Fontána pro Zuzanu 3

• Slovensko Fontána pre Zuzanu III (více)

Další osudy Zuzany, tentokrát z horké Afriky, kam se vypravila, aby pomohla příteli od nechtěné svatby. Na dva předchozí snímky nyní volně navazuje i díl třetí, odehrávající se v exotickém prostředí Viktoriiných vodopádů. Sem přijíždí Zuzana se svým kamarádem původně jako alibi, proč si nemůže vzít nevěstu, jemu určenou již od dětství. Jak už to tak ovšem bývá, vzájemné vztahy se komplikují. Z odmítané nevěsty se totiž vyklube krásná modelka a Zuzana potkává sympatického novináře. Snímek samozřejmě provází výborná muzika, na níž se podíleli Vašo Patejdl, Jožo Ráž, Ján Baláž, Laco Lučenič a Ibrahim Maiga. (oficiální text distributora)

Boo odpad!

Horký adept na Nejnudnější film všech dob. Chybí děj, chybí režisér, herci. Ale co nechybí je nuda. A ta nesnesitelná odrhovačka Vodablablabla je z tohodle filmu, takžé další mínus. ()

dEstr0y3r odpad!

Tavící pec na film, koncentrák pro režiséra. Něco tak příšerného jsem myslím ještě neviděl. Jedna z nejhorších sraček všech dob. ()

Zl0 odpad!

Pri väčšine filmov čo som ohodnotil rovnako som aspoň rozmýšľal či nie je nejaký dôvod prečo dať 1 hviezdičku. Tu nie je o čom. Z toho filmu priam srší že jenatočený len aby bol. ()

topi80

Asi bych měl na úvod napsat, že jsem Fontáně II jakožto dokonalému béčku dal bez váhání pět hvězdiček. Ale toto pokračování jsem nějak nedokázal pochytit. Jestli jsem to dobře pochopil, ten černošský pohodářský týpek, co minule jezdil s kamionem, tady sklopí ocas a vyrazí do Afriky za nevěstou vyjednanou smluveným sňatkem. No, a pak už se nic neděje. Jakýsi novinář tam deklamuje nějaká moudra, Zuzana s ním má z nějakého pro mě záhadného důvodu jakési techtle, kolem chodí malí černoušci i velcí černoši mudrující cosi o tradicích. A občas zazní píseň "Voda, čo ma drží nad vodou", která mě provázela mojí roční vojenskou službou. Celé je to natáčeno nějakým filtrem, který si tvůrci půjčili zřejmě z Limonádového Joea. Tak dáme aspoň jednu hvězdičku, i když nevím, proč. ()

Lumpus

Větší blbost a nadstavovanou kaši jsem neviděl nebýt písničky Voda čo ma drží nad vodou , bych hodnotil odpadem takto to má za hvězdu ()

arkis

Najhorší slovenský film 90. rokov. Sentimentálna zlátanina, trápne presladená umelým sladidlom všetkých známych klišé a pripomínajúca skôr nevydarenú paródiu s neuveriteľne zlými hereckými výkonmi (sorry, pán Labuda). Nádherné africké exteriéry na film proste nestačia, pán režisér. Stačilo vydať iba soundtrack, ten jediný za niečo stojí. ()

Hawkeye666 odpad!

"Moji malí, čokoládoví andílci","Niekedy stretneš správnu babu na nesprávnom mieste" nebo "A nezabudni, že svoju fontánu máš tu, v Afrike"... Už jen tito 3 hlášky jsou vrcholní koncentrací odpadu. ()

Mire odpad!

Neskutočná pičovina, toto som pozeral len kvôli hodnoteniu na ČSFD a vidím že osadenstvo tu má pravdu. Viac ako desať(?) minút som nemal síl pozerať. Ten idiot ktorého napadlo natočiť tretie pokračovanie tohoto obyčajného priemerného socialistického filmu (ktoré navyše s pôvodnou podstatou filmu nemá absolútne nič spoločné) si zaslúži do konca života zákaz činnosti! Nehovoriac o tom za aké peniaze sa táto monštruózna sračka natočila!!! Mimochodom to isté platí aj ku titulnej pesničke k tomuto filmu, ktorú z celej duše a celého srdca nenávidím tak ako sa len dá. Červivá čerešnička na hovniarskej torte je predabovanie Maigu Kramárom... ()

Marrianna

Z Mamy Kami je štíhlá blonďatá Zuzanka, příběh je jakýsi nijaký ale Ibrahim Maiga je Ibrahim - toho já můžu je hrozně roztomilý. Takže absolutně nepochopitelné a nadsazené 2* ()

xxlch

Co pokračování,to větčejší škvár.Pouze jedna skladba,která se stala hitem,no nejní to trochu málo!Zaplať filmbůh že už nic podobného nenatočí. ()

PlysovyMacko

Ocenujem nejaku snahu niekam posunut Zuzanin pribeh, rozkosne deticky a peknu hudbu. Zvysok je velmi zly, dabing je utok na sluch, herci su dreveni, nulova chemia. Toto bolo v kinach? Preboha. ()

Marg

Sledování filmu jsem přežil. Píseň "Voda, co ma drží nad vodou" je skvělá, ale film nezachrání. ()

michma2 odpad!

Dušan Rapoš musí být příbuzný Zdeňka Trošky, až doteď jsem si myslel, že takové slátaniny dokáže točit pouze on (no, neměl bych asi zapomínat na Landovic rodinu). ()

infernet

Když nám bylo patnáct, vybral kamarád zaručeně dobrej akčňák, na kterej můžeme jít do kina. Když ale Fontána běžela už půl hodiny, pochopil jsem, že reklamy už dávno skončily a ten vůl se špatně kouknul do programu. Seděli jsme mezi těma všema dvojcema zakouslýma do sebe jak tutoví buzeranti :-) To by nakonec nebylo až tak hrozný, trochu ostudy snesu, ale dodnes si pamatuju, jak hrozně mě ten film nudil. Navíc na konci devadesátých let žádný multikina nebyly (kor v Ústí nad Labem), takže šlo o normální večerní promítání od 20:00 a stejně nás v tom kině bylo dohromady dvacet i se šatnářkou a bábou, co trhala lístky. To asi o kvalitách filmu taky něco vypovídá... .Jedna hvězda za Evu, ale kdyby šla dát jen půlka, dám ji. ()

Unterschleif odpad!

Ibiho nadabovali lebo šušle. Nadaboval ho šušlajúci Kramár... Vyzerá to akoby bol film natočený pre deti a vyzerá to, že si k nemu deti dokonca samé napísali scenár. Ináč si jeho primitívnosť a stupiditu vysvetliť nedokážem... No čo sa hereckých výkonov týka je večná škoda, že zlaté maliny nemajú kategóriu zahraničný film. S týmto by na nich Rapoš určite pozbieral čo by sa dalo... ()

jakoby odpad!

Teda doi pralesa mela Zuzana primo butikovy satnik. Same bile romanticke saticky . A co teprve cernosi mluvici cesky a slovensky.........Podtitulek Vetsi blbovinu nenajdes. ()

elanista1

Beriem tento film mozno trocha osobne, lebo k nemu naspieval piesne moj najoblubenejsi spevak, ale.... nebudem sa radsej znervoznovat. ()