Tělo jako důkaz

• USA Body of Evidence (více)
Trailer

Postarší milionář je nalezen mrtev ve své ložnici. Vypadá to na oběť infarktu myokardu, ale jeho sekretářka tvrdí, že byl zavražděn. Policejní vyšetřování odhalí, že starý pán si užíval výstřední sexuální praktiky s majitelkou galerie Rebeccou Carlson - a ta je potencielní dědičkou miliónů dolarů z jeho pozůstalosti. Je proti ní vzneseno podezření z vraždy. Zbraň: její vlastní tělo. Obhájce Frank Dulaney se rozhodne ji zastupovat a je přesvědčen o její nevině. Brzy však i on propadne jejímu kouzlu i jejím divokým praktikám... (Radyo)

Trailer

Prochy38

Tak nevím. Mně to zase jako takový propadák nepřišlo... Ale ty maliny asi mluví o svém... Madonna mě potěšila. Ukázala všechny svoje přednosti. Ale že by herecky nějak extra strádala mi nepřišlo... W. Dafoe je ve všech svých rolích 100%. Zápletka nebyla moc originální, ale propletené to bylo dobře. Postelové scény taky nebyly zlé. Příjemné vidět i J. Moore, sic v menší roli. ()

lapatata

Variace Základního instinktu s podstatně horšími hereckými výkony a tím překvapivě nemyslím Madonnu. Její výkon měl sice k dokonalosti taky daleko, ale alespoň využila svého pověstného charismatu a hlavně nechala vyniknout svůj nezaměnitelný, řekněme "dirty" sex appeal. Snad jen díky tomu stojí film za zhlédnutí. To ostatní, včetně neuměle zinscenovaných erotických scén je spíše smutné a závěrečné polopatické odhalení dodalo filmu pachuť televizního béčkového braku. ()

McGuffin

Tělo jako důkaz, Body of Evidence napsal Brad Mirman. Vyšetřování vraždy skončí zjištěním, že bylo špatně. Ale na nápravu už není čas, tak šup, zkratka, konec a titulky a vzpomínka na zbytečnou hodinu a půl lichého pátrání. A pakže prý nejde unudit k smrti. https://www.macguffin.cz/ ()

VojtaMarek00

Velmi těžko odpustitelných 101 (resp. 99) minut kinematografického kýče a bezskrupulózního vykrádání Základního instinktu. Madonna, kterou jinak miluju (samozřejmě hudebně, nikoliv herecky), zde předvádí jeden ze svých nejpříšernějších výkonů, a to po boku božského Dafoe, jehož jinak neomylný um nemá sebemenší šanci v téhle děsuplnosti fungovat, natož ji pozvednout. ()

Martin741 odpad!

"Film je katastrofalny, ja som vsak v nom bola skvela" - slova Queen of Pop Madonny. Po uspechu brilantneho Zakladniho Instinktu so Sharon Kamen si ista americka spevacka /Madonna/ zrejme v pohodli svojho gauca povedala, ze ked to slo Sharon Kamen, tak preco jej nie? A tak angazovala par nesympatickych a neschopnych kreatur, aby jej s filmom pomohli. Individuum, co sedelo na reziserskej stolicke, drzalo kameru asi prvykrat v zivote, lebo taky amaterizmus sa len tak lahko nevidi. Madonnine pokusy vo filme su permanentna katastrofa, jej to ale nevyhovori nik, ona je priehladna osoba a hrat nevie /v zivote nevedela, o vysinach takej Glorie Swanson moze len snivat, rovnako ako aj o jej talente/. Joe Mantegna mi nehovori absolutne vobec nic, ako vlastne cele herecke osadenstvo /az na tu spominanu Madonnu/. 0 % ()

• Madonna získala získaa v roce 1993 za svůj výkon Zlatou malinu pro nejhoršího herečku. (Terva)