oznaceni je "slatanina". ()

liduskaa123 odpad!

Naprostý propadák. Komedie? Prosím a kde? Při sledování mi bylo trapně. Vydržela jsem až do konce s pocitem ztráty času. Dialogy naprosto o ničem. Dlouhé tklivé rádoby zamilované pohledy. Kde se v tom filmu vzal Marián Labuda? Naprosto pod jeho úroveň. Neustálé šišlání afrického hlavního hrdiny – odporné. Esmeralda v českém podání. Odpad. ()

Linsang

Od skvělého prvního dílu šla kvalita strmě dolů. Třetí díl už je jen mlácení prázdné slámy a křečovitý pokus resuscitovat Zuzanin příběh. Bohužel ani hezká africká příroda tu nic nezachrání. Bod za hezkou hudbu. ()

HMTD

Ale ono to není tak zlé když u toho nepřemýšlíte, taková romantika, ty výkony nejsou žádná sláva, ale co vydli jste někdy něco od Rosmand Pilcher tam jsou herecký výkony na nule a stejně se na to mnoho žen kouká. ()

lusst

Vydržal som asi 5 minút a aj to bolo niekde uprostred (keď som prepínal telku). Chcel som dať 1*, ale fakt som sa zasmial, i keď to asi nebol cieľom autora. A preto dávam 3*, s odporúčaním: Sledovať len na vlastné nebezpečie 😂😂😂 ()

asdfasdf

Na tomto filmu se nedá hodnotit prakticky nic, všechno je tak špatné, že pro to nenalézám ani slov. Jediné, co stojí alespoň za něco jsou písničky od Elánu, jinak je to děs a hrůza.... ()

Nataniel73

Tak biedna réžia a hlavne scenár sa hneď tak nevidí. Tento film je taká kuriozita, ktorú chápavý divák poľutuje a ten kritický vysmeje. Natočiť film o Ibrahimovi Maigovi, ktorý kade chodí, tade šušle a ten ksicht no posúďte sami chcelo veľkú odvahu i riadny kus naivity. Len ma tak napadá, mala toto Eva Vejmělková skutočne zapotreby? Tú jednu hviezdu v podstate dávam len za počúvateľné piesne od Elánu, ktoré sú však do filmu napasované dosť násilne a niekedy nevhodne. ()

Hombre8

Pouštět "Vodu" v tomhle braku se rovná svatokrádeži!!! Jednoznačně nejhorší stránkou filmu jsou herci a jejich zoufalé výkony. Scénář a režie na úrovni slabého studentského filmu. Tady někde začal Rapošův falling down. Jedině snad kamera občas něco zachraňuje. Dokoukáno (ze studijních důvodů) do konce s velkým sebezapřením. ()

Honza__St. odpad!

Rapoš nedokázal nechat Zuzanu na pokoji dokonce ani po jejím divokém devadesátkovém cvokhauzu, tak se k ní vrátil ještě jednou. A výsledkem je totálně tupá červená knihovna. Už ani jako dokument doby to nefunguje (byť do éry boomu telenovel se trojka trefila dokonale). Ano, hudba se opět povedla na výbornou (Fontána lásky a zejména Voda čo ma drží nad vodou), ale ani ta to nezachrání. A nezachrání to dokonce ani promo v podobě největšího zmrtvýchvstání od dob Krista (samozřejmě myslím zmrtvýchvstání Joža Ráže). Koneckonců možná že kdyby ta trojka nebyla, tak by byl pořád větší fešák (a nejen on považuje tu bouračku jako příliš velkou daň za ten song). Zuza měla opravdu zůstat na sídlišti s Olinom, protože ať se vydala kamkoliv s kýmkoliv, výsledkem je jen katastrofa. ()

OdinSS odpad!

Ježiši kriste, kdo něco takovýho mohl vydat. Jediné zajímavé na celém filmu je poprsí hlavní herečky a nakonec i to omrzí. Zkráceně: zakázat, nekoukat, ničí to mozky. ()

Dauphin23 odpad!

Nemám rád reči typu – nereptajme, budme radi že sa tu niečo točí. No ak toto má byť cesta – radšej nech sa netočí nič. Jedna hitovka a nehoda speváka ako promo je na film strašne málo. Neviem či majú režiséri vodičák na režírovanie ak áno v tomto prípade žiadam o okamžité a doživotné odobratie. Ušetrené peniaze za vznik takéhoto skvostu poslať deťom do Afriky (ale nie Maigovým). Blackadder by poslal maestrovi telegram v znení PROSIM. STOP. ()

Uframufrag

Trapne "nutene" pokracovanie, trapny "dabing" Maigu Kramarom, trapny pribeh, proste "traposina" sama o sebe. Jediny pozitivny fakt je pesnicka Voda co ma drzi nad vodou...a preto ta 1* ()

axelson odpad!

Souhlasim že po předchozích dílech je to asi to nejhorší.Bez smyslu,bez humoru suché a stupidní.Však také musím říct,že ani předchozí nebyli nějak skvělé.Haberu zrovna nemusím,tak snad ten Vápno to trochu zlepšil. ()