Tělo jako důkaz

• USA Body of Evidence (více)
Trailer

Postarší milionář je nalezen mrtev ve své ložnici. Vypadá to na oběť infarktu myokardu, ale jeho sekretářka tvrdí, že byl zavražděn. Policejní vyšetřování odhalí, že starý pán si užíval výstřední sexuální praktiky s majitelkou galerie Rebeccou Carlson - a ta je potencielní dědičkou miliónů dolarů z jeho pozůstalosti. Je proti ní vzneseno podezření z vraždy. Zbraň: její vlastní tělo. Obhájce Frank Dulaney se rozhodne ji zastupovat a je přesvědčen o její nevině. Brzy však i on propadne jejímu kouzlu i jejím divokým praktikám... (Radyo)

Trailer

McGuffin

Tělo jako důkaz, Body of Evidence napsal Brad Mirman. Vyšetřování vraždy skončí zjištěním, že bylo špatně. Ale na nápravu už není čas, tak šup, zkratka, konec a titulky a vzpomínka na zbytečnou hodinu a půl lichého pátrání. A pakže prý nejde unudit k smrti. https://www.macguffin.cz/ ()

GodComplex

Prekvapive dobry a zbytecne zatracovany film. 90's atmosfera, skvela hudba (ten saxik proste zabere vzdycky) a samozrejme velke mnozstvi autenticky nahe a soulozici Madonny. Je to lepsi nez Basic Instinct a neni to kopie, v dobe vydani uz byl tenhle film natoceny. Vtipna zajimavost je, ze jeste pred natacenim si Madonna s Willemem Dafoem 14 dni nacvicovali sex sceny. 6/10 ()

Pavlínka9

Erotický film. Jinak se to nazvat nedá :) Snímek, který má za hlavního tahouna ženu, která nemá vůbec žádný problém ukazovat své tělo. Jakkoliv, v jakékoliv poloze, s kýmkoliv. Madonna s nahotou a svou sexualitou rozhodně problém nemá, ale tak to ví o ní snad každý :) Aspoň má co ukazovat :) Kdyby ne, tak je to horší. Jinak je to klasická průměrná detektivka, která celou dobu čeká na rozzuzlení případu, který se stále hýbe na pomezí - zabila ho / nezabila ho :) ()

mira.l

Ačkoliv podobnost se Základním instinktem asi nebude čistě náhodná a Madonna na výkon Sharon Stone nedosáhla, myslím si, že to až tak špatné nebylo, a skoro bych řek, že tu nejedna větší blbost má lepší hodnocení... Mě se to vcelku líbilo, hodnotím slušným průměrem tak na 65%. Madonna tu roli zase až tak špatně nezahrála a vyššímu hodnocení tu zřejmě stojí v cestě jakési "automatické" hodnocení "Film s Madonnou = bída, až nekoukatelný brak", které má spousta lidí obecně zažité. ()

Prochy38

Tak nevím. Mně to zase jako takový propadák nepřišlo... Ale ty maliny asi mluví o svém... Madonna mě potěšila. Ukázala všechny svoje přednosti. Ale že by herecky nějak extra strádala mi nepřišlo... W. Dafoe je ve všech svých rolích 100%. Zápletka nebyla moc originální, ale propletené to bylo dobře. Postelové scény taky nebyly zlé. Příjemné vidět i J. Moore, sic v menší roli. ()

• Madonna získala získaa v roce 1993 za svůj výkon Zlatou malinu pro nejhoršího herečku. (Terva)