Príbehy neobyčajne obyčajných ľudí a ich túžby, ktoré sa naplnili. Show, v ktorej plníme sny divákov vo forme prekvapenia. Vo väčšine prípadov tieto sny budú nemateriálne. Dôležitý je životný príbeh, ktorý sa za snom skrýva. Show má široký dosah – ponúka divákom pozitívne emócie, rozprávku v živote, naplnenie snov a rovnako aj známe osobnosti (speváci, tanečníci, herci ako hostia programu). (TV Markíza)

migl odpad!

Je mi zle s toho ako sa úlisný a arogantný Rozboril hrá na chápavého a citlivého človeka. Hlavne nech to má sledovanosť a následne kvalitný honorár.Takto okato tlačiť na city ľudí a zneužívať neľahké životné osudy chudákov hlavne v prospech seba a svojho chlebodárcu TV Markíza,je mi s toho fakt ťažko ()

ELDoctorow

Vilo Rozjebal a jeho srdcervúce ľudské príbehy, ktoré vás zahrejú priamo u srdiečka, prípadne podobne ako mňa aj v oblasti rozkroku. Videl som dokopy asi dve a pol časti, aj to len keď som bol na návšteve, pretože dobrovoľne by som to nepozeral, ani ak by sa mi Rozdrbal vyhrážal, že na mňa poštve svoju armádu obhorených, rakovinovými nádormi obrastených jednorukých kripľov na vozíčkoch. Napriek tomu však reláciu neodsudzujem. Iste, priživuje sa na ľudskom nešťastí, ale aspoň tým ľuďom aj naozaj pomôže. Bolo by lepšie keby sa nik nepriživoval, ale ani im nik nepomáhal? Asi nie. Okrem toho účinkujúci vedia do čoho idú a robia to dobrovoľne, takže je to ich vec. To, že ja by som radšej zdochol, ako si nechať v telke pomôcť Rozmrdalom je už iná vec. A pridám aj zopár mojich stripov z Rozšukalom: Vilova modlitba, Modré z neba - Vatican Approved, MZN Špeciál, MZN directed by David Fincher ()

D28

Je jasné, prečo toto telka zosobnená afektovaným moderátorom vymyslela.Ale nechápem účinkujúcich.Odpad nedám len preto, lebo dúfam, že im to aspoň drobnú radosť prináša, že im to "vystavovanie sa" pred divákmi stojí za to.Pomáhať treba, to nikto nespochybňuje.Ale bez kamier, bez vypočítavosti a hlavne furt. ()

Marek1991

Komerčné a farebné vyzdvihovanie ťažkých ľudských osudov, občasná pomoc a plnenie minimálnych prianí, pre zlepšenie nálady obetí nešťastia tohto sveta. Istú ľudskosť a myšlienky oceňujem, nepáči sa mi však istý hyenizmus a aj marketingové svinstvo okolo toho. Tak, či tak, je to však emocionálna bomba. Chcel by som vedieť, aká úprimnosť je tam zo strany moderátora a štábu, ale nehodnotím to cez dojmy, ale cez to, aké to je. Teta mi vravela, že jednej jej známej, čo má choré dieťa volali, či nechcú splniť nejaký sen, ona odmietla sa takto prezentovať. Je to veľmi rozporuplný program, ale na svedomie ľudí a ich správanie a nahliadanie na tento pominuteľný život a priority, ktoré v živote máme, to nie je až tak zlé. ()

MM_Ramone odpad!

"Modré z neba" je moderným, novodobým, verejným obludáriom. Postihnutí, ťažko chorí ľudia, prípadne úbožaci v bezvýchodiskových situáciach sú v tejto show objektami umelej, nablískanej dobrosrdečnosti. Smradlľavý priestor niekde za cirkusom sme vymenili za pohodlie našej obyvačky. Posmešné pokrikovanie, vyjavené očumovanie a znechutene odvrátené pohľady sme civilizovane nahradili ľútosťou a sebaukájajúcim samaritánstvom. Ale podstata obludária sa zachovala. Principál Vilo Rozboril to bez hanby rozbehol naplno. Neštíti sa ničoho. Je to bezcitný sup, slizký had, čo žije z nešťastia iných ľudí. Skrýva sa za maskou súcitiaceho dobrodinca, no jediné na čom mu záleží je tučný honorár, ktorý zinkasuje za každú ďaľšiu odvysielanú časť. Citovo vydiera jednoduchých televíznych divákov, sprosto zneužíva nešťastných, osudom skúšaných chudákov. Klam, vypočítavosť, faloš,... odpad! ()

• Na relácii pracuje viac než 60 ľudí, ktorí do konca roku 2009 nakrútili cez 432 hodín materiálu a spolu pracovali takmer 3000 hodín. (R4D0)
  • Televízny štáb relácie pri plnení snov najazdil do konca roku 2009 cez 243 000 a nalietal 27 286 kilometrov. (R4D0)