Mladá dívka se probouzí v rakvi, s traumatickým poraněním hlavy a s tím spojenou ztrátou paměti. Vzápětí jí rychle dochází, že byla unesena vyšinutým sériovým vrahem, čímž pro ni začíná nová noční můra. Musí totiž přežít noc v odlehlém venkovském městečku, přičemž onen technologií vyzbrojený, maskovaný maniak, jí vytrvale půjde po krku. (ČSFD.cz)

Knor

Přehlídka velmi brutálního vyvražďování všeho co se hýbe tajemným nemluvícím zabijákem s chromovou maskou a výborně nabroušeným nožem. Hlavní hrdinka je neskutečně sexy a má super velký kozy :-) Chtělo to jen ještě víc mrtvol, méně mluvení a nemělo by to chybu. Takhle je to lepší průměr a můžu doporučit jako uspokojující krvavou zábavu :-) ()

Pauliee

Je to nadpriemerná zábava. Žiaden strašidelný horor, ale slasher zameraný skôr na gore efekty. Tie sú zvládnuté bravúrne a sú na dosť vysokej úrovni. Ja som sa pri tom ani nenudil a bavil som sa aj keď sa v podstate nič nedialo. Dostal som presne to čo som od tohto flicku očakával a to je množstvo krvi a vrážd s poriadnymi gore efektami. ()

Soubi

Jako horor naprosto selhávající (okamžiky expoitation jsou sice dobré, ale je jich málo a navíc - o tom přece horor vůbec není! To bych mohl vyrazit s kamerou na jatka a natočit nejlepší film žánru za celou jeho historii!) s absolutní absencí napětí, či dokonce hrůzy. Ale jako přehlídka nádherných sympatických slečen dobré a jen kvůli nim jsem u filmu vydržel do závěrečných titulků. Takže dvě hvězdy za slečny :) ()

lusa

nemyslieť, to je prvá zásada pri sledovaní tohoto filmu, potom sa z toho vyvynie dopozerateľná záležitosť. Inak to bolo vlastne dosť dementné, bez príbehu a logiky. Preto opakujem - nemyslieť! :) 2* ()

Pitryx

Tak mně především fascinoval nádherně vychlastaný hlas hlavní hrdinky. (V originále, dabovanou verzi jsem naštěstí neviděl). Pak velmi dobré efekty, kterých ovšem zase tolik nebylo. Hluchá místa byly, ale v únosné míře. V žánru vyvražďovaček celkem v lepším průměru. 201208308725/8959 ()

oliveros

Atmosferický prepadák s neskutočne veľa iracionálnosťami, ktorý si ani napriek dobrým gore scénam nezaslúži viac ako dve hviezdy. Ničím neprekvapí, no mnohým sklame. ()

predator.1

Nuda, nuda, blbost!!!! Kdo tady napsal, že jsou ve filmu super GORE scény a podobné nesmysly, asi moc hororů neviděl. Já dávám 1* za sympatickou Bobbi Sue Luther, jinak to bylo celé jen k smíchu. Trailer ke 2ce vypadá celkem dobře, ale je to jen trailer! ()

pivomamrad

Nemuzu si pomoci, ale ja tu ctvrtou hvezdu proste musim pridat a to z jednoho jedineho duvodu - tento film je opravdu nehoraznej masakr. Kdybych hodnotil chovani postav, u nichz se inteligencni kvocient pohybuje v zapornych hodnotach, tak by to byl jasnej odpad, ale jak uz jsem psal, hodnotim gore a s nim sem byl nadmiru spokojen. Doporucuji vypnout mozek, nad filmem moc nepremyslet a uzivat si silenstvi, ktere nam Robert Hall v tomto filmovem koktejlu namichal. 80% Jinak uz se samozrejme tesim na pokracovani:-) ()

sAreOn odpad!

Nemůžu dát víc, prostě nemůžu. Je z toho šíleně cítit nižší rozpočet a hlavně to, že scénarista ma IQ tykve... Ať se na mě nikdo nezlobí, ale některé scény mi připadaly velmi zarážející - stupidita hlavních postav dosahuje šílených rozměrů, na hlavu postavené dialogy, nemluvě o tom, že hlavní hrdinové stále jezdí v kruhu a záporáka přímo vyhledávají... Sice pěkný nápad, ale totálně promrhaný, děj je zmaečný, vraždy jsou pěkné, ale to nestačí... ()

Abalzo

Takže čím bych začal… Otřesným scénářem, špatnou režií nebo zcela umělými výkony herců? Když jsem si tento film pouštěl, těšil jsem se na pořádný horor s dobrou postavou vraha. A to je asi jediné, čeho jsem se dočkal. Vrah, který zde za celý film nepromluví jediné slovo a do jehož tváře není vidět, je jediná postava, která se mi líbila. Ostatní herci podali velice špatné výkony, z části jistě ovlivněné umělými rozhovory a nepřirozeným chováním postav. Když to shrnu, asi nejhorší horor a jeden z nejhorších filmů, které jsem kdy viděl. ()

MFZB

Jebnutý a dosť nudný film s úbohými hereckými výkonmi, celkovo nesympatickými hercami a dosť nudným scenárom, ale teraz za čo tie 3*? 1 za film ako taký, druhá za fakt perfektné gore efekty a tretia za hlavnú hrdinku s jej perfektnými kozami...Dúfam, že 2-ka bude o niečo menej tragickejšia s trocha životom alebo nejakou tou atmosférou, ktorá tuná chýbala... ()

ifca88

Tenhle horor měl skvělý potenciál (výborné vraždy, skvělé masky), ale všechno to zabilo tak neskutečně dementní chování postav, že se na to nedalo koukat.... ()

Naranyan

Zajímavé. Poprvé vidím situaci, kdy můžu hýbat s celkovým hodnocením filmu v rozmezí desítek procet :-D. Krom opravdu propracovaného gore se ale nic moc nekonalo. Bohužel, jak jsem již k pár jiným hororům psal, pakliže film nedokáže nabídnout nic víc než gore, nezbývá mi, než ho nazvat prvoplánovou kečupárnou. To nemusí být nutně bráno asbolutně negativně. Jako jednohubka se docela hodí a musím se přiznat, že při mobilovém dopisováníčku a hlášce "Piggy takes too long. Should I come in and make roast beef ?" jsem smíchy málem spadl ze židle. Přidat maličko atomséfru, krapet propracovat postavy a ubrat uřvaných scén, mohlo se jednat o slušnou pecku. ()

naytsirk

Buďto mám nakoukáno málo podobných snímků nebo jsem divnej, ale i přes upozornění ostatních (rozhodně jsem v tom nehledal žádnou logiku, ani nic většího), jsem se nudil od začátku do konce.... ()

LadyAjva odpad!

A tohle bylo prosím co? Začátek slibný, vypadalo to na hezký průměrný slasher, ALE...do pěti minut nastoupila naprostá dementnost. Hrdinky se ujme sympatický postarší chlapík, naberou ještě počítačového génia a co? Vrací se tam, odkud hlavní hrdinka vylezla jen proto, že si ona prostě musí vzpomenout a je jim uplně šumák, že mají vraha za prdelí. Pak se rozdělí, mají k dispozici dvě! auta a oni zůstanou tři metry od vraha. A pak se ta kráva diví, když ji chytne a piští jak střelená. A víte vy co? Dobře jí tak! Přála jsem ji od 10 minuty filmu, aby ji podřezal ten její krk a doufala, že sympaťák o holi to přežije. Nehledě na to, že měli asi milion možností, jak si zavolat pomoc, nebo si pro ni rovnou přijet, ale oni ne, oni nahánějí vraha, pak si jedou do krámu koupit baterky, mihne se tam neohrožený prodavač s brokovnicí, ale místo toho,aby zastřelil toho pošuka, samozřejmě si ustřelí hlavu..Poté přijedou dva blbouni, co se chtějí opít, z jednoho se stane romantický zachránce, co slečinku odveze do bezpečí poté, co ho ona zabije..počkat, vlastně ne, ona udělá tak akorát velké ho***, chlápek si prostě musí dat tu svou přiblblou masku a tím se zlikviduje sám. Hrdinka poté napíše na papír vzkaz policistům, kteří se samozřejmě objeví až po té, co jsou všichni na maděru a sama si odjede neznámo kam. Jo a vzpomněla jsem, že slečna je děvka, co jede v kokainu, ale na nic si jaksi nemůže vzpomenout?! A poslední vtip na závěr - vrah jedním nožíkem odřezává obětem kusy obličeje, ale když chce podřezat krk, tak mu to nějak drhne...Debilita všech debilit! ()

Wez odpad!

Tak toto jsem ani nedodíval-asi jse od toho čekal něco víc(třeba xtou variaci na Saw),místo toho jsem dostal hodinu a půl totální nelogičnosti postav a pořádné nudy-jediné plus je za celkem pěknou hlavní hrdinku tohoto "díla"-doporučuji vyhnout se obloukem ()

Pattrick

Ach ta kamera, ta mě pila krev.. Ach, jak hloupoučké to bylo.. Ach, to chování hrdinů bylo vážně k pláči.. Ale jinak solidní slasher, kterej překvapil skvělou postavou a dobrými gore. Jinak je to za ty peníze strašně hloupoučké ()

Mittch27

Vyvražďování za 5, herecký výkony za 2, děj 2, nic víc nemůžu asi dodat, dokoukal jsem to jen abych viděl co "rejžu" napadne zase za úchylárnu jak někoho z provodit ze světa :) U mě 55% ()