Forget Me Not

Horor / Thriller

USA, 2009, 103 min

• Campbell

Těšil jsem se dost, jeden kamarád říkal že je to strašně strašidelný. No tak jsem si to obstaral a teda jedná se o velký zklamání. Už třeba herci samotná hlavní Schroeder byla nic extra a Atknis byl horší než obvykle. Navíc jsem od začátku nevěděl o co nějak jde, furt jsem viděl partu mladých dětí jak si hrajou na tvrďáky. Takže postavy naprosto nulové. No a ted to nejdůležitější.....Strach. Duchové nevypadaly nejhůř, viděl jsem horší, a ke konci jich je dostatek, což teda není moc plus. Naneštěstí se film jakž takž co se strašení týče drží. Atmosféra je nulová takže zase nic extra strašidelného nečekejte. Je to podprůměrná duchařina na kterou hodně rychle zapomenu.(14.7.2012)

V poslednom čase ma duchárčiny akosi moc neberú a preto som aj k tomuto filmu pristupoval trochu opatrne, čo sa však nakoniec ukázalo zbytočné, pretože sa jedná o normálny, nadpriemerný, moderný horor, ktorý sa nemá za čo hanbiť. S dejom moc spoilerovať nechcem, lebo je pripravený celkom dobre, takže spomeniem iba to, že skupinku mladých začne prenasledovať a zabíjať duch, ktorý má však jednu výhodu - koho zabije, na toho všetci zabudnú. Všetci, okrem hlavnej hrdinky, ktorá s ním má spoločné niečo z minulosti. Herci boli slušní, technická stránka tiež, príbeh bol zaujímavý a mal aj svoj vývoj, objavilo sa zopár ľakačiek a nemôžem sa sťažovať ani na atmosféru. Síce to nie je nič originálne, strhujúce či prelomové a ani sa pri tom pravdepodobne "nepokadíte", nevidím však dôvod, prečo by mali hororoví fanúšikovia tento kúsok obchádzať.(20.8.2011)

Pustil som si to len kvôli pár dobrý komentárom a musím povedať že to nie je vôbec také zlé ako sa tu píše. Duch, teda vlastne duchovia sú v pohode aj keď mohli byť využitý lepšie. Musím pochváliť ženské postavy ktoré boli krásne , teda až na hlavnú hrdinku.Rozbeh to má dlhý ,ale potom sledujeme vlastne už len postupné zabíjanie postáv. Nápad s tým zabúdaním chválim aspoň to oživilo dej. Samotný koniec v rámci celkového dojmu utvrdil že to nepatrí ani k topke ale ani k odpadu.Znesiteľný priemer.(10.10.2018)

• J*A*S*M

Většinou mi strašně leze na nervy, když někdo o jakémkoli (byť třeba hodně nepovedeném) hororu velkohubě prohlašuje, že se u něj smál, ale v tomto případě mi to nedá a prohlásím to taky. Téměř kdykoli se na scéně objevil přízrak - s vizáží něco mezi babičkou s Parkinsonem a asijským dlouhovlasým duchem (kdo, panebože, ještě na konci roku 2009 kopíruje asijské dlouhovlasé duchy?!), neubránil jsem se posměšnému uchechtnutí. To bude asi tak jedinej důvod, proč bych mohl splnit přání názvu filmu - nezapomenout na něj.(17.12.2009)

• mosnak

Režisér Tyler Oliver nám ukázal přesně toto; Dospívající Američan = sexuální alfasamec bez mozku,ale pokaždé udělanej krasavec! Dospívající Američanka = sexuální bestie,která touží po každém alfasamci ve svém okolí. A najednou BAF! Začnou se objevovat přízraky z minulosti a hlavní hrdinka mě začíná dohánět k šílenství. Samozřejmě,že zrovna ona je ta slušná,ale taký zároveň největší hysterka všech dob! Celou tu dobu co jsem na to koukal jsem si říkal,že film je plný nelogických postav a nelogických situací. Po 20 minutách snímku jsem si řekl :"...odpad jako prase!" , po hodině jsem si zase řekl; "...seru na ty tupé dospívající američany a dám jednu hvězdu za parádní masky těch duchů!" Ale ten konec!!! Sorry,tohle se opravdu nepovedlo - 5% (za ty masky).(12.9.2011)

• - Když se Chad (Zachary Abel) a Layla (Chloe Bridges) nepohodnou u jezera, Layla hodí do vody řetízek s prstenem, který si strhne z krku. Nato Chad odjíždí v autě. Když sešlápne plyn a Layla na něj zavolá, má na vteřinu řetízek i s prstenem opět na krku. (efenberger)