Holka z města

32 a stále slobodná

Romantický / Komedie

USA, 2009, 96 min

• josieaddms

Nijak zajímavý snímek, a nijak zajímavá podívaná. Akorát že musím uznat, že to ve mě zanechalo nějakej určitej dojem, nevím jestli to bylo dobou ve které jsem to viděla, nebo prostě tím filmem. (nebo mnou???) Kdo ví, prostě některé scény si pamatuju do teď. Jinak je to obyčejná romantická komedie, kterých natočí tolik, že je ani nestačíme počítat.(3.9.2011)

• Olík

Romantická pohádka o holce z města, která zachránila malou továrničku a lidem zachovala jejich pracovní místa. Jo ještě nesmím zapomenout, že se zamiluje do místního prince, ale to jste taky asi čekali. Renée Zellweger má v sobě pořád dostatek komediálního talentu, bohužel ne tolik aby utáhla celý film, který je jinak cekem o ničem.(3.1.2011)

• Colour

Neurazí, ani nenadchne. Jednoducho tradičná nevtipná americká romantická komédia postavená len na klišé. V škole sa menej odpisuje a nakukáva. Na opísanie toľkých okukov mi už i slová dochádzajú. Ani jeden pixel nie je originálny. Akokoľvek rozpritvávať toto veľdielo je zbytočné, pozrite si to radšej v originále. 30%(23.12.2011)

• M.i.k.e

podobných komentářů na podobné filmy sem v poslední době napsal mraky a už to začíná být celkem pěkně ohraná písnička.Nicméně na Holku z města opět pasuje,tudíž opakování matka stereotypu : průměrná romantická komedie,která je průhledná a plná všemožných klišé od první do poslední minuty.K tomu všemu navíc ještě hodně nevýrazná "ůstřední" dvojice,mezi kterou to nikterak zvlášť nejiskří.Z totálního podprůměru (alespoň na dohled k průměru) tak Holku vytahuje pár povedených vtípků (je jich opravdu jen pár) a tradičně velmi dobrý (byť nevyužitý) J.K.Simmons...40%(18.6.2010)

• hudy78

Príklad toho, čo by sa malo na ČSFD označovať ako "odpad". Už som chcel dať gwiazdu za Connickovu hlášku "Pamätaj, čokoľvek jej spravíš, spravím ja tebe" varujúc priateľa svojej dcéry. Stupidita filmu, brutálne klišé nakoniec a kŕčovitosť Zellweger ma presvedčili, že to nemá ani na jednu gwiazdu, ani tú komunistickú. ODPAD!!!!(16.5.2009)

• - V traileri stratí Lucy (Renée Zellweger) pri jazde na ľade jazera kontrolu nad svojim autom a dostane šmyk. Táto scéna sa však vo filme neobjavila. (misterz)

• - Film se natáčel v kanadském Winnipegu při -47 stupních Celsia (Kamkon)

• - I když pro "zimní" část natáčení měla Renné kaskadérku, všechny scény točila osobně. (Kamkon)