Politické harašení aneb S politiky stále netančíme

(pořad)

Zuzana Bubílková a Miroslav Šimek zábavnou formou glosují politické dění bez rozdílu politických stran. Diváci mají možnost setkat se s oblíbenou tetičkou ze Slovenska, poslechnout si odpovědi na otázky pro Rádio Bubu, případně imitované rozhovory se známými politiky. Jedná se o představení, které se zabývá politickou satirou, průřezem politických stran a vrací tak z pohledu občana politikům jejich často sobecké a nelogické chování. (Pumiiix)

slovan1

"Estráda", u které jsem se opravdu bavil. Duo Šimek ( odpočívej v pokoji ), Bubílkova excelentní. Těšil jsem se na něj. ()

DeLaMorte

Pan Šimek v posledí fázi jeho humoru... i tak jel naplno!Uznávám ovšem,že jsem měl reději jeho tvorbu v "semaforu" ten politický humor je fakt dost omezen.... ()

ranp

Poměrně zdařilý přechod z veřejnoprávní televize na Novu. Na tohle se dalo pravidelně koukat, narozdíl od pořadů, o které se "pokoušela" paní Bubílková již bez Miloslava Šimka. ()

MurielRezek

Viděla jsem tento pořad dvakrát. Podruhé ze zvědavosti, zda-li se něco změní. Nezměnilo. Nejen mým uším naprosto nelahodící dikce a barva hlasu, včetně pitvoření madam Bubu, ale zejména PODBÍZIVOST celé této šou. Mám ráda černý humor (i ten nejčernější), satiru a ironii, nekorektní hlášky, ale v tomto trapném balení, které servírovali tito dva baviči, zbyla jen pachuť ubohé lidové zábavy. Tento druh humoru je mi naprosto cizí.Nutno dodat, že ani pan Šimek nikdy nepatřil k mým favoritům. Měla jsem vždycky pocit, že i mému oblíbenci Jiřímu Grossmannovi to tak trochu kazí. ()

wosho

Kvůli Šimkovi dám **. Bubílkovou bych nejraději hodit do Moravy a doufál, že se vleje do Dunaje a tradá domů na Slovensko!!! ()

Paity

Je to jednoznačné. Nebýt tam Šimek, tak se nemáme o čem bavit a dávám odpad. On alespoň občas udělal vtip a hlavně si dělal srandu z Bubílkové. Jinak o ničem. ()

asanakis

Bohužel éra bez Šimka už byl dost velký úpadek....být tam on až do konce, věřím, že by mý hodnocení bylo pozitivnější. ()

ondrula

Inu celá show stála na komediálním talentu Miloslava Šimka. Když zemřel, nemělo smysl se pouštět do pokračování, protože Bubílková je trapná kráva a sama to neutáhne. Je poměrně smutné, že se Šimek na starý kolena pustil do tak nevděčného satirického tématu, kterým je politika a který se tu příliš nesetkává s pochopením. Ještě smutnější je, že po Grossmanovi, Nárožném, Sobotovi a Krampolovi si vybral za komediálního partnera - přicmrndávače právě tragickou Bubu. ()

Foxhound#1

Po nedávném shlédnutí několika archivních dílů bych klidně dal 4*, ten humor stejně aktuální i po 10 letech, jen vyměnit pár jmen. Bohužel po odchodu pana Šimka to prostě Bubílková nemohla sama utáhnout, natož s nehercem a nekomikem Maxou. ()

Raimok

Nikdo by to nemohl uvádět líp než Šimek. Nikdo. A Bubílková se k němu perfektně hodila, i když to tak možná na první pohled nevypadalo. Dokázal jsem se často smát od začátku až do konce. S politiky netančím bylo o něco lepší, ale pořád hodně vysoká úroveň. 74 % ()

RomeroIsGod odpad!

Další trapnost z televizní stoky. Nemyslím, že by takováhle estráda dělala někomu z vládnoucí garnitury sebemenší vrásky. Ale to asi ani nebylo účelem. Pak teda nechápu smysl toho všeho. 0% ()

Brylin

Trochu slabší než původní formát ČT, ale Šimek je stále absolutně nedostižný a dělá celý pořad. Přece jen ještě za čtyři. ()