Reklama

Reklama

Tělo jako důkaz

  • USA Body of Evidence (více)
Trailer

Obsahy(1)

Postarší milionář je nalezen mrtev ve své ložnici. Vypadá to na oběť infarktu myokardu, ale jeho sekretářka tvrdí, že byl zavražděn. Policejní vyšetřování odhalí, že starý pán si užíval výstřední sexuální praktiky s majitelkou galerie Rebeccou Carlson - a ta je potencielní dědičkou miliónů dolarů z jeho pozůstalosti. Je proti ní vzneseno podezření z vraždy. Zbraň: její vlastní tělo. Obhájce Frank Dulaney se rozhodne ji zastupovat a je přesvědčen o její nevině. Brzy však i on propadne jejímu kouzlu i jejím divokým praktikám... (Radyo)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (67)

Jordan 

všechny recenze uživatele

tento film mal tú smolu, že paul verhoeven je rozhodne zručnejší a vyzretejší režisér a jeho základný inštinkt prišiel o čosi skôr - nehľadiac na to, že toho celkovo a v globále ponúkol o čosi viac (či už po stránke napätia, zápletky a podobne) + aj keď v súboji maddona vs. sharon stone sa nedá určiť jednoznačný víťaz v kategórii sexappeal, rozhodne ja však sharon o čosi skúsenejšia a nadanejšia herečka - maddona tov ťahá na svojom tele a pohľadoch á la sexy mrcha. Dafoe už tradične potvrdzuje svoju zvláštnu povesť dobrého herca občas prijímajúceho priemerné a občas naozaj podpriemerné filmy - prečo však, to vie iba on. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele

Madonna to so svojou snahou o všestrannosť kedysi dosť preháňala a v tomto jej výrazne sexuálne ladenom období to asi nemohlo vyvrcholiť inak, ako "erotickým" trilerom. Samozrejme ťažko predvídateľným a u divákov absolútne nepochopeným. Ale ono ani nebolo čo pochopiť. Len ma prekvapuje niekoľko hviezdnejšich mien vo vedľajších úlohách. V 15 rokoch sa na to ale celkom dalo pozerať. ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Je možný někoho ušoustat k smrti?" Já tedy doufám, že to možné je a pokud by se mi to mělo ve 130-ti letech stát, tak proti tomuto způsobu smrti nevznáším žádnou námitku. Mně se vlastně tento návod, jak se prošoustat do závěti docela líbil a trocha erotiky tomu rozhodně neublížila. Zejména mě pobavila chvíle, kdy se pan advokát obsloužil na své spoutané klientce. Ovšem trochu mi vadilo, že je ten případ ve své překombinovanosti průhledný jak standardní sex - dovnitř, ven, dovnitř, ven. A já mám raději něco tajemnějšího. ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Madonna je tady de facto jako Dorota Máchalová, jen s tím rozdílem, že movité mlynáře k smrti neutancuje, nýbrž... uzpívá. Pochopitelně, když je to královna popu.. Úkladná vražda, soudní přelíčení hraničící s fraškou (nevybouřený Dafoe měl raději uspokojit napruženou soudkyni, nebo aspoň stenografku, ta vypadala zanedbaně) a kolem toho pár scén, kde se ukazují prsa, masturbuje, poutá, souloží na střepech a blbne se svíčkami. Konec s rádoby twistem, jakýsi pokus o kontroverzi a četnost užití slova „šoustat“ pak můžou chvílemi i svádět k dojmu, že jste svědkem erotického thrilleru. Vidím to takhle, staré známé rčení říká, že když je ztvrdlý penis, srdce je měkké a naopak když je penis měkký, srdce je tvrdé. Poznal to navoskovaný právník Dulaney a částečně i já - při hodnocení mám všechno jakési poloměkké.. ()

castor 

všechny recenze uživatele

Scénárista zkompiloval několik úspěšných filmů poslední doby dohromady, zejména z nich vyčnívá Zubaté ostří a pak Základní instinkt, ve kterém přitažlivá žena manipuluje hned s několika muži. Tentokrát Madonna usouloží staršího muže se srdeční vadou. Jakmile ale předstoupí před porotu, veškerá legrace končí. Právě scén ze soudní síně je na můj vkus příliš. Jinak je to poměrně sympatický thriller, kde zatímco Willem Defoe předkládá svého obhájce obstojně, Madonna nikdy neuměla hrát a nikdy se to už nenaučí. A oproti třeba Sharon Stone jí to ani příliš nesluší. Dietní 3 hvězdy. ()

Galerie (30)

Zajímavosti (1)

  • Madonna získala získaa v roce 1993 za svůj výkon Zlatou malinu pro nejhoršího herečku. (Terva)

Reklama

Reklama