Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zápletka této poněkud bláznivé komedie se odvíjí od záměny, která se jednoho dne stala velmi zaměstnanému panu Novákovi (L. Frej) ve školce. Manželka (J. Obermaierová) musela odjet na služební cestu a roztržitý pan Novák si místo vlastního syna Ondry vyzvedl jiné dítě – Míšu. Záměně napomohlo, že oba kluci měli úplně stejné pláštěnky s kapucí. Když šel chlapce vrátit, Míšova matka (A. Procházková) prohlásila, že Novák je pravým Míšovým otcem, o jeho totožnosti totiž měla velmi mlhavou představu. A když se tak oba hezky na ulici hádali, kluci se tajně opět vyměnili. Míšova matka odvedla Ondru domů, Novák, spěchající na letiště, odvezl vyměněné dítě ke svým rodičům, aby ho pohlídali. A protože dědeček (V. Brodský) s babičkou (L. Plachá) chlapce nikdy neviděli, nic nepoznali... Jak tento propletenec záměn a omylů asi dopadne? (Česká televize)

(více)

Recenze (19)

ostravak30 

všechny recenze uživatele

Komedie, která není zase tak zábavná. I proto, že co platí na bránice jednou, podruhé už je to opakovaný vtip. Že by si opravdu otec napoprvé nevšiml, že si vede domů jiné dítě je těžko uvěřitelné, ale budiž. Že by si toho ale nevšiml podruhé a navíc za celou dobu jízdy v autě, už fakt nepůsobí věrohodně. Stejně jako to, že by si nevšimla ani matka, že si vede domů cizího kluka. ()

Agatha 

všechny recenze uživatele

Ničím výjimečná, rychle plynoucí povídka, která si hraje na komedii, ale jaksi se to nedaří. Na úrovni to drží známá herecká jména, ale jinak to snad ani nestojí za řeč. Zábavný byl maximálně Vlastimil Brodský se svou slivovičkou a pícháním u srdce... Samotný děj je přitažený za vlasy a vyznívá dost nevěrohodně. ()

Reklama

Karlos80 

všechny recenze uživatele

Taková neslaná, nemastná, rodiná komedie, ničím vyjímečný rodinný příběh ze života reálného socialismu, rutinně natočené, obehrané, nudné. Jedině snad Vlastimil Brodský v roli starého dědečeka stál za zmíňku a poté ještě třináctiletý mladý klučina Martin Zounar (jistě jste ho všichni poznali) a já se mylně domníval že jeho první herecký výstup před kamerou byl až ve filmu "Stav ztroskotání 83"... ()

otík 

všechny recenze uživatele

Vcelku originální a zajímavá malá televizní komedie o zaměstnaném tatínkovi, jednom velkém omylu a o dvou capartech, kteří svým rodičům nedají spát. Některé dialogy jsou výborně vtipné, některé scény spíše trapně úsměvné. Ale i tak nečekaně dobrý snímek vytažený po dlouhé době z archivu ČT. Scénická hudba: Milan Baginský ()

Galerie (2)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama