Reklama

Reklama

Skupinka lidí čirou náhodou probudí pomstychtivého ducha dívky, které kdysi ubližovali. Těsně před ukončením školy začíná jeden po druhém mizet. Záhadu tajemných zmizení musí vyřešit populární předsedkyně třídy Sandy Channing. Začne bojovat s duchem a zároveň se musí vypořádat s děsivým tajemstvím své minulosti. (LIVINGDEAD)

Recenze (18)

mosnak odpad!

všechny recenze uživatele

Režisér Tyler Oliver nám ukázal přesně toto; Dospívající Američan = sexuální alfasamec bez mozku,ale pokaždé udělanej krasavec! Dospívající Američanka = sexuální bestie,která touží po každém alfasamci ve svém okolí. A najednou BAF! Začnou se objevovat přízraky z minulosti a hlavní hrdinka mě začíná dohánět k šílenství. Samozřejmě,že zrovna ona je ta slušná,ale taký zároveň největší hysterka všech dob! Celou tu dobu co jsem na to koukal jsem si říkal,že film je plný nelogických postav a nelogických situací. Po 20 minutách snímku jsem si řekl :"...odpad jako prase!" , po hodině jsem si zase řekl; "...seru na ty tupé dospívající američany a dám jednu hvězdu za parádní masky těch duchů!" Ale ten konec!!! Sorry,tohle se opravdu nepovedlo - 5% (za ty masky). ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Většinou mi strašně leze na nervy, když někdo o jakémkoli (byť třeba hodně nepovedeném) hororu velkohubě prohlašuje, že se u něj smál, ale v tomto případě mi to nedá a prohlásím to taky. Téměř kdykoli se na scéně objevil přízrak - s vizáží něco mezi babičkou s Parkinsonem a asijským dlouhovlasým duchem (kdo, panebože, ještě na konci roku 2009 kopíruje asijské dlouhovlasé duchy?!), neubránil jsem se posměšnému uchechtnutí. To bude asi tak jedinej důvod, proč bych mohl splnit přání názvu filmu - nezapomenout na něj. ()

Reklama

drankeryth 

všechny recenze uživatele

Tak ja som sa pri filme nenudil, ako vacsina ludi tu. Aj ked to malo svoje muchy, jedno si musim priznat, ze to urcite neni sracka, ale obstojny horor, ktory stoji za to, pozriet si ho. Obcas mi ti duchovia prisli komicky, hlavne ked sa natriasali, akoby im bola zima. Hlavne to bolo smiesne, ked hrkotali prstami na rukach, to ma fakt rozosmialo. To je ale v pohode, dolezita je pozeratelnost filmu u mna a na taketo drobnosti ja kaslem a preto mu davam to lepsie hodnotenie, ako iny. ()

George Stobbart 

všechny recenze uživatele

V poslednom čase ma duchárčiny akosi moc neberú a preto som aj k tomuto filmu pristupoval trochu opatrne, čo sa však nakoniec ukázalo zbytočné, pretože sa jedná o normálny, nadpriemerný, moderný horor, ktorý sa nemá za čo hanbiť. S dejom moc spoilerovať nechcem, lebo je pripravený celkom dobre, takže spomeniem iba to, že skupinku mladých začne prenasledovať a zabíjať duch, ktorý má však jednu výhodu - koho zabije, na toho všetci zabudnú. Všetci, okrem hlavnej hrdinky, ktorá s ním má spoločné niečo z minulosti. Herci boli slušní, technická stránka tiež, príbeh bol zaujímavý a mal aj svoj vývoj, objavilo sa zopár ľakačiek a nemôžem sa sťažovať ani na atmosféru. Síce to nie je nič originálne, strhujúce či prelomové a ani sa pri tom pravdepodobne "nepokadíte", nevidím však dôvod, prečo by mali hororoví fanúšikovia tento kúsok obchádzať. ()

Flopik 

všechny recenze uživatele

Pustil som si to len kvôli pár dobrý komentárom a musím povedať že to nie je vôbec také zlé ako sa tu píše. Duch, teda vlastne duchovia sú v pohode aj keď mohli byť využitý lepšie. Musím pochváliť ženské postavy ktoré boli krásne , teda až na hlavnú hrdinku.Rozbeh to má dlhý ,ale potom sledujeme vlastne už len postupné zabíjanie postáv. Nápad s tým zabúdaním chválim aspoň to oživilo dej. Samotný koniec v rámci celkového dojmu utvrdil že to nepatrí ani k topke ale ani k odpadu.Znesiteľný priemer. ()

Galerie (4)

Zajímavosti (1)

  • Když se Chad (Zachary Abel) a Layla (Chloe Bridges) nepohodnou u jezera, Layla hodí do vody řetízek s prstenem, který si strhne z krku. Nato Chad odjíždí v autě. Když sešlápne plyn a Layla na něj zavolá, má na vteřinu řetízek i s prstenem opět na krku. (efenberger)

Reklama

Reklama