Skupinka lidí čirou náhodou probudí pomstychtivého ducha dívky, které kdysi ubližovali. Těsně před ukončením školy začíná jeden po druhém mizet. Záhadu tajemných zmizení musí vyřešit populární předsedkyně třídy Sandy Channing. Začne bojovat s duchem a zároveň se musí vypořádat s děsivým tajemstvím své minulosti. (LIVINGDEAD)

Campbell

Těšil jsem se dost, jeden kamarád říkal že je to strašně strašidelný. No tak jsem si to obstaral a teda jedná se o velký zklamání. Už třeba herci samotná hlavní Schroeder byla nic extra a Atknis byl horší než obvykle. Navíc jsem od začátku nevěděl o co nějak jde, furt jsem viděl partu mladých dětí jak si hrajou na tvrďáky. Takže postavy naprosto nulové. No a ted to nejdůležitější.....Strach. Duchové nevypadaly nejhůř, viděl jsem horší, a ke konci jich je dostatek, což teda není moc plus. Naneštěstí se film jakž takž co se strašení týče drží. Atmosféra je nulová takže zase nic extra strašidelného nečekejte. Je to podprůměrná duchařina na kterou hodně rychle zapomenu. ()

J*A*S*M

Většinou mi strašně leze na nervy, když někdo o jakémkoli (byť třeba hodně nepovedeném) hororu velkohubě prohlašuje, že se u něj smál, ale v tomto případě mi to nedá a prohlásím to taky. Téměř kdykoli se na scéně objevil přízrak - s vizáží něco mezi babičkou s Parkinsonem a asijským dlouhovlasým duchem (kdo, panebože, ještě na konci roku 2009 kopíruje asijské dlouhovlasé duchy?!), neubránil jsem se posměšnému uchechtnutí. To bude asi tak jedinej důvod, proč bych mohl splnit přání názvu filmu - nezapomenout na něj. ()

George Stobbart

V poslednom čase ma duchárčiny akosi moc neberú a preto som aj k tomuto filmu pristupoval trochu opatrne, čo sa však nakoniec ukázalo zbytočné, pretože sa jedná o normálny, nadpriemerný, moderný horor, ktorý sa nemá za čo hanbiť. S dejom moc spoilerovať nechcem, lebo je pripravený celkom dobre, takže spomeniem iba to, že skupinku mladých začne prenasledovať a zabíjať duch, ktorý má však jednu výhodu - koho zabije, na toho všetci zabudnú. Všetci, okrem hlavnej hrdinky, ktorá s ním má spoločné niečo z minulosti. Herci boli slušní, technická stránka tiež, príbeh bol zaujímavý a mal aj svoj vývoj, objavilo sa zopár ľakačiek a nemôžem sa sťažovať ani na atmosféru. Síce to nie je nič originálne, strhujúce či prelomové a ani sa pri tom pravdepodobne "nepokadíte", nevidím však dôvod, prečo by mali hororoví fanúšikovia tento kúsok obchádzať. ()

ricci.s

Ja som vedel, že keď je na imdb hodnotenie 5.0 (pričom tam skôr horory podceňujú ako preceňujú), že to nebude až také hrozné, ako hovoria tunajšie hodnotenia. Máme tu jedného ducha z minulosti, ktorý bez milosti vraždí úbohých teenagerov, a zaujímavosťou je, že vždy, keď niekto zomrie, ostatní na neho zabudnú - okrem hlavnej hrdinky, ktorá môže kričať a plakať koľko chce, a aj tak jej nikto neverí. Aspoň touto zaujímavosťou sa film líši od klasických debilných moderných teen vyvražďovačiek typu Sorority Row alebo Prom Night. Herecké výkony neboli nič extra, ale mne sa ten duch na rozdiel od väčšiny celkom pozdával, dokonca ich bude aj viac. Aj keď ma to nevydesilo, celú dobu som sa dobre bavil. Nesúhlasím ani s vetou v komentári "a vy pořád nevíte oč jde". Bolo úplne jasné, o čo ide, veď to predsa nie je prvý horor, v ktorom detičky niekomu ublížia a duch sa im chce pomstiť, takých už bolo... Ale ten záver nemal chybu, konečne niečo, čo skončilo prekvapivo. Silnejšie tri hviezdy. ()

LIVINGDEAD odpad!

Už dlouho mne tak z horroru nerozbolela hlava, jako při sledování tohoto filmu. Praštěná hysterka, která si jediná pamatuje situaci z dětství, poletuje, ječí, vyhrožuje.... a vy pořád nevíte oč jde. Že se něco kdysi stalo, se srozumitelněji dozvíte až ke konci filmu. Otřesné herecké výkony, stupidní dialogy... a celkově stupidní námět. Ačkoliv vždy u horroru relaxuji, tak tenhle mi vysál veškerou energii!!! Brrrrrrrrr ()

• Když se Chad (Zachary Abel) a Layla (Chloe Bridges) nepohodnou u jezera, Layla hodí do vody řetízek s prstenem, který si strhne z krku. Nato Chad odjíždí v autě. Když sešlápne plyn a Layla na něj zavolá, má na vteřinu řetízek i s prstenem opět na krku. (efenberger)