Tento pořad běžel v době, kdy byl šéfem TV NOVA Vladimír Železný, který ho zároveň i uváděl. Originální byl jeho pozdrav: "Dobrou chuť, pokud zrovna obědváte." Dozvěděli jsme se vše o novinkách, které nás čekají v nejbližších dnech v TV. Vladimír Železný zde diskutoval i o politice a jiných věcech. V roce 2003 byl tento pořad nahrazen jiným a ten se jmenuje Volejte NOVU. (duklak2)

Tom94 odpad!

Tato kultovní fráze- „Dobrou chuť, pokud zrovna obědváte.“ provázela každý díl tohoto vtipného nesmyslu s mílým pane ředitelem Železným. ()

miky222

pokud to bere vážně, je to zcela jistě odpad, pokud to berete jako parodii, je to 5 hvězdiček. Doporučuji shlédnout perfektní parodie na tuto parodii od Zdeňka Izera nebo od kluků z TELE TELE. ()

Legi36 odpad!

Dobrou chuť, pokud právě obědváte…vždycky jsem se zblil:)))))Super pořad pro anorektiky Dožral mě hlavně řečmi proti filmum,které byli vyrobené v době komunizmu!!Zapoměl,že nebýt těch filmu,tak televizne společnosti nemají co vysílat!!!! ()

Honza__St.

Přijít s pořadem, ve kterém sám šéf televize odpovídá na divácké dotazy, byl rozhodně dobrý nápad, a jak se ukázalo, povedl se na výbornou. Vladimír Železný je rozporuplná osobnost, a o tom, že se občas chová jako pěkný narcis, není pochyb. Ale nikdo mu nemůže upřít charisma a zejména talent na vedení televize - jediný stejně dobrý ředitel byl Zelenka ještě v dobách socialistické ČST, žádný další mu nesahá ani po kotníky, Míru Soukupa nevyjímaje. Je pravda, že s postupem času se z pořadu stala spíš přehlídka názorů pana generálního na politiku, život a vesmír, a programové dotazy ustoupily do pozadí. Ale i tak to bylo nesčetněnásobně lepší, než od samého začátku páchnoucí promo-hnůj jménem Volejte Novu, který Železného nahradil po jeho protiprávním vykopnutí. Ať si říká kdo chce, co chce, ale mně se dodnes stýská po jeho: "Pěkné sobotní poledne, dobrou chuť, pokud právě obědváte." ()

oskiii

Jeden z programových pilířů první dekády TV Nova. Legendární pozdrav, motýlek, jakože “zaneprázdněné” telefonistky vyřizující tisíce dotazů a nezapomenutelné okamžiky….například když Vláďa nechal 10x přehrát v originále Brendu z BH90210, která říká “Praha”. Aby ukázal jak jsme světoví 😁Zrekapituloval dopolední Eso, potáhl na šachovnici, pozval na večerní megafilm a….šlo se na Rande, resp. Vabank, se Slávkem a Markétou. ()

Thorian odpad!

Neuvěřitelná a určitě Oscara zasluhující one-man show Vladimíra Železného, který se zde svým hereckým výkonem může rovnat nejedné tváři televizních obrazovek. Na druhou stranu, i přes úžasné herecké schopnosti bývalého ředitele Tv Nova musím tomuhle pořadu dát odpad!, protože co si budeme povídat: komunisté byli co se manipulace skrz televizní vysílání týče proti Železnému naprostí žabaři. Celý ten pořad byl sice dokonalým představením, byl ale také snůškou lží, lživých grafů, lživých koláčů, lživých dopisů psaných samotným Železným a manipulativních keců od začátku do konce. A to neberu. Odpad!, odpad! a ještě jednou odpad! ()

sbinda

Hard-core mezi One-man show pořady u nás. Tady se tříbí vkus. Zábavný pořad ke kávě po vydatném obědě - co díl, to Vláďova rada do života. Oslovuji tímto správce portálu ČSFD, aby jako jedinému titulu byla procenta zaměněna za koláčky.Trefný komentář od Kurčatowa, já nastavuji svůj "pípl metr" na 2/5 koláčku. "Krvavý sport 2,Krvavý sport 3? BUDE!" ()

myst3ry odpad!

Názorná ukázka toho, jak je televize mocná. Pitomec vám přeje dobrou chuť k obědu v lukrativním vysílacím čase a hustí do vás své problémy. O pár let později probíhají volby do senátu - "jé, to je ten hodný pán z televize... nikoho jiného neznám, dám mu svůj hlas."Vladimír Železný pak nemusí ani do druhého kola těchto voleb... Senát je mu však malým rybníčkem. Taky bych si nechal pohádkově platit od Evropského parlamentu v eurech, kdybych měl takový vliv jako dobrá duše železný. Prostě, je to snadné, když víte jak na to. ()

mondo

Naše půvabná spojovatelka Ingrid:) a prasátko Novátko. Vy to nejspíš nevidíte,ale pod ocáskem má cedulku s nápisem Železný. ()

vince_c odpad!

Ochota stupidních diváku TV Noha pouštět si k obědu korporátní agitku jenom podtrhuje obrázek hlavního kanálu televizní žumpy 90. let. ()