Série(2) / Epizody(26)

Patnáctiletá dvojčata, Cally a Lance, najdou jednoho dne zničehonic komiks, který je kupodivu upozorňuje na všelijaké věci týkající se jejich budoucnosti a věcí, které teprve mají zažít. Je to pro ně hra, která zpočátku vypadá nevinně a zábavně, ale jak pokračuje, stává se čím dál tím nebezpečnější. Předpovědi jsou stále zlověstnější a temnější, komiks pomalu dvojčata dočista pohltí a ovládne. Nakonec je odnese do děsivého, zneklidňujícího a mimořádně nebezpečného světa, odkud kdoví, je-li vůbec cesta zpátky... (TV Megamax)

Dragoni

Dva 15-ti letí sourozenci Cally Stone - Paula Brancati a Lance Stone - Alex House najdou komix, který předpovídá budoucnost a navíc v něm vystupují jim podobné postavy, které se snaží dostat ven z komixu na svět, aby mohli páchat zlo a byli volní. Lance si najde holku, Cally si najde kluka a všichni se společně snaží překonávat nástrahy a zlo způsobené komixem , kterého se nemohou jen tak lehce zbavit. Jedná se o zajímavě natočený seriál prokládaný komixem určený pro teenagery. ()

XzibitusaK

Tenhle seriál jsem vyloženě miloval, když jsem byl mladší. Do dnešního dne mě neskutečně štve, že neexistuje žádné pokračování, neboť jeho poslední díl končil hodně otevřeně. Každopádně tento seriál mám moc rád. Víceméně je to o tom, že se dostane hlavním hrdinům do ruky komix, jehož obsah předpovídá budoucnost. Budoucnost, kterou však komix předpovídá, ta je většinou dosti temná. Tím pádem se hlavní hrdinové snaží nějak většinou zvrátit věci, aby se neodehráli tak, jak předpovídá komix. Je to dost poutavé. V dnešní době to už nové diváky asi moc neoslní, ale tenkrát to bylo fakt něco skvělého, co člověk sledoval a dost se u toho pobavil. Právě proto tomu musím dát plné hodnocení. ()

Tred2

Dnes bych k tomuto seriálu určitě přistupoval jinak. Ale v době kdy to jelo na Jetixu (nebo jak se tehdy kanál jmenoval), to byla jedna z nej záležitostí. Seriál jinak nepřináší nic extra, ale jako jednohubka může pobavit. ()