Príbehy neobyčajne obyčajných ľudí a ich túžby, ktoré sa naplnili. Show, v ktorej plníme sny divákov vo forme prekvapenia. Vo väčšine prípadov tieto sny budú nemateriálne. Dôležitý je životný príbeh, ktorý sa za snom skrýva. Show má široký dosah – ponúka divákom pozitívne emócie, rozprávku v živote, naplnenie snov a rovnako aj známe osobnosti (speváci, tanečníci, herci ako hostia programu). (TV Markíza)

Steeler91

Absolútny brak a svinstvo, ktorý robí z postihnutých ľudí cvičené opice, ktoré dostanú za obrovskú sledovanosť a tučné reklamy troška nažrať na špinavú zem. Citové vydieranie všetkých naokolo. Ľutujem hlupákov ktorí sú schopní to pozerať...Absolútny odpad. Jednu hviezdu dávam len za to, že im dajú aspoň tú almužnu do deravého klobúka za vystúpenie v cirkuse zvanom Markíza.... ()

Pukancek

Aj keď si to pozriem len raz za čas, myslím si, že nie je nič lepšie a úprimnejšie ako príbehy úplne obyčajných ľudí, ako je každý jeden z nás. a Je krásne sledovať, ako sa im plní aspoň malý kúsok toho, čo by si priali. Lepšie ako sledovať prominentov, ktorí majú všetko. také relácie neznášam (Smotánka a pod.) ()

Brano

Toto je relácia bez neutrálneho postoja, ktorú ľudia buď majú, alebo nemajú radi. Ja som rád, že niečo také vzniklo. Niektorý odporcovia hovoria, že je to všetko len pre prachy. Nehádam sa, ale základným účelom je pomôcť rodinám, ktoré nie sú tak dobre zabezpečené a potrebujú pomoc. Za tie roky myslím, že pomohli veľmi veľa ľudom na Slovensku. Navyše pri sledovaní zistíte, že vaše problémy sú nič oproti problémom niektorých iných ľudí. Keď som mal čas, tak som si túto reláciu vždy rád pozrel. ()

D28

Je jasné, prečo toto telka zosobnená afektovaným moderátorom vymyslela.Ale nechápem účinkujúcich.Odpad nedám len preto, lebo dúfam, že im to aspoň drobnú radosť prináša, že im to "vystavovanie sa" pred divákmi stojí za to.Pomáhať treba, to nikto nespochybňuje.Ale bez kamier, bez vypočítavosti a hlavne furt. ()

• Na relácii pracuje viac než 60 ľudí, ktorí do konca roku 2009 nakrútili cez 432 hodín materiálu a spolu pracovali takmer 3000 hodín. (R4D0)
  • Televízny štáb relácie pri plnení snov najazdil do konca roku 2009 cez 243 000 a nalietal 27 286 kilometrov. (R4D0)