Forget Me Not

Horor / Thriller

USA, 2009, 103 min

• vrch07256732

Škoda celkom originálnho nápadu v oblasti ducharín. Škoda že to nenatočili ázijci - to by malo aspoň nejakú kultúru. Celý film je prakticky o kecoch kto s kým bude nebude alebo chcel by trtk...ť. Horor vytvára len akési podružné pozadie. Od. cca 50 min. sa to rozbehne viacej hororovým smerom, ale nakoľko si nikto nič nepamätá kecy o trtkaní pokračujú ďalej.Škoda potencionálneho nápadu - za to je 1 hviezda, a finále 2 hviezda - nakoľko už to aspoň ako tak straší. Inak duchovia tuctoví vykradnutí z rádoby podobných hororov.(17.3.2015)

• J*A*S*M

Většinou mi strašně leze na nervy, když někdo o jakémkoli (byť třeba hodně nepovedeném) hororu velkohubě prohlašuje, že se u něj smál, ale v tomto případě mi to nedá a prohlásím to taky. Téměř kdykoli se na scéně objevil přízrak - s vizáží něco mezi babičkou s Parkinsonem a asijským dlouhovlasým duchem (kdo, panebože, ještě na konci roku 2009 kopíruje asijské dlouhovlasé duchy?!), neubránil jsem se posměšnému uchechtnutí. To bude asi tak jedinej důvod, proč bych mohl splnit přání názvu filmu - nezapomenout na něj.(17.12.2009)

• LIVINGDEAD

Už dlouho mne tak z horroru nerozbolela hlava, jako při sledování tohoto filmu. Praštěná hysterka, která si jediná pamatuje situaci z dětství, poletuje, ječí, vyhrožuje.... a vy pořád nevíte oč jde. Že se něco kdysi stalo, se srozumitelněji dozvíte až ke konci filmu. Otřesné herecké výkony, stupidní dialogy... a celkově stupidní námět. Ačkoliv vždy u horroru relaxuji, tak tenhle mi vysál veškerou energii!!! Brrrrrrrrr(2.1.2010)

• beso74

Niektoré veci sa neodpúšťajú... Nedajú sa odpustiť bývalým najlepším kamarátom a tobôž nie dementným filmárom okrádajúcim svojich náhodných divákov o ich drahocenné minúty života. Príbeh sám o sebe nie je zas až taký zlý, len to prevedenie je horšie ako zle...Ešte šťastie že existuje niečo ako rýchlopretáčanie, s ním to nebolo ani až tak strašne zlé... Ta hviezdička je za záver kde sú náznaky čierneho humoru, ináč to vyzeralo ako pokus o maximálne znechutenie hororového žánru divákovi...(6.1.2010)

• mosnak

Režisér Tyler Oliver nám ukázal přesně toto; Dospívající Američan = sexuální alfasamec bez mozku,ale pokaždé udělanej krasavec! Dospívající Američanka = sexuální bestie,která touží po každém alfasamci ve svém okolí. A najednou BAF! Začnou se objevovat přízraky z minulosti a hlavní hrdinka mě začíná dohánět k šílenství. Samozřejmě,že zrovna ona je ta slušná,ale taký zároveň největší hysterka všech dob! Celou tu dobu co jsem na to koukal jsem si říkal,že film je plný nelogických postav a nelogických situací. Po 20 minutách snímku jsem si řekl :"...odpad jako prase!" , po hodině jsem si zase řekl; "...seru na ty tupé dospívající američany a dám jednu hvězdu za parádní masky těch duchů!" Ale ten konec!!! Sorry,tohle se opravdu nepovedlo - 5% (za ty masky).(12.9.2011)

• - Když se Chad (Zachary Abel) a Layla (Chloe Bridges) nepohodnou u jezera, Layla hodí do vody řetízek s prstenem, který si strhne z krku. Nato Chad odjíždí v autě. Když sešlápne plyn a Layla na něj zavolá, má na vteřinu řetízek i s prstenem opět na krku. (efenberger)