Reklama

Reklama

Lucy Hillová je ambiciózní a podnikavá manažerka žijící v Miami. Miluje své boty, miluje svá auta a miluje kariérní postup. Když dostane nabídku na jeden krátkodobý úkol – neznámo kde – aby restrukturovala výrobní továrnu, skočí po této možnosti s vědomím, že má jasné povýšení na dosah ruky. Co však začíná jako jednoduchá práce, se brzy stává zkušeností, která jí zcela změní život. Lucy postupně odhaluje hlubší smysl svého života a co víc, také muže svých snů. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (164)

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Zápletka filmu nie je úplne originálna. Mestská kráska sa z nejakého dôvodu vypraví na vidiek a z počiatočného opovrhnutia si miestnych ľudí obľúbi a tí ľudia ju. Renée Zellweger ako stvorená pre túto rolu, dokonca niekedy zažívala také úsmevné až trápne situácie, že som mal pocit, že sa dívam na voľné pokračovanie Denníka Bridget Jonesovej, čo by nebolo na škodu. Ak nie ste vyložene fanúšikmi romantických filmov, respektíve romantických komédií alebo fanúšikmi Renée Zellweger, tak je pre vás asi zbytočné sa dívať, pretože romantiky a samotnej Renée je tam požehnane. Pre mňa príjemné prekvapenie. ()

Ketri 

všechny recenze uživatele

Výborný nápad jak zábavnou formou dát zaměstnancům zkrachovalé General Motors (a nejen GM) návod na řešení nepříznivého stavu jejich chlebodárců. Po takovýchto agitkách se mi opravdu stýskalo, takže všichni do práce a zítra už se rozhodně bude tančit všude. Vypadá to, že krize postihla i rodinný rozpočet R. Zellweger, jinak nechápu její účast na tomto dílku. ()

Reklama

Rosaviva 

všechny recenze uživatele

No.. ano, je to předvídatelné, plné klišé, každý ví jak to nakonec dopadne... NO A CO?! Důležité je, jestli ten film dokáže pobavit, aspoň trochu zaujmout a hlavně nenudit. Všechno tohle ten film splnuje, nic víc jsem od něj nečekala. Nezklamal.. 3* Konec byl opět příšernej happy end.. A Renée Zellweger vypadá příšerně. ()

castor 

všechny recenze uživatele

Čtyřicetiletá (letí to, že?) Renée Zellweger si občas odskočí do žánru, který jí vesměs proslavil (Bridget Jones), ale který zároveň představuje nejslabší místa její filmografie (kupříkladu Ženich na útěku, druhá Bridget). Obehraná písnička o paničce-kariéristce z města, která zjistí, kterak jsou na venkově milí lidé, nepřináší zhola nic, jen trošku naivní sen o dobrých lidech a prázdné situace. Tohle už tu bylo tolikrát, takže figurky vyřezané z překližky záhy začnou nudit. Protivně zbytečný odvar, ve kterém leccos zachraňuje poměrně slušný soundtrack.. Holt, Renée si finančně polepšila, tolik jí to nebolelo a diváci jsou přeci až na druhém místě!! ()

Shit 

všechny recenze uživatele

Od Renée Zellweger bych teda čekal něco kvalitnějšího než jen obyčejnou romantickou komedii o nafoukaný městský náně, která se pod vlivem zapadákova a hrozně milých lidí změní a chce všem ze svý manažerský pozice pomoct. Jako na druhou stranu to neni ani nějak nudný nebo blbý, ale prostě bych čekal něco zajímavějšího a originálnějšího, tohle se dá vidět každej druhej týden na Nově, když to přeženu ()

Galerie (29)

Zajímavosti (4)

  • Hlavní představitelce díky zimě zkameněly řasy a mužským protěškům mrzly vousy. (Kamkon)
  • Film se natáčel v kanadském Winnipegu při -47 stupních Celsia (Kamkon)
  • V traileri stratí Lucy (Renée Zellweger) pri jazde na ľade jazera kontrolu nad svojim autom a dostane šmyk. Táto scéna sa však vo filme neobjavila. (misterz)

Reklama

Reklama