Politické harašení aneb S politiky stále netančíme

(pořad)

Zuzana Bubílková a Miroslav Šimek zábavnou formou glosují politické dění bez rozdílu politických stran. Diváci mají možnost setkat se s oblíbenou tetičkou ze Slovenska, poslechnout si odpovědi na otázky pro Rádio Bubu, případně imitované rozhovory se známými politiky. Jedná se o představení, které se zabývá politickou satirou, průřezem politických stran a vrací tak z pohledu občana politikům jejich často sobecké a nelogické chování. (Pumiiix)

Vilg

Bez Bubílkové bych dal i 3 hvězdičky, ale ta dáma stáhla do horoucích pekel i takovou klasu, jako byl Šimek. Jednu za něho. ()

hororwatch

S odstupem času si myslim, že situace u nás je tak ubohá, když si politici dovolí vysmívat se v záznamech ve sněmovně svými proslovy a chcát občanům do ksichtu, že už nám nezbývá nic jiného, než si z toho dělat srandu. Dokud měl ještě Šimek dech, byla to bomba. Občas mě už fakt bolelo břicho. Bubílková sama o sobě stojí za ho**o, je uječená a neumí ani zabarvit hlas tak, aby si z toho vybavil člověk tu momentku a zasmál se. Bez Šimka ani ránu. ()

horovska

To je velká křeč. jednak hlas paní Bubílkové je jak rozladěná trumpeta - za to jistě nemůže, ale styl míchání jablek s hruškama, toporný pokus o vtipnost...Pro mne maximální doba po kterou to jsem schopna snášet je tři až pět minut... Hvězdičku má snad jen za dokonalou připravenost a paměť. ()

Drom

Humor Miloslava Šimka v kombinaci s Jiřím Grossmanem je bezprostřední, nenucený a neobyčejně zábavný. Co jej ale vedlo k paktování se s Bubu, co nezavře hubu, je mi záhadou. I když sám pan Šimek působí poměrně důstojně, trhlá Zuzana Bubílková a její trapný humor, jemuž se nejraději směje sama, div se nezadáví, je něco naprosto ubohého. Žvatlá a žvatlá a já nevím, jestli vzít do ruky telefon a volat docenta Chocholouška nebo židli, kterou o ní v zápětí přerazím. Nevylepšilo to bohužel ani fešácký dřevo zvané Petr Vondráček, které ovšem úrovni paní Blbínkové odpovídá. Celkově to dopadlo ješte hůře, než původní i tak dost slabý pořad S politiky netančím a jen z úcty k panu Šimkovi nedávám odpad, ač to tam rozhodně patří. ()

Vladajsoucna

Šimek je tragikomická postava českého showbussinesu. Vše, co dělal s Grossmanem, bylo inteligentní, vtipné, zkrátka vynikající. Jakmile Grossman zemřel, jako kdyby Šimek odešel i s ním. Vše, co následně dělal s Krampolem, Nárožným, Sobotou a naposledy s Bubílkovou už mělo jen sestupnou tendenci kvality. * dávám tomuto pořadu jen proto, že Šimek ho ještě držel svým bezprostředním výrazem nad dnem. Bubílková sama už je jen a jen odpad. ()

RajAthen

Pozdější variace bez pana Šimka již postrádá onen náboj, který mezi oběma protagonisty jiskřil, jakkoli lehkost původní řady se pomalu vytrácela. ()

Chip89

Pokračování Politického harašení. Mělo to silnější a slabější díly,ale víceméně jsem se nikdy nenudila. ()

AriAries

Slabší varianta původního pořadu. Ale jedna z těch, které zůstaly komerční zábavou postižená relativně málo. Režisérem se totiž stal Adamec, ale pan Šimek byl takovou osobností, že si patrně jistou autonomii ponechal. ()

topi80

Začal jsem si to na noc pouštět na Youtube a jsem překvapený vtipností toho pořadu, který jsem kdysi sledoval jen náhodně a po přechodu na Novu ještě méně. Je takřka neuvěřitelné, že Politické harašení doslova překypuje skvělými fóry, krásnou prací s ironií, hyperbolou a černým humorem a každou chvíli zazní nějaká odzbrojující hláška. A k tomu nezaměnitelná učitelská dikce pana Šimka. Ve své době velmi nedoceněný pořad, který v dnešní době chybí. Smutné je, že se politika za tu dobu, co se pořad nevysílá, dostala do stavu ještě horšího a je otázkou, zda by vůbec ještě bylo na místě se jí smát. ()

Milda003 odpad!

Miroslav Šimek byl dobrej, ale v tomhle pořadu jsem jeho humoru malo kdy přišel na chuť. A když se tam ukázala ještě ta pinda, byl to konec... ()

brzozin

Šimkův estrádní humor mi nikdy k srdci nepřirostl. Kdysi s Grossamnem to bylo možná vtipné. Protože to mělo jiskru, bylo to originální a byl to náznakový humor pro inteligentní lidi. Tohle není ani jedno z toho. Miliónkrát omelté klišé o tom, jak jsou politici blbí. Na tom lze možná postavit jeden zábavní večer a už v jeho konci bude bavič vytřílený na rok dopředu. Ale seriál na pokračování? Navíc Bubilková je pro mně jedna z nejnesympatičtekjších bytostí, jaké znám a pochybuju, že bych někdy v životě potkal někoho, jehož hlas mi bude více protivný. ()