Burianův den žen s Evou z dua Eva a Vašek (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2008, 25 min

Martin Dušek

Komentáře uživatelů k TV pořadu (4)

• Radko

Tento diel mi povedal zhruba toľko, koľko reklama plná tašek made in Eva a Vašek. Len to celé bolo 6x dlhšie. Výrok baviča Petra Novotného o tom, že Eva a Vašek majú tak závratné predaje svojich nosičov preto, že ich cieľová skupina jednoducho nevie vypaľovať ma ale úprimne rozosmial a hviezdičku si zaslúži.(11.1.2009)

• slatkac

Víte proč je Eva a Vašek nejprodávanější kapelou v česku??? Páč důchodci neuměj vypalovat.(20.8.2011)

naposled jsem viděl díl s oglou šípkovou, takže netušim, zda po velkym trapasu burian přišel k rozumu, a nebo jeslti bylo jeho umírněný chování způsobený pouze tim, že eva a vašek spolupracují s jeho kamarádem novotným(!)... ano, ten kdo kritizoval tvorbu vondráčkový a jí podobných, si tyká s autorem nováckýxh estrád.... to jsou mi poměry.. jinak škoda, že víc než o evě, je pořad spíš o vaškovi.. i když i to o lecčems vypovídá...(14.3.2009)

• TICHOPAN

( :-O) ty jo, voni fakt existujou!(25.11.2011)