Ztracené město

(TV film)
  • Německo Lost City Raiders (více)

Před čtyřiceti lety série několika přírodních katastrof vyvolaných globálním oteplováním úplně změnila podobu Země. Sedmdesát procent světové pevniny bylo zaplaveno mořem. Významná přímořská sídla úplně zmizela ze zemského povrchu nebo se zčásti ocitla pod mořskou hladinou. V oceánu se topí newyorská Socha Svobody, do nápisu Hollywood se opírají mořské vlny, Eiffelova věž se skrývá pod hladinou téměř celá a z legendární Cukrové homole v Riu se stal obyčejný kopec vystupující z vody. Proto Vatikán vysílá dva bratry na misi, která má jediný cíl: zachránit ze světa to, co z něj ještě zbylo. To jim ulehčí starobylý artefakt, pomocí kterého lze snížit hladinu oceánů. O artefakt však musí svést boj s přírodními živly a také s krutým padouchem, který by ho chtěl využít k ovládnutí celého světa. (oficiální text distributora)

botka2

Mě osobně se ten film líbil,mám rád tento druh filmů a tento žánr.Bylo to zajímavé,jistě ne dokonalé,ale já dávám 5 hvězdiček. ()

Jurrisek

O božínku, nejde mi o peníze chci, chci ovládat celou planetu, mám na to odvahu. Najděte dalších 31 míst kosmické konverge...něco a my následně všem řekneme, že sv. Alibaba pozvedl posvátné žezlo a řekl budiž sucho. Na začátku 500m vlna a následně naprosto nepoškozená socha svobody....no decetně zatopena. A to na svět spadl meteor nebo proč ta vlna, když se tu mluví o globálním oteplování. Chci se plavit, umím opravit vše...tak jo...a kolik dostanu? no nic, ale máš reálnou šanci, že budeš vykoupena a umřeš. Jak se odsud dostanem? "na to teď nesmíš myslet" ...a na co mám myslet? na zlatý prasátko? ty pošahanej brejlatej imbecile. Celé to stojí na obřím zásobníku zemního plynu.... a ten je výbušnej....ne vole, krásně voní a zdaj se ti po něm sny o bílém jednorožci. Už jenom ti co alespoň trošičku přemýšlí o fungování naší planety musí vědět co by se asi tak stalo, kdyby bylo najednou do jádra planety spláchnuto tak obrovské množství vody? Nic, nic, naprosto nic v tomhle "pseudofilmu" nefunguje a nic nedává smysl. 10% za prvních 5 min. ()

pan Spock

Nebýt na dovolené na chalupě, nemít asi jenom tři programy v televizi a nebýt špatné počasí, asi by mě ani nenapadlo k tomuhle usednout. Ale extrémní situace si žádají oběti a tak jsem to zkusil. Ale i tak neshledávám téměř zádnou polehčující okolnost, která by ospravedlnila tenhle 'megafilm'. Možná jenom na tv film docela slušné triky. Nejhorší na celém ději je samozřejmě neuvěřitelná vážnost, s kterou se film prezentuje. Trošku nadhledu by neuškodilo. Sledování tohohle dobrodružství by bylo minimálně o chloupek snesitelnější. ()

Alagaesie

Jo, zmetku a tu knihu si postav sám... No tak ne, no. Co to bylo za blba u tý pípy? Církevní zmrdi diktujou snad i podobu Trumpovýho hovna, ne? No, hezký plameny! Dýka je zajímavě vykládaná. Jo, moc je opojná a proto po sobě jdou party, který by IMO spíš měly spolupracovat. Hledání v hrobce bylo mnohdy vtipné. Žezlo pěkný – dobrá projekce. Žezlo umí! Církevní ksindl těžce nebavil. Žezlo coby klíč - hezké řešení. Jo to je tak, když chce kněz slávu. A žezlo ovládlo vody. Jo a Bettina Zimmermann a hlavně Elodie Frenck byly kůže! ()

Zrzavakocka

některé části filmu mě opravdu tahají za uši, proč si ten kdo překládá nezjistí jak se věci mají při potápění některé části filmu - konec jeskyně - to už byla silné přehrávání   přijde mi že film byl sešit z několika dalších filmů ze kterých se snažil si vzít co nej ale to se až zas tak nepodařilo ()

Falanx

15%. Poctivé céčko. Socha, dar francouzského lidu v roce 1886 odhalený, je pod hladinou mořskou. Úlisný Vatikán, oteplování kvůli zlým kapitalistům, Indiana Jonesové v rouše beránčím a v neoprenu lovců pokladů. ()