Hra na vraha

všechny plakáty

Parta studentů slaví konec studií v odlehlém prázdninovém domě. Bujarou zábavu však razantně ukončí přítomnost sadistického psychopata, který je zatáhne do dobře promyšlené smrtící soutěže. Pravidla jsou jednoduchá - kdo chce přežít, musí zabít ty ostatní. Kamarády i páry čeká zkouška důvěry. Vztahy se začínají rozpadat, napětí roste a naděje na přežití slábne. Domů se dostane jen jeden. Kdo přežije? Někteří budou bojovat pro lásku, někteří pro přežití, ale všichni se změní. Protože hluboko uvnitř jsme všichni zabijáci... (oficiální text distributora)

MikeMyers

Nějak neúplná pravidla hry. Nemůžete se ztotožnit s žádnou postavou, protože je neznáte a nic o nich nevíte, jsou nudní. Na to že to má být horor tak se neleknete ani nebojíte. Celkově špatné. Námět slušný, ale katastrofální zpracování. Dvě hvězdy za to, že sou ještě mnohem horší filmy. Alespoň se to nějak tváří :) ()

Patches1984

Ale tak proč ne. Saw to sice není a sem tam jsem měl pocit, že si scénárista musel vypomoci nějakou tou deus ex machina, ale koukat se na to nakonec docela dalo. Navíc se postavy dle očekávání chovali občas jako idioti, takže bylo zábavné sledovat, kdo koho podrazí nebo kdo zase dostane hysterický záchvat. A dokonce jsem ani dopředu neuhodl, kdo to přežije. 7/10 ()

Snagleo

Jsem velice mile překvapen. Celá zápletka je poměrně originální. Parta přátel se na víkend vydá na kamarádovu chatu, ale najednou se zjeví psychopat, který je donutí se zabít. Celé to zní sice blbě, ale skrývá to mnohem více, než se na první pohled zdá. Postavy jsou velice zajímavé a dobré, jelikož se jejich charakter v průběhu filmu mění. Díky tomu je to velmi napínavé a divák nikdy neví, co čekat. Film obsahuje i pár děsivých scén, které určitě vyděsí. Atmosféra je dobrá a temná. Konec filmu je opravdu nečekaný. Celkově se jedná o povedený horor, který mužů jedině doporučit. To hodnocení zde mě trochu mrzí, ale co se dá dělat. Ne každému to sedne. Za mě 80% ()

oliveros

Neuveritelne zhovadená dobrá myšlienka s otrasnými hereckými tvárami s ešte otrasnejšími hereckými výkonmi, zabalená do naivity a trpkej nelogickosti konania postáv, so scenárom hodným vytapetovania vidieckej latríny. Jednu hviezdu musím dať, dobojoval som to až do konca. ()

ikre

Standardní vyvražďovačka s mnoha klasickými klišé. O hvězdičku méně za nadstandardní demenci postav a nadstandardní množství oživlých mrtvých, které je nutné opakovaně zabít. ()

Domas88

Určitě škoda, další horor, který mít lepší (scénář,herce a kameru) tak luxus.. Možná spíš hodnotím potenciál, než film, ale určitě 2* si zaslouží. Dalo se to přežít a bavil jsem se. ()

brasek

Slušne prepracovaný snímok, pekná atmosféra... troška podchytená idea zo série Saw. Nadpriemerná vyvraždovačka, asi jedna z tých lepších. Absolútne nepodstatné, že už to bolo "natočené" o nejakej partii na nejakej chate či lese, je to vďačná a vynikajúca téma. Vo filme je rozohraná psychopatická partia na život a smrť. ()

Rieux

Zasa raz si niekto, kto sa prilis nezatazuje svojou kreativitou, povedal, ze spoji uspesne filmy do jedneho. Hra na vraha je film, ktory obsahuje najma prvky teen vyvrazdovaciek ako Piatok 13. a psychologickych horrorov/thrillerov ako napr. Saw. Tym padom tu mame dalsi "originalny " film, ktory spada v ramci zanru do podpriemeru. Skoda penazi... ()

tatka

Hrubý podpriemer. Všetko toto som už x- krát videla, a x - 1 krát to bolo lepšie. Všetko sa striktne drží pravidiel žánru - nelogické konanie obetí, nepriestrelný vrah, ktorý všetko naplánoval na minúty presne. /neviem, kedy, keď to vyzerá tak, že bol práve dnes prepustený z psychiatrie/. Partička hlavných hrdinov je tiež hrubo priemerná. Takže je mi v podstate jedno, kto, kedy a ako zahynie. Ani ten vrah si s tým nedal priveľa práce. Kade chodí, tade trúsi múdrosti o tom, že v každom z nás je vlastne skrytý zabijak. A nudí tým. Na vraždenie mu nezostáva priveľa času, a potom to tak vyzerá - odfláknuto. Za posedávanie pri obrovských oknách, keď sa vonku moce psychopat s puškou so zameriavačom a za ďalšiu chatu bez signálu majú tú jednu hviezdu. Ako sa teraz nad tým zamýšľam, ten vrah vlastne má celkom pravdu. Akurát ja by som to na tej chate vykynožila raz - dva. Načo oberať o čas diváka? ()

Venceslao90

Ze začátku mi to přišlo jako další teen slasher s dost příšerným českým dabingem (alespoň u určitých postav). Velmi mě však překvapila závěrečná pointa, která dává předchozímu dění docela jiný rozměr. Příjemně mě tak film překvapil a myslím, že tři hvězdy si právem zaslouží. 65% ()

kokofek

Určitě zajímavý námět, který by se dal na plátně rozvést a využít,ale bohužel to právě snímku chybí.Horory si pouštím když mám depresi a čím je lepší tím dřív se deprese rozplyne.Ale u tohoto snímku jsem se chvílemi i nudila Škoda. ()

Azareth

Veta ,,Zabi, alebo sa nechaj zabiť" je už myslím dosť stará a dnes už to nie je nič, než len otrávne klišé, ktoré je nasrané do snáď každých novodobých, akože úspešných hororov. Herci nie sú vo svojej koži, hrajú to akoby boli nútení alebo akoby boli v nejakej telenovele a ja im na to ani za mak neskočím, tiež sa mi ako celok nepáčil scenár, ktorý obsahuje kopu nezmyselných a trápnych dialógov či hlúpych medzier, ale tiež robí postavy nesympatickými a tak je divákovi uprdele či niekto bol v detstve znásilňovaný otcom či mu je odseknuté péro. Tiež film nepracuje s atmosférou a napätím, ale len nechá diváka dopozerať to do konca a baviť sa nad totálnou absurdnosťou tohoto snímku. Čo môžem dať aj za plus, lebo toto je presná ukážka ako by nemal vyzerať hororový slasher a aspoň to funguje ako nevtipná komédia. ()

montel

Parta mladých přátel se jede na prázdniny pobavit do odlehlého domu. Příjemné chvíle jim překazí neznámý psychopat, který jim dá jednoduchý úkol. Musejí se navzájem povraždit do svítání a přežít může pouze jeden...Téměr podprůměrný horor, se kterými se v poslední době roztrhl pytel. Zápletka o ničem, vrah ani nejde vidět a slibně se rozjíždějící příběh dostane po chvíli trhlinu. Příklad, jak nemá vypadat slasher. Bohužel 40% ()

uprchlice

Je to kombinace hororu Saw a Osudový mejdan. Skupina přátel si udělá mejdan v domě jednoho z nich. Pak na kameře sledují, jak jejich kamarádku zabil neznámí maniak. Ten jim řekl, že do 6:00 ráno musí zůstat naživu jen jeden z nich. Celou dobu šlo o to, jestli jsou opravdoví kamarádi a jestli dokáží držet při sobě. Krvavá jatka začnou v okamžiku, kdy jeden z nich drží zbraň a ostatní ho chtěj zmást a zbraň mu vzít. Moc hezky se na to koukalo. Celou dobu jsem jen čekala, kdo bude další na řadě. Líbilo se mi jak se pomalu odkrývalo falešné kamarádství šesti lidí a také falešné vztahy dvou párů (šílená holka, co pořád miluje jinýho - z té skupiny - a ten se kvůli ní zabije ). Ach ta láska... ()

Mark1983

Ze začátku to začínalo zajímavě,ale pak přiřítil klasickej nudnej děj s mladými lidmi,jak chtějí zapařit a tak podobně.Ale nakonec,když ze strachu se tam navzájem začnou zajíbet,děj se zlepší a je z toho nakonec dokoukatelný film. ()

Smashed

Jak přesvědčit svýho psychiatra, že jste normální?? Donutit jeho syna udělat to samý, kvůli čemu vám byla nařízena léčba. To návod pro vrahouny, co chtěj mít aspoň povolený vycházky. Film dokonalej. Parta kamarádů jede na chatu uprostřed ničeho. Pak se tam objeví borec, kterej je jedním videem a vraždou holky přiměje, aby se začali vzájemně podezřívat a vraždit. ()