Holka z města

32 a stále slobodná

Romantický / Komedie

USA, 2009, 96 min

• sa_kra

Na Holku z města si zajděte, jen jestliže máte opravdu rádi Renée a cupitání v dvanácticentimetrových šteklích po továrně (zabít). V takovém případě vám nebudou vadit prázdné dialogy, děj předvídatelný od titulků, tuny klišé a spousta nesympatických postav. Chápu, že romantická komedie není nijak objevný žánr, ale tohle byla hodina a půl nudy s velkým polibkem na konci, kde všichni tleskají- prosím ??!(8.6.2009)

• Ketri

Výborný nápad jak zábavnou formou dát zaměstnancům zkrachovalé General Motors (a nejen GM) návod na řešení nepříznivého stavu jejich chlebodárců. Po takovýchto agitkách se mi opravdu stýskalo, takže všichni do práce a zítra už se rozhodně bude tančit všude. Vypadá to, že krize postihla i rodinný rozpočet R. Zellweger, jinak nechápu její účast na tomto dílku.(22.6.2009)

• LencaN

Taaaaak okoukané a milionkrát zpracované v různých podobách. Arogantní manažerka z Miami si vezme za úkol provést v maloměstské továrně velké změny a propouštění, jenže se nakonec ukáže, že není zase tak bezcitná a k té díře, ve které uvízla si nakonec najde vztah. Každý si umí domyslet, že i díky chlapovi. Zaměstnanci továrny i odborový předák Harry Connick byli dobří. Ale Renée na takové role už prostě nemá (zlatá Bridget). Jednoznačně mi lezla na nervy, ne tím, jakou měšťačku z ní vytvořili, ale prostě celkově jak působila nesympaticky. Stále se snaží tvářit jako diblík, ale věk už na to nemá a spíš ve mně evokuje, že prodělala nějakou nemoc, protože je neskutečně vyzáblá. Botky měla vždy supr trupr, ale ty její tyčky v nich už vypadaly trochu nehezky. Jedině, kdy mě opravdu rozesmála, bylo na střílení vran a následné rozepínání kombinézy. Díky téhle scénce dávám hvězdu nahoru, jinak by Holka z města dostala jen 1*.(4.2.2015)

• Olík

Romantická pohádka o holce z města, která zachránila malou továrničku a lidem zachovala jejich pracovní místa. Jo ještě nesmím zapomenout, že se zamiluje do místního prince, ale to jste taky asi čekali. Renée Zellweger má v sobě pořád dostatek komediálního talentu, bohužel ne tolik aby utáhla celý film, který je jinak cekem o ničem.(3.1.2011)

• hudy78

Príklad toho, čo by sa malo na ČSFD označovať ako "odpad". Už som chcel dať gwiazdu za Connickovu hlášku "Pamätaj, čokoľvek jej spravíš, spravím ja tebe" varujúc priateľa svojej dcéry. Stupidita filmu, brutálne klišé nakoniec a kŕčovitosť Zellweger ma presvedčili, že to nemá ani na jednu gwiazdu, ani tú komunistickú. ODPAD!!!!(16.5.2009)

• - Hlavní představitelce díky zimě zkameněly řasy a mužským protěškům mrzly vousy. (Kamkon)

• - I když pro "zimní" část natáčení měla Renné kaskadérku, všechny scény točila osobně. (Kamkon)

• - Film se natáčel v kanadském Winnipegu při -47 stupních Celsia (Kamkon)