Horor začíná pro posádku lodi USG Ishimura takto: Během mise na vzdálenou planetu posádka objevuje starý náboženský artefakt a ukládá ho na palubu lodi. Někteří nález uctívají, jiní jím pohrdají. Ve chvíli, kdy se z tajemného předmětu začnou uvolňovat dlouho spící mimozemští vetřelci, je jasné, že se z lodi stává skutečné peklo. Chaos je neodvratný a masakr nezadržitelný. Brzy mají vetřelci volný prostor k tomu, aby celý svět smetli silou, o které se lidstvu dosud ani nesnilo. (oficiální text distributora)

Dart_Nader

Podle mě je to velmi dobře zpracovaný animovaný sci-fi horor, který určitě splňuje, nebo alespoň trochu přibližuje události odehrávající se ve hře, kde neni zas až tak moc času nad tím koumat. Kdo hrál, pochopí, věčí s dovolením posrávačku jen těžko hledat (najdeme jen druhý díl této hry). Ačkoliv animace na rok vzniku je velmi slabá, mě se líbý, prostě kreslená klasika, žádné super pc efekty. Děj měl hlavu a patu od začátku do konce, rozhovory byly občas slabší, ale atmosféra se podařila uchovat. Každopádně myslím si, že 4 hvězdy je maximum, jaké by tomu mohlo být dáno. Pro někoho kdo se se hrou nesetkal to přijde neukončené. ()

Astu.

Brutální krvavá rubačka podobná Aliens, akorát s lehčím náboženským podtextem. Nic, co stojí za pozornost, slabší průměr. ()

Muad

Pro člověka, který si chce zahrát počítačovou hru je to dobrý informační základ i když možná i v jistém smyslu ochuzení o možnost poskládat si střípky informací ve hře do ucelého příběhu a jsem si jistý, že kdečí fantasie by to zvládla lépe. Film je bohužel tuctovou záležitostí, které jsem dal 3 hvězdy jen kvůli návaznosti na vynikající hru. ()

MajkVazovsky

Nuže , jsem milovník této hry , pro mne druhá nejlepší hra takže jsem si hezky doplnil příběh. Spousta krve ,masa ,sprostých slov ,vnitřností ,zubů ,pojídání za živa ,končetin a hlavně spoustu mrtvol to je prostě moje :). Občas jsem měl sto chutí zakřičet střílejte na končetiny ( nejúčinnější způsob zabití ) ,seděl jsem na zadku jako přibitý a byl zažrán do filmu který mě v táhnul do děje ,musím říct jsem sem měl ten nádherný pocit strachu jako u hraní Dead space , občas nějaké to hnutí stínu ,hnusné zvuky kousání a řvaní. Zrůdy byly zachovány jako ve hře kde jsou už tak nádherně nechutní , takže za mě 4 hvězd. ()

kriplozoik

2 a půl hvězdičky. A i to je takový kompromis mezi obsahem a formou. Forma je velmi atraktivní, tenhle styl se mi velmi líbí (kromě pár seriálů z 90. let je toho v doméně filmu pomálu). Ale pokulhává jak obsah, který je lineární a tupý, a za velmi slabou zde považuji režii - Patton, který má za sebou režii tří animovaných seriálů, zde působí jako zmatený debutant a má (alespoň podle mne) velké problémy skloubit všechny scény a záběry do sebe - chování některých postav na mě působí naprosto nepřirozeně, nevyrovnaně a nepředvídatelně až náhodně. Spousta okamžiků šlo udělat mnohem lépe, mnohem filmověji a když už jsme u toho mnohem hororověji, jen kdyby se dokázal odpoutat od zažitých konvencí. Nevím, jestli promrhané peníze (asi ne), ale určitě promrhaný potenciál. ()

Pe4Ce22

Celkem klasický příběh poměrně hezky zpracovaný s poetickým koncem. Na můj vkus trochu moc krvavé a drastické, ale celkově určitě nadprůměr. 4 hvězdy ()