Tento pořad běžel v době, kdy byl šéfem TV NOVA Vladimír Železný, který ho zároveň i uváděl. Originální byl jeho pozdrav: "Dobrou chuť, pokud zrovna obědváte." Dozvěděli jsme se vše o novinkách, které nás čekají v nejbližších dnech v TV. Vladimír Železný zde diskutoval i o politice a jiných věcech. V roce 2003 byl tento pořad nahrazen jiným a ten se jmenuje Volejte NOVU. (duklak2)

LordSnape

To byly časy, pane řediteli. Do dnes nemůžu zapomenout na to jak jste nás krmil těma svýma hovadinama a koláčema. Tak za ty koláče vám dávám *. ()

Hillock

Já to sledoval každý týden a co jako? Znázorňovalo to, že tenhle pořad měl váhu u široké veřejnosti, nikoliv u pár stovek mimozemských debilů, kteří nevědí, kolik je jedna plus šestnáct! ()

kurcatovium

Odpad nebo pět hvězdiček. To je dilema... Brát to jako onanistickou šou jednoho idiota, tak je to jasný odpad. Když na to ale člověk koukne s nadhledem a vezme to jako idiotskou šou jednoho onana, je to hned o něčem jiném! :-) ()

Endyis

to si člověk vždycky v sobotu odpoledne u televize podebatoval )))) někdy samozřejmě to byla velmi ostrá debata :DDD, ale šachy jsem nehrál, přiznám se... ()

gjjm

Dobrou chuť, pokud právě obědváte, v tomto legendárním pořadu moderní Baťa Vladimír Železný dělá prostřednictvím podvržených dopisů reklamu své vlastní televizi a ukazuje koláčové grafy sledovanosti naprosto neodolatelnýnm způsobem. Na jednu stranu neodolatelně zábavná blbost, na druhou stranu to nepochybně splnilo svůj účel - nejenže přesvědčil lidi o tom, že je ten nejsledovanější (a ti si pak u něj koupili reklamu), ale udělal si i prostor pro své politické názory a tribunu pro vlastní ješitnost. Bizarní legenda. Btw, jakou to asi mělo sledovanost? Pan Váňa z Brna píše... ()

PavelR

Nejzábavnější ze všech pořadů novy. Nezapomenu na šťastné výrazy Zazy a Železného nad nejnovějšími koláči. ()

Antek

Ano, manipulace s tupými ovečkami. Ale manipulace tak vymakaná, že to v oblasti (českého) televizního prostředí nemá obdoby. ()

Master19

Bez toho prostě nemohl být v sobotu oběd. Skvělá ukázka toho, jak může chytrý člověk využít dostupný potenciál. Každopádně jsem se vždycky výborně bavil při představě těch, co ho berou smrtelně vážně. ()

shantim odpad!

Lepší je ale parodie z České sody, kde vysvětlují, jaký je rozdíl mezi pornem a erotikou. Železný si ze sebe srandu dělat neumí a nechce. I když to jeho sundavání a nandavání brýlí byl opravdu dobrý kousek. ()

Ravi

Skutečné reality divadélko Vladimíra Železného jednou bude sloužit jako velmi důležitý pramen ke studiu televizní demagogie a magnáctví. Jako pořad na nic, ale musim ocenit historickou hodnotu. 40% = 2/5 ()

Specs odpad!

Hláška: Vladimír Železný: - "Pěkné sobotní poledne, dobrou chuť, pokud právě obědváte. Vítám vás u X. výdání tohoto pořadu." & Vladimír Železný: - "... v každém případě vyřiďtě Zazovi, že ho i nadále milujeme a posíláme mu 14 pusinek. Marie Smildová za celý pracovní ženský kolektiv Srbsko." & Vladimír Železný: - "... tak už se narodila. Je to krásná zdravá holčička, měří 45 cm a váží 3,5 kg. Přesto, že Zazu zbožňujeme, dali jsme na vaši radu a dali jsme ji jiné jméno. Je po vás a s vaším dovolením Vlaďka. Děkujeme a držte se. S pozdravem Jiřina Kudrnová, Srbsko." ()